Oral seks zayıflatır mı?

Oral seks cok kalori verdiriyormu gercekten? Zaten zayıf bir kızım oral seksten sonra rahatlama ve asırı kalori verdığımi hissediyorum elden ayaktan düştüm nerdeyse ideal kılomun 6 kg asagısındayım :/ ne yapmaliyim? Hem cinsellik hem saglık acısından

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sex genel olarak kalori yaktırır zaten, ama oralda istah kapandığı için ve aşırı efor sarfedildiği için kilo kaybetmiş olabilirsin. 6 kg kaybettiğine göre uzun süreli ve sık aralıklı yapıyorsun, biraz ara ver.

• Rica ederim :)

• Pekala önerin için tesekkur ederım :)

• Öyle çok besin yok, mısır, patates vs var ama onun dışında sen normal beslenmeni yap. Şöyle düşün bazıları spor salonuna gider kilo vermek için siz yatağa gidiyorsunuz. Ona göre beslenmelisin yani.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• hayır zayıfltamaz

• Çok sık yaptırıyorsan, kalori yakma nedeniyle kilo kaybın olabilir fakat buradaki asıl sorun ağızdaki bakterilerle vajinadakiler aynı değildir, oral seksle vajinadaki dengeyi bozarsın.

• Haftada bir ya da 2 haftada 1 yapiyorz ama bir gunde 3-4 saat sevişiyoruz

• Zayıflatacağını sanmıyorum

• Ne diyorsunuz öldürür bile:)) geçen gün 3 kişi ölmüş bu sebepten:))

• Fakat bn dalga gecmiyorumki :/ herkez soruma tepki koymuş nedense

• alakası yok oral seksle 6 akılo verseydı ınsanlar olgun bir ilşkide 15 kilo verirrdi ve dünyada şişman ınsan klamazdı.

• :( evet iştahm gitti

• yemek ye az iskelet gibi olmuşun sevışırken kemıklerın batar senın o ne oyle.

• Oralla 6 kg vermedimki sadece zayıfladım genel olarak 6 kg verdm ben

• alakası yok, ama iştah azaltarak zayıflatıyor olabilir.

• İştahımda da azalma var evet

• he baya zayıflatır hemde çok zayıflatır ama karakter olarak zayıflatır soruya bak lan

• kilo al daha iyi oral yap!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...