Sıcak su spermi öldürür mü

İyi akşamlar herkese . Nişanlımla sürtünme yoluyla îlişkiye girdik zevk suyu geldi sürtünmenin ardından nişanlım boşaldı ve sıcak suyla yıkadım banyoda vajinamı. Sıcak su öldürür mü spermleri? Komik olacak parfümde sıkmıştım ilk sevişmemizde :D etkisi olmuşmudur? Herkese teşekkürler:)

Güncellemeler:
Rahatsız ediyorum tekrardan ama boşalma olmadı sadece zevk suyundan bahsediyorum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• O söylenti erkeklerin sıcak su ile duş almalarının sperm sayısını düşürdüğü ile ilgilidir:)) 72 saat canlı kalan ve ilerleyen sperm var;))) vajinanızdan da kimyasal sıkmayın, asit dengesi bozulur. Enfeksiyon riski artar...

Erkekler Ne Diyor 17

• Daha da hızlanırmışsın olayı asjdla

• Sıcak ortamda daha bir coşarlar...

• parfüm değil böcek ilacı sıksaydın... bu gidişle siz spermleri değil de beni öldüreceksiniz :( hep aynı soru bıktım yaaaaa

• Etkisi olmuştur tabiii, nur topu gibi bri junior fatih ürek sahibi olacaksınız.. Tebrikler :)

• Tövbe de :D

• Napim ) oraya da "yaktırmadan" parfüm sıkanı da ilk duydum :) e bir sonucu olmalı dimi :)

• sen temizlik yapmışsın hamile kalma riskini önlemez

• Kesinlikle öldürür.Ayrıca sürtünme yolu falan demişsin. Sürtünmeden bişey olmaz. Zevk suyunda da az da olsa sperm hücreleri bulunur.Korkulacak bişey yok.

• yukarıda söylediğin her şey çok komik..ama hamile değilsindir.. o kadar kolay değil hamile kalmak..

• Posta gazetesi Haydar DÜMEN sayfası ile karıştırdın sanırım...

• Evet karıştırdım en azından yok en yakın arkadaşımla seviştim sevgilimi aldatmış sayılırmıyım ya da penis kaç cm olmalıdır gibi klişe sorular sormuyorum

• Öncekileri Göster
    • Herkes istedğini açık açık soruyor da bunu sormam mı garibine gitti?

• Sana ozel degil.. herkezinki garibime gidiyor zaten... neyse, hakkinizda hayirlisi olsun.

• Parfüm sıktığında rümel falanda sürdünmü :)

• He evet on numara oldu. Bizlerde olmasak nasıl eğlenceksiniz bilmem.

• Şaka yapıyoruz alla alla, gel döv istersen bide :(

• İki de çitileyiverseydin :))

• Zevk suyu ile hamile kalınmaz ki :)

• Eminmisin risk var diyorlar

• Olmaz bir şey :)

• icinemi bosaldi

• Hayır

• Öncekileri Göster
    • İnsallah öyledir teşekkürler:)

• rica

• sıcak su öldürür de parfüm etki etmez oradan vajinana sperm giderse hamile kalırsın

• sıcak su daha çok yapışmasına neden oluyor.soğuk su daha iyi temizliyor.

• Sabunla falan yıkadım ama

• Öncekileri Göster
    • Ozaman ne yorum yapıyorsun dengesiz ya

• dengeli cevabı verdik işte.
      sabunla yıkayınca sumu soğuyor.

• zevk suyuyla hamile kalmazsın ki

• sıcak su değil havayla temas öldürür

• bişey olmaz

Kızlar Ne Diyor 4

• seks yapmadan önce orana parfüm mü sıktın.

• Sonra . Alkol var içinde belki etkisi olur diye

• Boğabilir.

• Hmm haklısın o zaman can simidi atayım :(

• Yelekler var, onlardan da kullandır.

• Aa evet o daha etkili

• vajinana parfüm sabun vd değdirme

• Başka nasıl temizleyebilirim ki :/

• sabun içermeyen jeller var eczaneden al sabun mantar vs gibi enfeksiyon yapar vajinanın florasını da bozar.içine doğru da hiç parfüm falan sıkma

• Tamam canım teşekkür ederim :)

• kolonya dokseydin ya da etil alkol

Yükleniyor...