Mastürbasyon yaparak orgazm olmayı nasıl kolaylaştırabilirim?

Ben bakireyim ve daha önce hiç mastürbasyon yapmamıştım. Bu sitede ve başka yerlerde okuyunca çok şey kaybettiğimi fark ettim ve mastürbasyona başladım. Ancak orgazm oldum mu olmadım mı, ne kadar yaklaştım anlayamıyorum tabi.Sorun şu, bekareti bozmadan yapılan mastürbasyonda orgazmın aşamaları nelerdir? ( Ben kısa süreli zevkler alıyorum ama 5 saniye örneğin sonra hemen duruyorum.) Boşalmak için ne kadar zaman gerekir?Ve orgazmı kolaylaştırmak için neler yapabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Masturbasyon yapmak bir sanattır , masturbasyon yaparken yataga ıyıce uzanıp bacaklarını acıp bir elini göğsüne atacaksın uçlarını hafif hafif çekip diğer elinle de vajinaın oksayacaksın ,vucudun kasılmaya başladımı biraz duracaksın ama ellerini çekmeden :) .Sonra aynı şekilde devam et arada sırada da bacaklarını ac kapa vajinanın acılıp kapandığını hisset zaten çok fazla dayanamaz boşalırsın :)

• zaten erkeklerinki boşa kürek sallamak kızlarınki sanat . neyse . kolay gelsin . boşa kürek sizde sallamayın . yada erkeklere laf atmayın .

• ablamızın anlattıgı gıbı kızım :)

• Sıvının az ya da çok gelmesinden ziyade o anda içinde kopan fırtına onemli :) vajinaya uygulanan baskı boşalmayı artırır onun için parmaklar çok kullanılır ama sen bakire olduğun için parmaklarını kullanamayacağına göre masturbasyon suresını kısa tutmanda fayda var hızlı bir şekilde yaparsan daha çok boşalırsın .

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• klitorisini okşa ve anlarsın zaten zevkin geldiğini en son doruk noktasına ulaştığında kasılma hissedersin bacaklarından yukarıya dogru sıcaklık çıkar beyninde elektiriklenmeler olur yaklaşık 10 15 sn sürer

• sen bir taraftan mastürbasyon yaparken bir taraftan da bekaretine zarar vermemek için uğraşıyorsun yani kafanda iki olay var birinden zevk almaya çalışırken diğer taraftan bekaretine zarar vermemek için uğraşıyosun.tam olarak zevk alamazsın ama bekaretin bozulmuş olsa zaten mastürbasyona gerek yok cinsel ilişkiye girdiysen onun tadını aldıktan sonra sürekli gerçek ilişkiye girer orgazmın doruklarına çıkarsın tabi bunu sana yaşatan varsa

• vaay en güzel dönemlerindesin..yeni keşfettiğin dönemlerdesin. zamanla öğrenirsin..klitorise yogunlaş işaret parmagınla orta parmagını destekle ve klitorisi uyar

• titreme var mı titreme ?

• Açıkçası bilmiyorum ama büyük olasılıkla var.

Kızlar Ne Diyor 0

Yükleniyor...