Yarın sevgilinin evine gideceksin ne fantaziler düşünürsün?

Yarın evde ne yapmalı, ne gibi fantaziler uygulanmalı, neler düşünürsünüz, yaparsınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• açıkçası kız arkadaşım olduğu zamanlarda ewe getirdiğim kız arkadaşlarıma mini süprizler yaparak ortamı rahatlatmayı ve onu etkileme yöntemini çok kullanırım. tabikibu yaptığım süprizler daha çok erotik olur.fakat bana has birşeymidir bilmiyorum ama kapıdan girer girmez sevişmeye başlamak ve yatağa kadar soyuna soyuna sevişe sevişe gitmek en büyük fantazim galiba.

Erkekler Ne Diyor 12

• 1ay

jartiyer takımlı fantazi düşünürüm http://atesligiyim.com/11-jartiyer-takim

• çıplak twister,

• oraya gidince düşünürüz

• Bir an akşam film izlyeceğim önerisi olan var mı?

gibi bir soru olarak düşündüm :)

• çırılçıplak kalıp evin içinde evcilik doktorculuk oyanrdim :D)) fanteziler bu oyunlarla beraberinde gelir zaten

• banyoda sevişmek...

• hahaha :) zevkine hayranım :p

• evde eline kırbaç almayacaksan o fantazi mi olur :))))

• boswer coşmasınlar :) no comment

• Garibimi oturma odasına oturt yeni bir şey aldım bak beğenicekmisin dur getiriyimde odana git. Sadece güzel bir iç çamaşırının altına şık bir topuklu ayakkabı giy karşısına çık. Bundan sonrasını da ben yazmiyim

• en güzel şekilde geçmesini

• fanteziye gerek yok, zaten onca yoldan ve o kadar sureden sonra yanina gidince dogaclama yeterli olacaktir :D

• sexsi iç çamaşırı giy. üstüne tayt mı giyersin, etek mi sana kalmış, onu kışkırtın mı o sana fantazi yapmayı düşünsün artık ...

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer gece orda kalacaksan yazarım ? benim fantezilerim gündüz pek işe yaramıyo çünkü :D gecenin aayrı bi havası vaaaa

• En iyi fantezi, planlanmamış olandır..

Ancak, benim fantezilerimin arasında kırmızı şarap hiç eksik olmaz.. :)

• @itsmylife020; Olum bunun adı üstünde fantezi.. O an aklıma ne eserse onu yaparım.. Dedim ya planlanmamış olmalı diye.. Sen şimdi bana plan mı kurdurucan.? :D

• sarhoş edip uyuutucanmı ? :)) ama kırmızı şarabı dokucen üzerine..

• fantazı kendını bulur o zevk anında...

Yükleniyor...