Anüsün yalanması neden zevk verir?

Arkadaslar anüsümün yalanması çok hoşuma gidiyor,arastırdım acaba bende mi tuhaflık var dedim ama sinir hücreleri çok fazla oldugu için zevk alınabiliyomus, sizde yalatmayı severmisiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu tür fanteziler erkekler için bence pasif eğilim ama bayanlar için normal olmalı . Yani bir erkek partnerinin istediği yerini yalasın yutsun ama bir bayan en fazla testisler kadar fazlası erkeğin pasifliğidir

• +1

• Öncekileri Göster
    • daha sonra istiyor mu

• 3ay

bu mantıkla kadın da anüsü her yalattıkça gel zaman git zaman anal seks manyağı olur çıkar?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• O bölgede öyle sinir ağı yok , tek olan anüs yuvarlak kaslarını kontrol sinirler ki onların da zevk reseptörleri yok. Bu durumda , sorduğun ya da söylemek istediğin o zevk psikolojik olup; kişiseldir.

• yani?

• Öncekileri Göster
    • ilişki olmaz diyosan sıkıntı yok ama belli de olmaz diyosan sıkıntı

• orası o an senin kararın , yap ya da yapma diyen yok zaten ... o bir secim ama , su an itibarı ile dediğim gibi latent .. yani "uyuyan ".. Bu da en zor bir bölgeni birine teslimden geçiyor , ayrıntılara girmeye gerek yok . İlla ilişki gerekmiyor ancak bu da bir teslimiyet duygusu.. Yetiyorsa bu kadarı , ilerletmezsin zaten ...

• dokunulmasına bile müsade etmem,

• anüs yalanırmı lan of midem kalktı

• Partnerimi tatmin etmek için bir çok şey yaparım ama kendimde bu tarz nir şeye müsade etmem, tercih meselesi eğiliminize saygı duyarım, yadırgamak ve yargılamak haddime değil...

• orada sinir yokmu öyle bişey okudm diye hatırlıyorum

• Okuduysanız doğrudur

• bırak yalanmasını ilk zamanlarda sıcak nefesin ufak bir dokunuşun bile insana zevk veren bir durum. Ben seviyorum...

• yalatmam ve zevk alacağımı sanmıyorum . mast yaparken uyarmayı denerim zevk almak için ama fazla zevk alamıyorum .onun için denemek istemiyorum bir daha .

• yalattim hosuma gitti,gayde degilim!

• Harbi ya eğilim var diyorlar baksana

• ne alakasi varmis,erkek degil bir bayan yaliyorr

• yani

Yükleniyor...