Anüsün yalanması neden zevk verir?

Arkadaslar anüsümün yalanması çok hoşuma gidiyor,arastırdım acaba bende mi tuhaflık var dedim ama sinir hücreleri çok fazla oldugu için zevk alınabiliyomus, sizde yalatmayı severmisiniz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Bu tür fanteziler erkekler için bence pasif eğilim ama bayanlar için normal olmalı . Yani bir erkek partnerinin istediği yerini yalasın yutsun ama bir bayan en fazla testisler kadar fazlası erkeğin pasifliğidir

1|2

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• O bölgede öyle sinir ağı yok , tek olan anüs yuvarlak kaslarını kontrol sinirler ki onların da zevk reseptörleri yok.

Bu durumda , sorduğun ya da söylemek istediğin o zevk psikolojik olup; kişiseldir.

1|0
    • yani?

• ilişki olmaz diyosan sıkıntı yok ama belli de olmaz diyosan sıkıntı

• orası o an senin kararın , yap ya da yapma diyen yok zaten ... o bir secim ama , su an itibarı ile dediğim gibi latent .. yani "uyuyan ".. Bu da en zor bir bölgeni birine teslimden geçiyor , ayrıntılara girmeye gerek yok . İlla ilişki gerekmiyor ancak bu da bir teslimiyet duygusu.. Yetiyorsa bu kadarı , ilerletmezsin zaten ...

• dokunulmasına bile müsade etmem,

1|0
  • anüs yalanırmı lan of midem kalktı

1|0
  • yalatmam ve zevk alacağımı sanmıyorum . mast yaparken uyarmayı denerim zevk almak için ama fazla zevk alamıyorum .onun için denemek istemiyorum bir daha .

1|0
  • bırak yalanmasını ilk zamanlarda sıcak nefesin ufak bir dokunuşun bile insana zevk veren bir durum. Ben seviyorum...

0|0
  • yalattim hosuma gitti,gayde degilim!

0|0
    • Harbi ya eğilim var diyorlar baksana

• ne alakasi varmis,erkek degil bir bayan yaliyorr

• yani

• Partnerimi tatmin etmek için bir çok şey yaparım ama kendimde bu tarz nir şeye müsade etmem, tercih meselesi eğiliminize saygı duyarım, yadırgamak ve yargılamak haddime değil...

1|0
    • orada sinir yokmu öyle bişey okudm diye hatırlıyorum

• Okuduysanız doğrudur

Yükleniyor...