Kocama doğum günü sürprizi :)

merhaba millet öncelikle bayramınız kutlu olsun :D pazar günü kocamın doğum günü onu etkilemek istiyorum. düşündüm düşündüm ve oryantal yapmaya karar verdim övünmek gibi olmasın ama çok da güzel oryantal yaparım :) zaten vücudum kum saati gibi belim falan ince olduğu için kıvrak danslara yatkınım :D size sorum şu bu tarz kum saati gibi ama ince vücutlu hoş bir bayan size oryantal yapca şöyle göğüsleri falan böyle hafif terlese saçını savura savura kıvırtsa etkilenirmisiniz . bayanı arzularmısınız ? vücudum güzel göğüslerim falan dolgun zaten . belim ince kalçamda normal . kocamın karşısında kıvırtsam etkilermiyim onu ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Etkilenir ama adamın içine kurt düşürme, hatun gizli gizli oryantallik mi yapıyor diye...

• ahahhaha tamam :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Oryantal dansın çok da etkileyici olacağını düşünmüyorum. Zira müziğinin kendisi dahi yeterince itici...

• sağol :)

• Sen de sağol

• itinayla azdirma taktikleri verilir.

• ver o zaman :D nolur

• ekle özelden anlatiyim burda cok namahrem var.

• bi erkek daha ne ister ki

• bilmem ne ister ;)

• :) size mutluluklar diliyorum

• Valla geceliğini giyip gelsen yeter... Daha ne istesin adam.. Doğum günü de neymiş...Not : Sexy bir babydol al giy ve karşısına çık o ona yeter...

• tamam :D

• Öncekileri Göster
    • Ve sen adamı azdırmak için taktik istiyorsun..
      Bu adam seni sexy iç çamaşırı ile görüp ve azmaz ise hemen onu bir psikoloğa götür. Bu vücut ölçüleri ile bir şey yapmana gerek yok ki...

• Valla ben bile tuhaf oldum.. Ekle diyesim bile geldi...

• yanlış anlamada kocanın bılmem ama bı an gozumun onunde hıssettım neyse etkılersın etkılersın

• Striptiz eşliğinde kucak dansı yapman emin ol ona unutamayacağı bir gün yaşatabilirsin iyi düşün :)

• tamam yapıcam :D

• Öncekileri Göster
    • şimdiden ediyorum :D çok teşekkkür ediyorum

• Özel mesaj at aklımda farklı şeylerde var işe yarayacağından eminim.

• ellerini ayaklarını bağla ona kucak dansı yap.göster ama verme.yanı sakın sokturtma.adamı kudurt sonrası sana kalmış.

• tamam çok sağol :D işveli ol birazcık diyosun ?

• Öncekileri Göster
    • yapmadığı şey değil :D

• yaptın mı dediklerimi.oda öcünü kötü almıştır arkadan yani

• boynuna tasma tak kocanın eline ver çok etkili olur;)

• İyi eğlenceler ve zevkler. Sabaha kadar sevişin.

• öyle yapcağımıza emin ol :)

• kutladınmı kocanın doğrum gününü :))))

• Kesin etkilenir bence.Öncesinde duş alman çok iyi olur.Sonra fırsat bulamayabilirsin.

• defalarca gördüğü vücuttan neden etkilensin? çıplak tenden etkilenmez erkekkülotlu çorap(opak) jartiyer tayt türü şeyler ve koyu renkte olanları tahrik eder,pürüzsüzlüktür erkeği tahrik eden aslında organlar görevini yapar sadece.

• çok teşekkür ederim söylediğin için :D mesela tabi bu mevsimde değilde kışın kısa bir şortun altına giydiğim opak çorap erkeğimi etkilermi ? üstünede şık bir bluz mesela?

• Öncekileri Göster
    • şaşırtmayı severim :D kocamıda şaşırtmak istiyorum bu yüzden :D

• önerilerimi uygula , farkı farkedeceksin

• yav desene mankenim ama ev mankeni :))) bize ne sanki bize kıvırcan da

• seksi iç çamaşırı giy

• sağol :)

• kesinlikle etkilersin daha öncede yapabilirdin mesela banyadan çıkınca beline havluyu sarıp gögüslerini ellerine tutarak gec karşısına oyna bu daha güzel olur...yapmazmısın bunun gibi şeyler

• siz bana kocamın etkileneceği fikirleri verin herşeyi yaparım :D kocam değilmi başka kime yapıcam zaten :D

• Öncekileri Göster
    • ekliyecekmisin?

• aslında kim oldugunu tahmin ediyorum :)))

• açıkça söylemek gerekirse ben etkilenmem, ama bu eşinin etkilenmeyeceği anlamına gelmez. bence daha seksi daha ateşli bişeyler yapmalısın.

• yardımcı olurmusun onu azdırmak istiyorum ya nasıl anlatsam kudursun istiyorum :D beni istediğini görmek stiyorum ne yapmalıyım ?

• Öncekileri Göster
    • nasıl yani ?

• mesela eşini yatağa bağlayabilrsin..hiç bir şekilde hareket edemiyor.gözlerini de bağlayabilirsin sana kalmış..boşalacağı anda hareket edemezse alacağı haz çok artar. soruna tam cevap oldu mu bilmiyorum ama yazdım işte :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Oryantal mii çok iğrenç kusura bakma ama adamın olan isteğide gider yemin ederim.

• ben yaptım kaç yıl önce onu eşim bana dedi ki dansöz olma hanım ol benim için yeterli ,o zaman çok utanmıştım dansöz kiıayfetine de 250 TL vermiştim o zaman verdiğim paraya da acıdım tabi...

• aa tamam :(

• insan o tip şeyi esınde aramaz baskasında arar senın yerınde baskası olsaydı kıyafetın parasını fazlasıyla cıkartmıs olurdu kocanndan

Yükleniyor...