Erken boşalıyorum ne yapmalıyım ?

Erken boşalıyorum ne yapmalıyım ? erken boşalıyorum ne yapmalıyım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çözüm yolu cinsel terapiste gidip terapi alman.Bu terapilerde boşalma refleksini nasıl kontrol edeceğin öğretiliyor.Geciktirici spreyler ,prezervatif takma,ilişki öncesi boşalıp öyle ilişkiye girme bunlar çözüm değil.Terapi davranışçı yöntemlerle boşalmayı nasıl kontrole edeceğin öğretiliyor. link

Kızlar Ne Diyor 5

• Penisinin ucunu sık boşalıcakken istesende gelmez

• İntihar et

• tut kendini

• esımde cabuk bosalıyor bu ıkımızınde hosuna gıtmıyor bu yuzden genelde ben calısıyorum esım calısınca hemen bosalıyor cunku sende ole yap bence bıde dıkkatını baska selere ver cok ıse yarar

• teşekkürler

• rıca ederım

• erken boşalmamalısın.

• bencede yani :)..soruna çözüm üretmek lazım

Erkekler Ne Diyor 15

• evlenince gecer haydar dümen öyle diyor :D

• :D :D

• doktora git

• bunu kendin yenersin ama düzenli ilişki cok önemli en azından bi partnerin olmalı arada takıldıgın yoksa internet p*rnografisiyle bu olay asla cözülmezz

• pelvis kaslarini guclendir :)

• tam zevk aldıgın anda aklına en tıksındıgın bir sey getir o anda basa donersin yeni yapıyormus gibni birde kasıklarnı hıc sıkma sankı gevsemıssın gibi sankı kan akmıyormıus gibi ben bole yapıyrum ve ıstedıgım kadar devam edebiliyorum bunlar bende işe yarıyor ama sen farklı seyler deneye bilirsin

• Sevişirken şayet boşalacağını hissediyorsan dikkatini başka bir konu üzerine yoğunlaştır. Yani kendini o anın hazzına kaptırırsan boşalırsın.

• manstürbasyonu biraz azalt partnerine yönel ve hep pozisyon değiştir derim

• masturbasyon antrenmanları yapmalısın. Her seferinde biraz daha süreyi uzataraktan başarıya ulaşabilirsin.

• ilişkiden önce iki şişe yada bi şişe bira iç...yada sakinleştirici bi ilaç al...yada brinin cenazesine git o gün..

• Mastrubasyonu azalt artık be liseli

• Neye göre bu kıyası verdiniz bilemem ama birlikte olduğunuz kişinin memnuniyeti söz konusuysa problem etmenize gerek yok sanırım...

• bir üroloğa git söyle faydası olur.

• o anda başka seyler düşün

• ilişkıye girmeden önce masturbasyon yap.:D sonra 2 saat boşalmassın:D

• ilişki esnasında mola ver...

Yükleniyor...