Kocama doğum günü sürprizi :)

merhaba millet öncelikle bayramınız kutlu olsun :D pazar günü kocamın doğum günü onu etkilemek istiyorum. düşündüm düşündüm ve oryantal yapmaya karar verdim övünmek gibi olmasın ama çok da güzel oryantal yaparım :) zaten vücudum kum saati gibi belim falan ince olduğu için kıvrak danslara yatkınım :D size sorum şu bu tarz kum saati gibi ama ince vücutlu hoş bir bayan size oryantal yapca şöyle göğüsleri falan böyle hafif terlese saçını savura savura kıvırtsa etkilenirmisiniz . bayanı arzularmısınız ? vücudum güzel göğüslerim falan dolgun zaten . belim ince kalçamda normal . kocamın karşısında kıvırtsam etkilermiyim onu ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Etkilenir ama adamın içine kurt düşürme, hatun gizli gizli oryantallik mi yapıyor diye...

• ahahhaha tamam :D

Erkekler Ne Diyor 16

• kutladınmı kocanın doğrum gününü :))))

• itinayla azdirma taktikleri verilir.

• ekle özelden anlatiyim burda cok namahrem var.

• ver o zaman :D nolur

• Valla geceliğini giyip gelsen yeter... Daha ne istesin adam.. Doğum günü de neymiş...

Not : Sexy bir babydol al giy ve karşısına çık o ona yeter...

• Valla ben bile tuhaf oldum.. Ekle diyesim bile geldi...

• Ve sen adamı azdırmak için taktik istiyorsun..

Bu adam seni sexy iç çamaşırı ile görüp ve azmaz ise hemen onu bir psikoloğa götür. Bu vücut ölçüleri ile bir şey yapmana gerek yok ki...

• tamam vücut ölçülerimi söyleyeyim göğüslerim 85 belim ince kalçam da normal boyutta ve çıkık boyum 1.70 ama bacaklarım uzun selülüt falanda yok sadece çok azcık çatlak var belimin kenarında oda zaten gözükmüyo dövme yaptırdım oraya .

• Öncekileri Göster
  • bi erkek daha ne ister ki

• :) size mutluluklar diliyorum

• bilmem ne ister ;)

• boynuna tasma tak kocanın eline ver çok etkili olur;)

• kesinlikle etkilersin daha öncede yapabilirdin mesela banyadan çıkınca beline havluyu sarıp gögüslerini ellerine tutarak gec karşısına oyna bu daha güzel olur...yapmazmısın bunun gibi şeyler

• aslında kim oldugunu tahmin ediyorum :)))

• ekliyecekmisin?

• tamam :D

• Öncekileri Göster
  • yav desene mankenim ama ev mankeni :))) bize ne sanki bize kıvırcan da

• yanlış anlamada kocanın bılmem ama bı an gozumun onunde hıssettım neyse etkılersın etkılersın

• Striptiz eşliğinde kucak dansı yapman emin ol ona unutamayacağı bir gün yaşatabilirsin iyi düşün :)

• Özel mesaj at aklımda farklı şeylerde var işe yarayacağından eminim.

• şimdiden ediyorum :D çok teşekkkür ediyorum

• beklicem bak kız hı.olumlu olacagına eminim tşeekkür bile edeceksin :)

• Öncekileri Göster
  • açıkça söylemek gerekirse ben etkilenmem, ama bu eşinin etkilenmeyeceği anlamına gelmez. bence daha seksi daha ateşli bişeyler yapmalısın.

• mesela eşini yatağa bağlayabilrsin..hiç bir şekilde hareket edemiyor.gözlerini de bağlayabilirsin sana kalmış..boşalacağı anda hareket edemezse alacağı haz çok artar. soruna tam cevap oldu mu bilmiyorum ama yazdım işte :)

• nasıl yani ?

• kucak dansı, striptiz falan demişler bunlar olabilir. ama en önemlisi orgazm anında elini kolunu hareket ettiremezse "kudurur" tabiri caizse ;)

• Öncekileri Göster
  • ellerini ayaklarını bağla ona kucak dansı yap.göster ama verme.yanı sakın sokturtma.adamı kudurt sonrası sana kalmış.

• yaptın mı dediklerimi.oda öcünü kötü almıştır arkadan yani

• yapmadığı şey değil :D

• arkadan sokarsa ne yapacan

• Öncekileri Göster
  • defalarca gördüğü vücuttan neden etkilensin? çıplak tenden etkilenmez erkek

külotlu çorap(opak) jartiyer tayt türü şeyler ve koyu renkte olanları tahrik eder,

pürüzsüzlüktür erkeği tahrik eden aslında organlar görevini yapar sadece.

• önerilerimi uygula , farkı farkedeceksin

• şaşırtmayı severim :D kocamıda şaşırtmak istiyorum bu yüzden :D

• o da güzel, bunu en güzel ruslar yapıyor, soğuk memleketten olacak sürekli jartiyerli külotlu çoraplı geziyorlar asla çıkarmıyorlar.

tahrik ediyor şeffaflık , türk kadınlarının da ender olsa bunları duymak şaşırtıcı

• Öncekileri Göster
  • Kesin etkilenir bence.Öncesinde duş alman çok iyi olur.Sonra fırsat bulamayabilirsin.

• seksi iç çamaşırı giy

• sağol :)

• Oryantal dansın çok da etkileyici olacağını düşünmüyorum. Zira müziğinin kendisi dahi yeterince itici...

• Sen de sağol

• sağol :)

• İyi eğlenceler ve zevkler. Sabaha kadar sevişin.

• öyle yapcağımıza emin ol :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ben yaptım kaç yıl önce onu eşim bana dedi ki dansöz olma hanım ol benim için yeterli ,o zaman çok utanmıştım dansöz kiıayfetine de 250 TL vermiştim o zaman verdiğim paraya da acıdım tabi...

• insan o tip şeyi esınde aramaz baskasında arar senın yerınde baskası olsaydı kıyafetın parasını fazlasıyla cıkartmıs olurdu kocanndan

• aa tamam :(

• Oryantal mii çok iğrenç kusura bakma ama adamın olan isteğide gider yemin ederim.

Yükleniyor...