Bayanlar en çok nelerden tahrik olur? Bir erkekte en çok neler tahrik eder?

Bu sorunun erkek versiyonu var ama bayan versiyonunu bulamadım. Bir başlıkta tanımadığınız kişiyi nasıl tahrik edersiniz diye bir sorulmuş. Nerden bileyim kızlar tam olarak neden tahrik oluyor, sorayım dedim...Aranızda ilişki olmayan bir erkekten nasıl tahrik olursunuz? Bir erkekte en çok neler tahrik eder sizi?

Güncellemeler:
Valla benim bildiğim hoş şekilli erkek kalçaları da bayanları tahrik eden öğeler arasında. Neden kimse değinmemiş bu duruma merak ediyorum. Neyi saklıyorsunuz arkadaşlar? Amacınız nedir? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Mesela hani şu ses çatallaşınca boğazı temizlemek için öhö öhö gibi hayvani sesler çıkarıyorsunuz ya o sese bitiğim..(sigara içenler çok yapar) öksürme sesinden de tahrik mi olunur demeyin, bu farklı bir şey..heybetli bir geçişi var o sesin.. erkeksi bir şey işte ne bileyim..gömlek giyinmişse ve o gömleğin içinden teni biraz görünüyorsa o da oldukça etkileyici bir görüntü.. atlet giyinmemişse yaniOtururken zaten bacağınızını sonuna kadar açıyosunuz ya hani.. (onu da niye yapıyosunuz bilmiyorum, bacaklarınızı kapatınca acıyo mu ki:S? neyse..) ordaki çıkıntı illa göze çarpar tabii her kadın bakar ve içindekini merak eder.. o oturuş da sexy gelir her zaman.. kısacası, güçlü heybetli erkeksi olan herşey tahrik edici aslında bize göre

• O oturuş biçimini nasıl anlatacağımı bilemedim ben de. :) gayet rahat ve umursamaz bir tavırları oluyor.

• Öncekileri Göster
    • frikik gibi bir sorunumuz olmadığı için bacakları kapatmaya gerek yok hem ordakide rahat etmek istiyor

• @luthien o sese ben de bitiyorum :)

Kızlar Ne Diyor 8

• kaslı bir vücut yeterli ha tabi beyinde :D

• Beyin mi? Hiç güleceğim yoktu...

• demek istediğim kasları olan ama aptal bir adam tahrik etmekden çok kaçırır insanı..zeki de olsun benm olsun

• kirli sakal erkeksi tavırlar sahiplenici tavırlar tensel uyum erotizm :)

• Karın ve kol kası. Kaslı vücudun üstüne giyilmiş dar t-shirt veya tank. Güzel bir parfüm. Saçları biraz terlemiş olsun.Oy oy oy yeme de yanında yat ayol.

• yazarken bile azdı :D hahaha

• Öncekileri Göster
    • Birde burnunu koltuk altına dayamayı dene... :)

• oldu calismadan sonra dayayayim da gebereyim koku zehirlenmesinden :D

• Ses, bakis, kokusu, teni, gulusu..Sevince herseyinden tahrik.oluyosun gerci o ayri

• kaslı kollar , genis omuzlar , kalca ve dudakları bence. en cok da dudakları tahrik eder beni

• bilmiyorum neden ama ben omuzları geniş insanlara çok hayranım sportif duruyo yegen

• İri iri ohh. Mengene gibi sıkıyor değil mi :)

• bakışlardan

• bakışlarıyla yatağa götürebilen erkek seksidir bence.

• O ne be? Telekinesis gibi bişey mi? Jedi kurslarını yarıda kesmeyecektik, hata ettik :D

• bakışlaryla hımm :))

Erkekler Ne Diyor 7

• bayanlar genelde erketen tahrik olmazlar erkekler bayandan tahrik olurlar

• hakimiyet kurulmasındankalcalarının tokatlanmasındanedepsizce konusulmasındanuzun opusmelerdengüzel ten konusundan

• "Aranızda ilişki olmayan bir erkekten nasıl tahrik olursunuz?" demişim, sen fantazi dünyanı anlatmışsın... Zahmet edip de azıcık soruları okusanız?

• Öncekileri Göster
    • Sen bu işi biliyorsun adamım

• yok efendim tek bildigim hicbirsey bilmedigimdir:) ugh!

• Aşırı kaslı bir erkek görünce ahh şu kollar beni bir sarsa diye tahrik olan bir bayan arkadaşıma şahit oldum..

• Güçlü kollar , iri omuz başları ve göğüs kaslarından yeterince tahrik olurlar.

• çok doğru bi anlatım

• bence kızlar cevapp vermeliii...

• ses tonu konusma ukala tavirlar ve vucut diline kadinlar hayrandir her zaman :)

• dapdaracık levis 501 den :D

Yükleniyor...