Bir erkek sevişmeden sonra niye pişman olur?

Sevismek icin can atan kendisiydi. Eger benimle sevismezsen üzülürüm dedi iyi bende tamam dedim. Simdi de gelmis sevismeden 4 saat sonra aradi. Cok kötü halde oldugunu yani pisman oldugunu söyledi. buda yetmezmis gibi yarin görüselim güzellikle bitirelim dedi. E hem ayrilmaksa niyeti daha niye görüselim diyor? Telefonda da vedalasabilir.Elde edince hevesini aldi demeyin, Biz 4 bucuk yildir birlikteyiz..Madem sevismek bir erkek icin cok önemli neden bu pisman oluyor? Sevmedigindenmi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Karşıdakini sevmeyen adam, veya aklında başkası olan adam sevişme bittikten sonra inanılmaz huzursuz olur.Ben sevdiğim kişiyle yaptıktan sonra aşırı mutlu olup sarılıp uyumaktan çok keyif alıyorum.Ancak bir kez şehir dışında eşim dışında biri ile beraber olduğumda, ilişki bittikten sonra aşırı rahatsız olup pişman olmuştum, 1 hafta üzerimden atamadım huzursuzluğu

• tamam da sen yapmis pisman olmus ve birdaha o kadinla olmamissin ama bu adamla sevgiliydik nerdeyse her hafta birlikte olduk,

• Öncekileri Göster
    • esinle yapmana ragmen mi pismalik oluyor bazen?

• evet 10 15 saniyelik, geçer gider zaten

Erkekler Ne Diyor 23

• Bencil düşüncesine seni alet etmiş,menfaat düşünerek seninle sevişmiş,sonrada pişmanlıgı bahane etmiş,gündelikçi bu sanırım,karekteri tam olmayan biri,tasvip etmedim.

• Öyle bir sormuşsun ki sanki 4.5 yıllık ilişkinde ilk defa sevişmiş gibi yazmışsın.. Ama alttaki yorumlardan birinde de pek çok kez birlikte olduğunuzu yazmışsın..Ben bu pek çok kez birlikte olma durumundan sonra ayrılık nedeniyle sevişmeyi bağdaştıramadım haliyle...

• garip bir durum psikolojisi yerindemi arkadaşın. bence bir doktora görünsün

• kesinlikle seninle sadece fiziksel ihtiaç için ilgileniyor demektir.

• 4,5 yıllık ilişkinizde ilk birliteliğiniz mi?

• hayir cok kez birlikte olduk...

• 4 yıl gibi bir süredir belkide amacı sadece seksti. olamaz deme olabilir belki de sevişmenizden zevk almadı ben bunla yapamam dedi ayrılmak istiyor. eğer sevse zaten en ufak öpücük bile çok şey ifade eder :)

• olumsuz düşünme derim her an bir süpriz olabilir .

• onu biz bilemeyiz onunla konuşman en doğrusu. ben olsam bende pişman olurum. çok sevinilcek bir durum değil . sonuçta gühah bir şey.

• umduğunu bulamadığından beklediği gibi olmadığından olabilir

• Seninkisi Öküzün taaaaaa en ÖNDE GİDENİYMİŞ de ondan..ama sene bunca zamandır anlamadığına göre ondan geri kalır pek bir yanın yok vala...En samimi arkadaşım birine böyle bişi yapsa, onu bile Hiç suya göndermediğim Eşek gelinceye kadar pataklardım vala...

• Garip bir durum. Bence oturun konuşun. Acaba seks çok kötü müydü? Ondan olabilir mi?

• İlişkide tarafların paylaşabilecekleri bişey kalmayınca bu ilişkinin sonu olur...İlişkide kişilerin birbirlerine sunabilecekleri en son şey bedenleridir. Erkek genelde böyle bişeyin sahiplenme olduğunu sanır ancak bu düşünce ilişkiye girene kadardır. İlişkiden sonra heyecanın kalmadığı, herşeyin basit bukadar olduğu düşüncesi ilişkinin sonunu getirir.. Muhtemelen ilişkinizde aşk duygusu yok olmuş ve artık ilişkiniz alışkanlık haline gelmiş olabilir.. En azından erkek için böyle olmuş olabilir.. Kızların heyecanı sevgi bitene kadar, erkeklerin heyecanı sevgilisine sahip olana kadardır. Çünkü birbirinize sunabileceğiniz en son şeyi sunduktan sonra erkek için ilişkiden beklediği fazla bişey kalmaz. Çünkü alacağını almıştır zaten.Ama belli de olmayabilir. Söylediklerimin hepsini anlamsız kılacak 4,5 seneniz var. Umudunuzu yitirmeyin...

• kızların onun başına bela olacağı düşüncesinden tabiki. evlencek miyiz, yada bunun gibi saçma sorular sorarsınız diye. erkekler bir kıza bağlı kalmayı sevmez

• yanlış kişi olduğunu anlayınca o dediğin olur

• mantıklı bir tarafını bulamadım iyi geçmedimi acaba. Ancak öyle bile olsa 4.5 senelik ilişkiye yapılmaz. Keşke en başında yapsaymışsınız inceldiği yerden kopardı böylelikle

• Benim anladığım, eskiden sevgiliydiniz sonra ayrıldınız. Adamın sevişesi geldi sana teklif etti. Sonrasında da eski yaşadıklarınız ( olumlu ya da olumsuz) aklına geldi ve tekrar başlamamak adına sana pişmanlığını ifade etti. Durum budur.

• sana mahçup olduğunu düşündüğü içindir

• bu işte bir bit yeniği var bence..4,5 yıllık beraberlik var,cinsel birliktelik yaşanıyor ve pişmanın ayrılalım diyor..ya sana bir süprizi var yada sevgilin anormal..

• enterasan bi durum yada sen kendi işine geldiği gibi yorumluyorosunsevişme dört dörtlüktü diyorsun ilk defada değilmişgeriye bi ihtimal kalıyor sennki baskasına asık ve seninle onu aldattıgını düsünüyor yani sen kendine sevisecek baska birini bul ;)

• eğer pişman olmasa kızı ...ten pişman eder:)kız dayanıklı ise o başka.

• sevişmeden önce zaten ayrılmayı düşünüyormuş, seni tabiri caizse tam anlamıyla kullandığı için vicdan azabı çekiyor.

• hayal kırıklığına uğramış olabilir ondandır

• sevisme dört dörtlüktu diyebilirm zevkten delirecekti nerdeyse

• Soruda öyle bir anlaşmışsın ki sanki ilk kez birlikte oluyorsunuz, aşağıda da defalarca kez birlikte olduk neyse. 4,5 yıl uzun bir süre. Aşkı tüketmişsiniz. Cinsellikte yaşandıktan sonra ne kaldı. Heyecan 0.

Kızlar Ne Diyor 5

• Pişmanlığın, aşk duyulmayan kişi ile yapılan seksten sonra duyulması normal.

• 1 dakika yani ask ve sevgi yokmu diyorsun?

• Öncekileri Göster
    • anormal biri oldugu icin, 3 gün sonra yine arayacak beni affet dicek eminim..
      ya bi tövbe etim namaza basladim diyor bi bilmem ne diyor

• Sen de bu kadar kendinden fedakarlık etme.Her canı istediğinde gel heves gidip zevk alıp işlem tamam olunca pişmanım.Tutarlı değil.Sana beni affet ya da tövbe ettim bilmem ne gibi laflar yapıyorsa bir ciddiyet katsın bu ilişkiye.

• tabiri caizse seni kulanmis. Uzuldun senin adina ama bunu anlamiyacak derecede mi kor oldun sen?

• hevesi kaçmış..sende 4 sene bekledin keşke yapmasaydın...

• Belki sana supriz yapicaktir (: birde olumlu yonden bak 4bucuk yildir beraberiz diyorsun

• belki sürpriz yapck sana yüzük falan almıştır :P

Yükleniyor...