Ufak memeli kız mı iyidir büyük memeli kız mı?

işte günün sorusu memeleri bıngıl bıngıl mı olmalı yoksa suyunu çekmiş portakal gibi mi olmalı :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 37

• boyutları normal olan kız :D

• Arasından cep telefonu çekebilmeli :)

• bence ufak daha iyi ne oyle kocaman kafa kadar

• meme ne ya inekten bahseder gibi

• Koca memeli kızlar forever

• penelope cruz un memeleri üzerine tanımam..

• diri göğüsleri severim...hafif dolgun ve cepheye doğru bakacak :)

• bence kadını gösteren göğüsdür. orta ve dik olsun ele avuca gelsin yeter :)

• Kalem kurallarına uygun olsun yeter:p

• dimdik durmalı bence öyle ne suyugun cekmıs nede cok iri olmalı ortası makuldur her zaman...

• Büyükler itici geliyor

• Silikonlu olsun güzel görünsün yeter, dokunmasam bile olur :D

• ne fark eder ki... hepsinin kendine göre ayrı güzelliği var.. sönmüş gibi durmadıktan sonra hepsi iyidir.

• orta halli dik olursa agıza daha iyi geliyo :D

• Dolgun, iri, diri ve asi olmalı. oyhşş. link

• sevgiliniz yada eşinizin kendisini kötü hissettirmeyecek orantıda olması yeterli zaten emin olun o göğüsler size yeterli gelir

• meme dediğin yuvarlak olacak ve uçları üzüm tanesi gibi olacak işte ben ona meme derim :P

• 85 / 90 yeter .

• Bence dolgun ve iri olmali

• Herşeyin ortası makbul karşimmm

• küçük büyük farketmez ilk ve son kez bana ait olsunlar yeter =) çok şükür sevgilim ilkim ve yakında evleniyoruz sonum olacak =)))

• kişiye göre değişir...ben küçük olanı tercih ederim...her zaman diri olacaktır...

• bıngıl bıngıl olmalı ele avuca gelmeli arasına girilmeli amerikan otuz biri yapılabilmeli bence büyük meme

• göğüsler işin parçası bence soruyu farklı sorabilirsin.

• sarkmadığı sürece buyuk olsun, sarkıyorsa kucuk olsun

• en az 85 en fazla 95 olmalı. sert memelere veya hafif yumuşak olmalı ozaman tadından yemede YALA EM :) ara sıra göm fantezisi ...

• Dam Üstünde UnulerTombul Tombul MemelerZalımoy GelirZalım Zalım ZalımMemeler Baş KaldırmışKavuşmuyor DüğmelerZalımoy GelirZalım Zalım Zalım link

• büyük meme sonradan sarkar bu yüzden çok küçük olmayan küçük meme iyidir

• Ben miniminnacık küçücük seviyom...

• Kaza anında açılıp air bag gibi hayat kurtarmalı :)

• Sevdiğim yanımda olsun da nasıl olursa olsun. Aşık olana her hali güzel görünür.

• bence ortanın biraz bugu olacak süper oluyor doogy pozisyonunda amma güzel sallanıyorlar

• ele gelmesi iyidir , ama onemli nokta tek ele, iki ele bir anca sigan tek gogus ancak inekgillere yakisir.

• dimdik olucak aga taş gibi olucak taşş...

• niye diri olmuyor bunlar :)illa bıngıl bıngıl yada suyunu çekmiş mi olacak

• Gizli yazan bayan kullanıclar!.. Ya seçtiğiniz kelimelerde bir bayana yaraşırlığı göz ardı etmeyin, ya da "bayan kimliği ile açmış erkekdir bu olsa olsa" dediğimizde bize kızmayın.Kızmayın, çünkü seçtiğiniz kelimeler sizi ele veriyor!

• erkek"t"ir demeliydim. Ünsüz sertleşmesi...

• Büyük memeli olan zira penisi araya alıp farklı bir fantazi yapılır.Küçük meme iyi değil.

Kızlar Ne Diyor 11

• en makbulü 90 beden

• bencede ;)

• canım tam hoşalandıgım beden. ..süpersin...

• sen benim kaç beden oldugumu nerden biliyorusn ben kendi bedenimi yazmadım sadece güzel dedim

• O değil de büyük meme çok meşakatli. Orta yolu bulup orta boy bi şey ideal sanki.

• ama sende iki uc noktadan bahsetmissin:) daha bunlarin arasinda daha orta halli, daha diri goguslerde mevcuttur bence, ya bingil ya suyunu cekmis degildir tek seceneker bence

• sana katılıyorum kesinlikle... dimdik durmalı...

• +1

• 85 çok güzel duruyor 90 az büyük gibi hele ki boy da kısaysa daha büyük gözüküyor ama 80-85 süper. tabi 80A ile 85C arasında fark var. yani önemli olan cup ölçüsü

• normal olanı eniiisi

• ne bogacak kadar buyuk ne hısseılmeyecek kadar kucuk ;) orta boyutta dımdık arası hafıf acık sarkmamıs olmalıııı :)

• 85 bence :D yıııh yıııııh

• 90+ olmalı

• Dişi olmayı memeden ibaret gören ergen modeli

• sen o memeleri yeterki onun ağzına sokmayı bil.. bak o zaman küçükmüş büyükmüş farketmez bile ..

• bilmekle alakası yok ya :D her kız snn gibi abazan zaten :D

• en güzel cevabı verdin bence

• işte bu yuzden sılıkon yaptırıyrom yarın:)))

• orta boy, taş gibi idealdir.

Yükleniyor...