• Sor
  • Bence

Erkekler mi yoksa kadınlar mı daha çok zevk alır?

Klasik bir soru olacak belki ama yine de sormak istiyorum. Sizce seks esnasında kadınlar mı yoksa erkekler mi daha çok zevk alırlar? Ya da bu ölçülemeyecek bir şey midir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• en çok ben alırım

• 5 dk titrayip kendine gelemeyen bayanlar var. bizim aldığımız zevk kadınlarınkinin yanında iç bir şey .

• 30 gün boyunca hiç birşey yapmadan dur, otuz gün sonra bi dene bakayım kaç 5 dk titriyosun ?

• 30 gün yapmadan duramaz erkek. 2 hafta içinde en geç rüya görür boşalır ;)

• her iki tarada alabilir...burada önemli olan kimin daha çok seks istediği...

• Ben şöyle bir sonuca vardım. Bence erkekler daha çok zevk alıyorlar, çünkü eğer kızlar daha çok zevk alsalardı, onların bizim peşimizden koşması gerekirdi ...

• işaret parmağınızı kulağınıza nazikce sokup sokup çıkarın kulağınmı hissediyo parmağın mı..;)

• Kadınlar.Birden fazla orgazm olabiliyorlar çünkü.

• Eğer sorun orgazm anı ile ilgili ise, kadınlar erkeklerden çok daha fazla bir haz alarak boşalırlar. Bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

• bilime gore kadinlar daha cok zevk aliyormus... belki de bu yuzden iyi bir seks sonrasi zevk veren adamin pesini birakmamalari durumu var tabulari olmayan toplumlarda bile.

• % 94 kadınlar %6 erkek zevk alırmış bi düşün yani ? yalanmı bilemiyorum ama 2,3 sene önce bir gazetede okumuştum

• Peki neden hala erkekler kızların peşindeler ? Öyle olsaydı onlar bizim peşimizde olurdu.. Yalan abi :D

• çoğu daha denemiş değil ve denemiş olanlarda tek kişiye yetınebılıyorlar

• normalde erkekler daha çok zevk alır çünkü kadınlar genelde orgazm olamadan seks biter. ama sağlıklı bir ilşkide kadın orgazm olduğu zaman tahminlerime göre kadınlar baya daha fazla zevk alıyorlar gibi geliyo bana...

• her ikiside alır almasalar yapmazlar ama kadınlar daha sabırlı zekin tam tanıda varmadan bırakmıyorlar

Yükleniyor...