• Sor
  • Bence

Dar giyinen kızlar hakkında erkekler ne düşünür?

erkekler dar giyinen kızlar hakkında ne düşünürsünüz

Güncellemeler:
ama üzerindeki kıyafet kalçalrı örtüyor
giyen ince bir kız
sizin böle düşünmenizi sağlayan örnek linkler atarmısınız?

En İyi Görüş

• Dusunmem cildiririm:)))Saka bir yana kadinlarin anatomik yapisi geregi o taytlarin, kulotlucoraplarin neden sadece kadinlar icin oldugunu tartismaya bile gerek yok:)) super seksiler, ama cogu bunun farkinda degiller..Onu ortunmek icin gormeleri cok yazikBunu bilseler bu zaafi olan bir erkegi elde etmeleri o kadar kolay ki?!Bir kadini en seksi yapacak kiyafet,Biraz kalin 60 denye gibi bir kulotlucorap koyu renk, uzerinde benim gomlegim...O vucutta baska hicbir tekstil urunu olmayacak, sömine basinsa kirmizi sarap ve sarhos olduktan sonra hersey ama hersey:)))

Erkekler Ne Diyor 33

• ben bayılırım vucut hatları belırgın olamalı abartmadan tabıkı ;)

• Ne mi düşünüyoruz? Önce bir hayal dünyasına dalıyoruz. Sonra geçiyoruz arkasınaaaa... Fantaziler, fantaziler :D

• off ya :s

• Off deme ohh de :D

• Hep giymeliler diye dusunuyorum:)

• dar giyinen kızların özgüveninin eksik olduğunu düşünürüm

• ne alaka tam tersi olcak o yanlış biliyosun;)

• Öncekileri Göster
    • seninle tartışmıycam bile:)

• süt içebilirsin ? link

• vucudu guzelse(kalcalar-bacaklar-gogusler) bırlıkte oldugu erkegın ne kadar sanslı oldugunu dusunurum :) helal olsun oylesıne valla...ben ne zaman cıcek gıbı bı kızla cıksam 3-5 aya kacıyor elımden :)

• beni acayip etkiliyor, em görünüşünden hemde demekki libidosu yüksek bir kız bu diyorum, kendine güvenen seksi bir kız ile seks sanırım daha başka olmakta..

• aranıyo diye düşünürüm . dar niye giyiyo ki kasıtlı olarak ?

• kasıtlı yapılan bişi değilki

• onu bilemezsin işte . kızları çözen olmadı hala :) ama bilemiyorum senin durumunu pek

• giyen kızın kişiliğinden şüphe eder uzak dururum

• cok sexy bulurum mmm ;)

• onunla evlenmeyi düşünürüm.Ne düşünebiliriz?:D

• dar giyinen kızlar değilde beni daha çok külotlu çorap giyen kızlar delirtir

• Erkekler göremedikleri şeylerden daha çok tahrik olur unutmayın ;)

• kesınlıkle...cıplak gormektense dekolte gormek daha cok ılgımı ceker :)

• alexis texas gibi biriyse onun yanından ayrılmam havasından geçilmez bu ülkede :P tabi bizim ülkede dar kıyafeti tercihi etmem hani ruslarda olurda bizim Türk kızlarına yakışmıyor...

• şişmansa midem bulanır.vücudu güzelse dadından yinmez

• dar giyinen kızların cinsel ilişkiyi istediklerini dışa vurduklarını anlarım

• Dar giymişler diye düşünürüm :)

• Güzele güzel demem güzel benim olmayınca

• dar giyinenlere bayılıyorum of birde kalçaları ne biçim çıkıyo ortaya be

• buda sorumu şimdi sence ne düşenblirm tabkide içindekini...:)

• kötüsünüz kötü:D

• Öncekileri Göster
    • O zaman herkes böle giyinene aşık olur

• eğer güzellik yok ise sadce fiziki anlamda aşık olur ama güzellikte var ise herşeyile kaptırır kendini aşkından ölür çarpılır nutku tutulur..:)

• giydiği kişi ile ilgili birine sexy diğerine pek hoş olmayan tanımlamalar yapılabilir. Genelde hoş durur, kötü birsey dusunmem

• Daralırım :))

• Bu kızı yatağa atsaydım soyması ne kadar zor olurdu diye düşünürdüm.

• süper ambians ancak bacak boyuna kalça tipine bağlı ne kızlar var aynaya bakmadan tayt ı yapıştırıyo altına birelli takvimi gibi..:D

• valla hoş şeyler düşünürüm yalan yok :D

• Kalçaları büyük olduğu için onları saklayan ancak vucut hatlarını göstermekten çekinmeyen kendine güvenen bir kız diye düşünürüm. Ve beni baştan çıkarır :)

• Buda güzel:d

• Dar koyu kot pantolon ve dar bi kazak giyen düz ya da dalgalı saçlı esmer bir kızsa aşık bile olurum :D

• dar pantolon dar kazak düz saç tutuyor:D

• yakışan giysin.dar giyinene sapıkça fantezilerim yok allaha şükür

• Yakıştıgını dusunurum.U

• hmm buda farklı bi bakış açısı:D

• Niyeki , çokmu farkli..

• İnce bir kiz ise daha cok yakistigini dusunurum...

• Pek bişey düşünmeyiz bakarız eğer yanımızda arkadaşlar falan varsa birbirimize gösteririz iyiymiş falan diye o ara herkesin içinden kıza küfür eder yada dışından böyle işte. Küfür dediğimde k.şar ve türevleri :)

• neden kaşar olduğunu düşünürsünüz ki kaşardan baskası dar giyinemez mi?

• Öncekileri Göster
    • ee nerde giycen:D

• evde giy :) giyme ne biliyim

• auw bayılırım :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 2

• ben böyle gyerm gayet hoş

• Aynen:D

• Öncekileri Göster
    • bu Türk erkekleri eşi benzeri bulunmaz bir ırk.. yani elbiseden bile orgazm olabilicek tiplersiniz.. abazalıığı aşmış hatta yeni bi tursunuz.. coğunuz

• Elissss
      Erkek degilsin neden erkekleri yeriyorsun
      Soruyorsunuz karsi cins cevap veriyor
      Penis gordugum zaman dayanamiyorum diyen kiza biz birsey diyormuyuz
      Sapik gibi

• bişe düşünmem:)

Yükleniyor...