Tam Ereksiyon Olmadan Boşalmak

Cinsellik bölümünde mi sormak doğru olur bilemedim. Soruyu yazarken bile utanıyorum :) :( Mastürbasyon yaparken her zaman tam ereksiyon olamıyorum. Yani penisim tam sertleşmiyor. Ama olmadık bir yerde de o kadar sertleşiyor ki kontrol edemiyorum :( :( Tam ereksiyon olamamak, bu şekilde boşalmak normal mi ? Kayganlaştırıcı olarak kullanılan ürünler ereksiyonu etkiler mi ? Neler kullanmak gerekir ? Hızlı ya da yavaş yapmakta ereksiyon olayını etkiler mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İsteksiz yapıyorsundur veya tam odaklanamıyorsundur.

• Sürekli stresli sıkıntı olmaktan olabilir mi ?

• Olabilir.

• Özellikle takip etmedim ama son 1 yıldır kesin böyle bende son yıllarda daimi sıkıntılı ve stresliyim :(

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Otomatik vites araban var ama gaza frene ne zaman basman gerektiğini bilmiyorsun. Yuh sana, yarın bir gün çoluk çocuk sahibi olacaksın bir de

• Hakaret edeceğine yardımcı olmayı denesen Karanlığa sende bir mum yaksan ölür müsün ?

• Hakaret? İlginçsin...

• :)

• üroloji şart

• o kadar vahim diyorsun yani ?

• hocam onu bilmiyorum da benim de arada başıma geliyo, özellikle seks esnasında tam ereksiyon olmadan boşaldığım oldu bir kaç kere, neyden kaynaklandığını bilmiyorum ama kadının beni hiç heyecenlandırmadığı bazı zamanlarda olduğunu biliyorum.

• İlişki konusunda bir yorum yapamam maalesef :)

• penisin kalkmıyosa başka tarafına kısmet var aga

• komik ?

• alakası yok .ikin kalkmıyosa baska tarafına kısmet var

Yükleniyor...