Kadınlar boşalırken neden titriyor?

Arkadaşlar dün gece kız arkadaşım baya bir titredi sonra fışkırarak boşaldı neden titriyor kadınlar boşalırken?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kaslarımız geriliyor boşalırken ayrıca resmin çok hoş.

• En iyi cevap +++

• Bir an bütün kaslarımız geriliyor sonra gevşiyor o kasılı kaldığı an titriyoruz ve fışkırmada erkeğe bağlıdır bence

• Erkeğede bağlıymış tatmin etme seviyesine galiba mamuli ..

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 senedir sürekli ilişki halinedyiz bazen 2-3 ama bir fışkırtamadım :)

• Ulkemizde bir cok kadin ayni dertten muzdarip kadinin anatomik ve psikolojik yapisindan anlayan her erkek bunu yasatabilir inan erkekten daha fazla bir bosalma oluyor

• Sorarım bir ara :P

• senin hatuna söyle de bir anlatsan bu fışkırtma işini herif daha mutlu olur :)

• Öncekileri Göster
  • zevkten kasılmalar oluo kasılı kalıncada titriyosun işte

• resmini bana yollarmısın ya çok hoşşş

• jüddü müsün :o

• Sayın gizli ;
      Adult sektöründe squirt olarak tabir edilen , şiddetli orgazm gerçektede var olan birşeydir. Ama görülme sayısı çok azdır. Ayrıca bayanlardanda meniye benzeyen daha az kıvamlı bir orgazm sıvısı akar. Siz kendi fizyolojiniz üzerinden yanıtlamışsınız.Ama insanlar çeşitlilik gösterdiği gibi bedenlerin verdiği tepkiler ve aldığı hazlarda değişiyor.

• boşalma olmaz demiyorum dikkatinizi çekerim...

• Hanimefendi cok yanlis bilgilere sahipsiniz uzuldum acikcasi kadinlarda bosalma olmaz diosunuz inanin erkeklerden cok cok fazla oluyor en az bir su bardagi kadar bu partnerinizle alakali kadinin anaomik ve psikolojik yapisindan anlayan her erkek her kadina yasata bilir bakire degilse tabi

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum kızları fışkırtacak kadar cinselliği biliyorsun ama kadınlar neden titrer diye soracak kadar da konuya yabancısın. öyle mi?

• Benim sorumda o titreme çok olunca fışkırıyormuydu diye fazla olmasada 4-5 damla büyüklüğünde yapışkan birşey fırlamıştı.

• titremeye itirazım yokta fışkırma biraz hayal ürünü gibi geldi bana ;)

• Evet ilk oldu neden fışkırdığını ben bile bilmiyorum şimdi araştırdım anca öyle öğrendim oysaki çok tecrübesizdim nedeni sanırım kızdan kıza değişiyormuş.Titreme aşırı oldu o yüzden sordum

• nasıl fışkırttı ya :D20 yıldır çatır çutur yiyişirim daha denk gelmedim fışkırtana :D

• link okuman tavsiye .. kadın fışkırması yazdım amcacığımıza bu çıktı sitede...

• tamam hacı dediğin gibi olsun :D

• Abicim sende yapma ya kadınlarda ıslanma olur ilişki öncesi kendini hazırlar vajina..Ama gelmek başka birşey .. :)

• Öncekileri Göster
  • gerçekten lise 3 e mi gidiyorsun?

• yaş 16?17?

• Evet .

Yükleniyor...