• Sor
  • Bence

Meme uçlarına, hangisi?

Kızların meme uçlarıyla ellerinizle oynamayı mı yoksa emmeyi mi seversiniz? ayrıca neden ve nasıl bir zevk verir bu size?

Güncellemeler:
Sorum erkeklere.

En İyi Görüş

• Oyuncak trenle memenin ne ilişkisi vardır.Her ikisi de çocuklar için yapılmıştır ama genellikle babaları oynar. :)))

• Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 14

• emmek tabikide...

• ikisini birden tercih ederim ...alttan böle avuçlarının arasına alıp sıkıcak tam ucunuda küçük küçük öpücek ama elleri sabit durmıcak süt sağar gibi sıkıp sıkıp gevşetcek sürekli ellerinde tutuuğunu hissettircek ama çekmicek...

• emmek penisimi arasına sıkıştırıp gidip gelmek..arasına boşalmak..

• Emmek ve arada küçük ısırıklar atmak.Sen hangisini tercih edersin?

• Emmeye bayilirim

• kızların meme uçlarını emmeyi seçerim.kızın meme uçlarını emmek erkeklere verdiği zevk birazdan vajinaya girerken daha çok zevk almasını yardımcı olur.meme uçları emilen kızların erkeklerin aldığı zevkin on katını aldıkları söylenir.Tabi memeleri güzelse...

• emmek, gömmek..

• gommek?

• emmeli gömmeli derler ya. anlamadın mı?:)

• o darbeli değil miyid boss:DD:.d

• C şıkkı ikiside.

• selam arkadaşım.bana göre ellerimle oynamayı tercik ederim. nedeni dersen ilişki esnasında meme uclarını emmek çok zordur. ama ellerinle istediğin gibi oynarsın.

• ben emerek daha keyif alıyorum... ayrıca bugüne kadar da birlikte olduğum kadınlardan hiçbirinin zevk almadığını görmedim... biraz dil kabiliyeti gerektirir.. :)

• o esnada yüzünün aldığı şekli rahatça görebiliyim de gerisi önemli değil

• bence en makulü birini okşarken diğerine diliyle ufak dokunuşlar yapmasıdır heralde...

• ellerimizle oynamayı sonrada emmek daha cok zevk verır

Kızlar Ne Diyor 4

• allahım ya

• erkekleri bilmem de biz kızlara çok zevk veriyor:)

• elleriyle oynamasi, yoksa emmesinmi ?

• Öncekileri Göster
    • peki penisin değmesi nasıl etkiler?

• erkezevk almazmı

• ikisini birden tercih ederim ...alttan böle avuçlarının arasına alıp sıkıcak tam ucunuda küçük küçük öpücek ama elleri sabit durmıcak süt sağar gibi sıkıp sıkıp gevşetcek sürekli ellerinde tutuuğunu hissettircek ama çekmicek...

• peki penisin değmesi nasıl etkiler?

• harıkasın

• yavs yavas dılının ucunu degdırsıın sonra avuclarıyla sıkıp elı gb emmeye baslasıın zewk budur :D

• süperr

• bendee sevgilim göğsünüü ole opmustumm hıç hosuna gtmedıgınıı soledıı bana ama

Yükleniyor...