• Sor
  • Bence

Posta gazetesinin cinsel- sağlık - sorular bölümünü okumayan var mı?

tirajı oldukca yüksek bu gazetenin bende dahil cinsel sorular bölümünü okumadan geçmiyorum? hatta ben okumam diyenlerin çoğu da gizliden okuyor :) sizde de durum böyle mi :P aslında Haydar Dümen'i bu cinsellik bölümünün sorumlusu yapmak lazım...destek bekliyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• haydar dümen denince gülen had iyaaa diyenlere sözüm! haydar dümen bu ülkede cinsellik günahmıs sucmus gibi düsnülür sorunu olanlar için için kendini yerken işte ben varım burdayım diyen bir üstad bu konuda internetin yaygın olmadıgı bu konunun ders olmadıgı konuselamadı bir ülkede cocukların kendilerini leyleklerin getirdiği ''ki hala bu sitede öyle sorular soran kızlarvar :))) ) ''düsüncesinin hakim odugu bir zamanda cıkan gercek bir coguna psikolojik desdek olan kişi ...

• +1... yazım hataların olsa da tema olarak iyi bir cevap

Kızlar Ne Diyor 10

• Gazeteyi okumuyorum. Sabah, hürriyet, milliyet varken ciddiyetsiz geliyor posta gazetesi bana

• waoo cinsel içerik yokmu seni gazetende

• Doktorların cevap verdiği sorular var Sabahın Günaydın ekinde :)

• saçmalık ya bu

• saçmalık oldugunu bilmen için okumuş olman gerekiyor :D buna saçmalık diyorsan adam ne güsel konu açmış senin saçma olmayan birşeyin varsa yaz da bilelim..puketderi

• ben soruya saçmalık demedim sadece posta gazetesinin cinsellik sayfasında yazılan haydar dümen soru ve cevapları saçma lütfen önce düzgünse neden dedin böyle diye sor sonra sert cevap ok

• okudum da önceden biz çocukken zevkli geliyodu :)) çok gülerdik hatta.. ama şimdi bu sitedeki soruları okuyunca gerek kalmıyo bakmaya

• daha gercekci olduğu içinmi birebir

• bazen elime gecerse..

• okumuyorum...

• ya kahvehanelerde çaktırmadan okuyanlar var onlara gülüyorum vallahii :D göz ucuylada okuyo ondan sonra noluyosa kalkıyo bi pantolonunu topluyo ahaha :)

• ohaa onları okuduktan sonra etkilenen mi war hala :D

• bayadır okumuyorum postayı..eskiden okurdum. üstadtan öğrendiklerimi depoladım artık gerek yok:)))

• hala yayınlanıyor mu ya lisedeyken alır ders arasında bayıla bayıla okurduk :D hala devam ettiğini bilmiyodum

• haydar amcamın yorumları çok iyi aslında :) adam müthiş betimleme yapıyor :P

• bencede :)

• bu ülkede seks hala suç suçdenilen şey hep ilgi çekicidir

• okuyorumm

• okumuyorum

• çok azdır okumayan

Erkekler Ne Diyor 6

• Buradaki cinsellik bölümüne saçma sapan sorular yazan gizli kullanıcıları oraya mı transfer etsek acaba?

• :) belki de yazan vardır..! hatta o günün gazetesini halen saklıyordur...:P

• O gazetenin bu tirajının yaklaşık yarısı Sn. Haydar Dümen içindir. Ben elime geçtikçe okuyorum. Aslında herkes dalga geçmek için sık sık Haydar Dümen ismini olur olmaz kullanır ama bence Haydar Dümen bu memleketin insanlarının cinsel tabularını aşması konusunda çok önemli bir isimdir.

• katılıyorum...

• :))) ilk o sayfayı açanlar var ?

• hayır okumuorum : ) )

• 4ever HD :D

• ya işte amaç cinsellik değil zaten adam güldürüyor ya, moralin bozukken bile okusan sana faydası olur...! :D

• Adam resmen ayakta kırk tekerleme yazıyor ya :D

Yükleniyor...