Konu iş yerinde çalırken seks

selam arkadaşlar ben iş yerinde çalırken hep aklıma seks geliyor tabi bende seks yapmak istiyorum neden acaba ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çünkü patronunuz size yeterince iş veremiyor da ondan. İşyerinizde bunları düşünebilecek kadar boş vaktiniz varsa, demek ki işinizde çok fazla boş zamanınız oluyor. Bütün suç patronunuzda. Eğer size doğru dürüst iş verebilseydi; başınızı bile kaşıyamadan, hatta su bile içemeden akşamı zor eder, eve gittiğinizde de yorgunluktan ne yemek yediğinizi bile bilmeden yatağı zor bulurdunuz. Sebep bu...

• demek sen erkek değilisn bence işle hiç ilgisi yok yeri geldi en ağır işten çalıştım ama gene seks düşündüm

• Öncekileri Göster
    • aslında sen bak bak benim kafamı bozma ben ist silivrideyım

• Sen şimdi git mastürbasyon yap. İyi gelir. Yatışırsın. Bu sana ayırdığım son vakit. Bir daha bu soruya yorum yazmayacağım ne halin varsa gör. Umurumda bile değilsin evlat.

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• boş zamanın çok

• erkeksin ya ondandır belki

• evet bravo

• Ben kapiyi kitleyi bazen is yerindeki o bayanlarla yani anlamissinizdir her is yerinde vardir onlarla yapiyorum

• Bende birşeyi istemeye istemeye yaparken aklıma geliyor hep. Normaldir.

• çalışırken kesin elin vicdanınadır:)) o yüzden sex yapmak istiyorsundur

• boş kaldığında dürtüyo hislerin normal

• bizim iş yerinde böyle şeyler olmaz. 70 yaş ve üstünü işe alıyoruz bu sıkıntıları yaşamamak için. Eğer gençse hadımlar ile aseksüelleri tercih ediyoruz. :)

Yükleniyor...