• Sor
  • Bence

Ufak memeli kız mı iyidir büyük memeli kız mı?

işte günün sorusu memeleri bıngıl bıngıl mı olmalı yoksa suyunu çekmiş portakal gibi mi olmalı :)

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 38

• boyutları normal olan kız :D

• Arasından cep telefonu çekebilmeli :)

• bence ufak daha iyi ne oyle kocaman kafa kadar

• meme ne ya inekten bahseder gibi

• Koca memeli kızlar forever

• diri göğüsleri severim...hafif dolgun ve cepheye doğru bakacak :)

• penelope cruz un memeleri üzerine tanımam..

• Kalem kurallarına uygun olsun yeter:p

• bence kadını gösteren göğüsdür. orta ve dik olsun ele avuca gelsin yeter :)

• dimdik durmalı bence öyle ne suyugun cekmıs nede cok iri olmalı ortası makuldur her zaman...

• Silikonlu olsun güzel görünsün yeter, dokunmasam bile olur :D

• Herşeyin ortası makbul karşimmm

• küçük büyük farketmez ilk ve son kez bana ait olsunlar yeter =) çok şükür sevgilim ilkim ve yakında evleniyoruz sonum olacak =)))

• kişiye göre değişir...ben küçük olanı tercih ederim...her zaman diri olacaktır...

• bıngıl bıngıl olmalı ele avuca gelmeli arasına girilmeli amerikan otuz biri yapılabilmeli bence büyük meme

• göğüsler işin parçası bence soruyu farklı sorabilirsin.

• sarkmadığı sürece buyuk olsun, sarkıyorsa kucuk olsun

• ne fark eder ki... hepsinin kendine göre ayrı güzelliği var.. sönmüş gibi durmadıktan sonra hepsi iyidir.

• en az 85 en fazla 95 olmalı. sert memelere veya hafif yumuşak olmalı ozaman tadından yemede YALA EM :) ara sıra göm fantezisi ...

• orta halli dik olursa agıza daha iyi geliyo :D

• Dolgun, iri, diri ve asi olmalı. oyhşş. link

• sevgiliniz yada eşinizin kendisini kötü hissettirmeyecek orantıda olması yeterli zaten emin olun o göğüsler size yeterli gelir

• Dam Üstünde UnulerTombul Tombul MemelerZalımoy GelirZalım Zalım ZalımMemeler Baş KaldırmışKavuşmuyor DüğmelerZalımoy GelirZalım Zalım Zalım link

• büyük meme sonradan sarkar bu yüzden çok küçük olmayan küçük meme iyidir

• Ben miniminnacık küçücük seviyom...

• meme dediğin yuvarlak olacak ve uçları üzüm tanesi gibi olacak işte ben ona meme derim :P

• 85 / 90 yeter .

• Büyükler itici geliyor

• Kaza anında açılıp air bag gibi hayat kurtarmalı :)

• Sevdiğim yanımda olsun da nasıl olursa olsun. Aşık olana her hali güzel görünür.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 11

• en makbulü 90 beden

• bencede ;)

• canım tam hoşalandıgım beden. ..süpersin...

• sen benim kaç beden oldugumu nerden biliyorusn ben kendi bedenimi yazmadım sadece güzel dedim

• O değil de büyük meme çok meşakatli. Orta yolu bulup orta boy bi şey ideal sanki.

• ama sende iki uc noktadan bahsetmissin:) daha bunlarin arasinda daha orta halli, daha diri goguslerde mevcuttur bence, ya bingil ya suyunu cekmis degildir tek seceneker bence

• 85 çok güzel duruyor 90 az büyük gibi hele ki boy da kısaysa daha büyük gözüküyor ama 80-85 süper. tabi 80A ile 85C arasında fark var. yani önemli olan cup ölçüsü

• ne bogacak kadar buyuk ne hısseılmeyecek kadar kucuk ;) orta boyutta dımdık arası hafıf acık sarkmamıs olmalıııı :)

• 85 bence :D yıııh yıııııh

• 90+ olmalı

• Dişi olmayı memeden ibaret gören ergen modeli

• sen o memeleri yeterki onun ağzına sokmayı bil.. bak o zaman küçükmüş büyükmüş farketmez bile ..

• bilmekle alakası yok ya :D her kız snn gibi abazan zaten :D

• en güzel cevabı verdin bence

• işte bu yuzden sılıkon yaptırıyrom yarın:)))

• orta boy, taş gibi idealdir.

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...