• Sor
  • Bence

Erkeklerin hoşuna giden cinsel pozisyonlar nelerdir?

Sayın erkekler, sex yaparken en çok zevk aldığınız pozisyon söz ve partnerinizde olmasını istediğiniz özel şeyler neler ?

Güncellemeler:
bide neden hep doggy diyorsunuz..tüm erkekeri baştan cıkaran bu pozisyonun ayrıcalığı ne ki

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• En çok zevk aldığım pozisyon : Ayakta duvara dayayıp kucakta girmek.Söz : kocamm ve bunun hepsini sokma, önce alıştır (nedendir bilmem tahrik ediyor)Partnerimde olmasını istediğim şey : Siyah veya kırmızı tanga, kahve aromalı parfüm ve hepsinden önemli dolgun kalçalar.Güncellemeye : Doggy nin sebebi klasik ve rahat. Ama asıl sebebi popoyu ve deliğini çok net görmek ve kasıkların kalçaya şlap şlap vurması.

• acıklaman için tskler :)

• rica ederim :) seçim için teşekkürler :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 24

• Nereye dönerseniz dönün vajina erkeğe bakar... Erkeğin icraatini daha rahat seyredebildiği pozisyonlar tercih nedeni olur.

• ilişkiye girmedim bilemedim ki şimdi :(

• Şimdi sayın erkekler mi olduk ! ! ! ! !

• üstüne sayın lafını almak ya da almamak senin tercihin

• üste mi alıyoruz ! ! ! !

• kafan güzel bnce sen git uyu

• doggyOral yapmasını biliyorsa başka hiçbirşeye gerek yok teslim olurum :)9

• Çok soru soruyorsun!

• Öncekileri Göster
    • hımm tamam. doggy kadının erkeğe seninim bana istediğini yapabilirsin sahip sensin dediği pozisyondur.

• aklımda buluncak tskler.d

• Oral <3+ doggy candır " hadi bana yakıtını pompala " denmesi de tahrik edilmem için yeter

• Sayın erkekler demene bayıldım. :)

• Doggy ve kucakta elbettee...

• dolgun meme olmalı ince bel olmalı

• doggy diyenlerdenim...

• Nefes alsın başta :P

• 1.numaram:Tabi kadın kilosu 65 kiloyu geçmemeli Cinsel bağın yanında duygusal bağıda arttıran bir pozisyondur. Her iki cinste ayaktayken erkek hafif çömelerek kadının içine girer ve yükselir. Çiftin birbirlerine sıkıca sarılmasını sağlayan bir pozisyondur. link 2.numara:Erkek sandalye veya koltukta kadın oturacak. link 3 numara:Erkek yatakta uzanacak kadın üstde. link 4 numara:Kadın masa,veya mutfak tezgahında erkek ayakta içinde girecek link

• benim en çok hoşuma giden sırt üstü yatarken 2 ayağını birleştirip vajinanın kabak gibi ortaya çıktıgı o anda içine girip şaplak seslerini çıkarıpta onun çıklıkları arsında gidip gelmek..

• kucakta.

• doggy çünkü vajina arkaya geliyo bide popoda orda ikiye ayrılıyo iki muhteşem delik ve zarif pop ve vajina ikisi bir arada ondan bide o pozisyonda birlikte olurken şapırdıyo memeler sallanıyo yaa hasta ediyo beni :)

• :))))

• Öncekileri Göster
    • :(( üzüldüm

• boşver ben yanmışım zaten yapacak birşey yok çünkü :(

• link link link link link link sevgilimle yüz yüze oturarak bedenini be kadar sıcak ve güzel olduğunu söylerdim .ciçek kadar güzel ve çiçek kadar güzel koktuğunu söylemek isterdim .hayatım ve güzelim demek isterim .bedenini ne kadar güzel ve ipeksi olduğunu söylerdim sevgilimin üzerinde çiçek desenli bir takım ,dantellii ve pembe renkli takım ,sempatik ve hoş desenler olan iç giyim olmasını dilerdim .fantezi iç giyim jartiyer ve büstiyer çok çekici olurdu .pembe renk ,saks mavisi ,tercihim olur

• en kralı budur link

• Hiç yaşamadım :)

• doggy bayılıyorum bu pozisyona bir de kucakta sex

• doggy de kalçalar da hakim olabiliyorsun yani kalçaların önünde olması erkeğe ayrı bir haz veriyor kalçaları ve anüsü okşayarak vajınaya girip çıkmak müthiş zevkli oluyor

• her pozisyon.. yeter ki ofsayta düşmeyelim.

• ofsayt ?

• yani pozisyonun gol olma ihtimaline halel gelmesin.

• en zevkli böyle benim için link

• Pozisyon : Bacaklar ayrık ben ustunde.Söz : Erkeğimsin sen benim.Mekan : Yatak odamız.

• inceeee bir dokunduruş var :)

• Öncekileri Göster
    • yok :)

• Farklı bir şey ararsan bul beni ;)

• pozisyona getiriyorum zaten de sözden çok ben içten ve istemsiz gelen inlemelere bayılıyorum acayip azdırıyor. sadece öyle inlesin ve yalvarır zevken kayan gözleriyle baksın yeter bana

• bu sevgilimle benim aramda evime gelmesi yeterli gerisi su gibi :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...