Bayanlar en çok nelerden tahrik olur? Bir erkekte en çok neler tahrik eder?

Bu sorunun erkek versiyonu var ama bayan versiyonunu bulamadım. Bir başlıkta tanımadığınız kişiyi nasıl tahrik edersiniz diye bir sorulmuş. Nerden... Daha Fazla

Güncellemeler:
Valla benim bildiğim hoş şekilli erkek kalçaları da bayanları tahrik eden öğeler arasında. Neden kimse değinmemiş bu duruma merak ediyorum. Neyi saklıyorsunuz arkadaşlar? Amacınız nedir? :)

En İyi Kız Görüşü

• Mesela hani şu ses çatallaşınca boğazı temizlemek için öhö öhö gibi hayvani sesler çıkarıyorsunuz ya o sese bitiğim..(sigara içenler çok yapar) öksürme sesinden de tahrik mi olunur demeyin, bu farklı bir şey..heybetli bir geçişi var o sesin.. erkeksi bir şey işte ne bileyim..

gömlek giyinmişse ve o gömleğin içinden teni biraz görünüyorsa o da oldukça etkileyici bir görüntü.. atlet giyinmemişse yani

Otururken zaten bacağınızını sonuna kadar açıyosunuz ya hani.. (onu da niye yapıyosunuz bilmiyorum, bacaklarınızı kapatınca acıyo mu ki:S? neyse..) ordaki çıkıntı illa göze çarpar tabii her kadın bakar ve içindekini merak eder.. o oturuş da sexy gelir her zaman.. kısacası, güçlü heybetli erkeksi olan herşey tahrik edici aslında bize göre

• O oturuş biçimini nasıl anlatacağımı bilemedim ben de. :) gayet rahat ve umursamaz bir tavırları oluyor.

• Öncekileri Göster
    • frikik gibi bir sorunumuz olmadığı için bacakları kapatmaya gerek yok hem ordakide rahat etmek istiyor

• @luthien o sese ben de bitiyorum :)