Bu tecevuz mü sayılır?

arkadaslar kafayı yemek üzereyım yardım edin lütfen...kız arkadasımla aramızda cinsel bir ilıskı olmustu 1defa sadece.. gecen aksam ikımızde alkolluyduk ben biraz fazla kacırmıstım neyse.. elımden tutup yatak odasına gotürdü beni opmeye basladı . ama o sadece sevismek istiyormuş ben daha fazla ileri gittim..dur istemiyorum falan demiş ama duymadım bile..itmeye basladı beni ama ben durmadım yani duramadım..ondan baska bisi düsenemezdım o an... birlıkte olduk ama ..kac gündür konuşmuyor benle. telefonlarımı acmıyor..napıcam ben napmalıyım ya defalarca ozür diledim ...yok...of cok pismanım cok

Güncellemeler:
mesajlasıyoruz sadece arkadaslar ama konuşmuyor... sinirlı değil ama kalbi kırık nasıl alabilırım gonlünü

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• neden yatağındaydı istemiyorsa?

• o sadece sevismek istiyormuş...ben ileri gittim:(

• Öncekileri Göster
    • kendi istedi. ben hicbisey icin zorlamadım ve bir istekte bulunmadım:(

• o halde sıkıntı yok .

Kızlar Ne Diyor 1

• evet bu kesinlike tecavüz , telini açmadgına göre o şoku atamamış üzernden, belki de üzüntüsünden..

• Ona olan aşkını göster , ciddiysen de adım at bişiler için. şu an bomboş hissediyrdr kendini. ben erkek olsam sahip çıkardm seviyorsam.

• Öncekileri Göster
    • ilk gecenizi böyle hayal etmemiştr kesin :/ umarım düzelir.

• tesekkur ederim cok...inşş.;(

Erkekler Ne Diyor 12

• Alkollüyken, seninde onunda bilinci yerinde olmadan ve onun yinede itiraz ettiği cinsel ilişki tecavüzdür, şikayette bulunursa hapishanede damatlar koğuşu seni bekler. Vaktin varken, 'Pardon' filmini öncelikle izlemeni öneririm.

• Sorumluluklarının farkında olduğunu, onu kırdığın için pişman olduğunu, çözüm üretmeye hazır olduğunu söyle belki bu şekilde en az başın ağrıyacak şekilde çözebilirsin. Kızın yaşı neydi.

• tesekkurler cok.. 20 yasındayız

• Naz yapıyor sana rol yapıyor hatta. Yani zorla yaptın ben namusluyum kaşar değilim havası yaratmaya çalışıyor. Madem namuslu neden seni yatağa götürdü sarhoş olduğunu ve bunları yapacağını bilerek. Bence asla arama yazma bakalım ne olacak. Aklı sıra uyanık sür*ükkk.

• açık ve net tecavüz etmişsin

• en iyisinden 1 kutu vazeline ihtiyacın var

• Öncekileri Göster
    • kızın vajinasına girdiğini hatırlamıyormusun ?

• hayal meyal:s

• Evet tecavüz etmişsin ama o da masum değil, başbaşa alkol alın, seni yatak odasına sevişmek için götürsün... biraz göze almış gibi geldi bana.

• bu saatten sonra hafta sonları temiz etlet don bekle işin yoksa bide içerde iyi davranmıyolarmış tecavüzcülere :)

• bunun neresi tecavüz? kız sadece sorumluluğu sana yüklemek istiyor. seni sazan yerine koyuyor. bu kadar saf olma. böyle şeyleri de yutma. seninle konuşmak istemiyorsa cevaben "konuşmazsan konuşma. ben de başkasıyla konuşurum" de bakalım. nasıl tutuşuyor? her kız evet istisnasız her kız! 13 yaşında bile olsa seni kolundan çekip yatağa götürünce ne olacağını bilir. alkolluyken de bilir! son anda vay efendim ben caydım demesinin hiçbir hükmü yoktur.

• dimi abi ya...hayy yasa valla icim rahatladı... ama ben incittim onu oyuzden hayalkırıklığına uğradı sanırm ya..:(

• Öncekileri Göster
    • neyini anlamıyorsun? kızın ateşi çıkmış sevişmek istemiş. bir yandan da suçluluk hissetmemek için suçu sana atıyor. hem kendini rahatlatıyor hem de senin gözünde azize olarak kalmaya devam ediyor. yemeğin böyle şeyleri ;)

• tecavüz değil yAni bu dimi abi

• istemiyosa senin yatağında ne işi var

• ileri gitmek istemiyormuş ..

• Öncekileri Göster
    • abi hatırlamıyorum hic bisiy...gercekten...yani tecavüze giriyomu bu kendimi cok kotü hissediyorum

• sen boş ver tecavüz değil o da istemiş biraz

• Evlenriim seninle de

• Seni şikayet ederse o zaman boku yedin sen

• Bir kaç gün sonra haber sitelerinde, tecavüz haberini okuruz yeğen

• Hic bir sey olmaz iyi bile yapmissin sadece naza cekiyor kendini la madem seviscek taga ne goturuyor hadi onu biraktim namusunu koruyacak olan herturlu korurdu oda istemiski serbest birakmis sadece sarhoslugundan yararlanip saf kiz rolune yatiyor

• ya hayır oyüzden vazgecmıs olamaz ben biraz hayvanca davrandım alkolun etkısıyle sanırım ...incittim onu oyüzden istemedi

• Dostum buradaki yazanlara kulak asma kendi mantiginla git bak unutma olay oldu bitti artik geri i donusu yok yani bunun istedigi kadar trip atsin bir hafta icinde duzeleceksiniz

• alkolun faydalini tekrar görmüs oluyoruz bu sekilde.kizin bekaretini bozdunmu yoksa acikmiydi ?herneye bilmiyorum ama yaptiklarinin ardinda dur

• hayır daha once 1 kez birlıkte olmuştuk

• e ozaman killik yapmasin kiz arkadasin !

Yükleniyor...