Kadınlar boşalırken neden titriyor?

Arkadaşlar dün gece kız arkadaşım baya bir titredi sonra fışkırarak boşaldı neden titriyor kadınlar boşalırken?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kaslarımız geriliyor boşalırken ayrıca resmin çok hoş.

• Sağol cevap için bu arada sağol :) Gizli kullanıcı olmak hoşuma gitmiyor kendini forumdan soyutlamışsın gibi oluyor ..

• Öncekileri Göster
    • Bir an bütün kaslarımız geriliyor sonra gevşiyor o kasılı kaldığı an titriyoruz ve fışkırmada erkeğe bağlıdır bence

• En iyi cevap +++

Kızlar Ne Diyor 4

• resmini bana yollarmısın ya çok hoşşş

• 1 senedir sürekli ilişki halinedyiz bazen 2-3 ama bir fışkırtamadım :)

• İlkte olması garibime gitti tecrübesizimde yavaş yaptım korktuğum için :D

• Öncekileri Göster
    • Sorarım bir ara :P

• Ulkemizde bir cok kadin ayni dertten muzdarip kadinin anatomik ve psikolojik yapisindan anlayan her erkek bunu yasatabilir inan erkekten daha fazla bir bosalma oluyor

• jüddü müsün :o

• Ne hakkında?

• Öncekileri Göster
    • boşalma olmaz demiyorum dikkatinizi çekerim...

• Sayın gizli ;
      Adult sektöründe squirt olarak tabir edilen , şiddetli orgazm gerçektede var olan birşeydir. Ama görülme sayısı çok azdır. Ayrıca bayanlardanda meniye benzeyen daha az kıvamlı bir orgazm sıvısı akar. Siz kendi fizyolojiniz üzerinden yanıtlamışsınız.Ama insanlar çeşitlilik gösterdiği gibi bedenlerin verdiği tepkiler ve aldığı hazlarda değişiyor.

• zevkten kasılmalar oluo kasılı kalıncada titriyosun işte

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum kızları fışkırtacak kadar cinselliği biliyorsun ama kadınlar neden titrer diye soracak kadar da konuya yabancısın. öyle mi?

• Evet ilk oldu neden fışkırdığını ben bile bilmiyorum şimdi araştırdım anca öyle öğrendim oysaki çok tecrübesizdim nedeni sanırım kızdan kıza değişiyormuş.Titreme aşırı oldu o yüzden sordum

• titremeye itirazım yokta fışkırma biraz hayal ürünü gibi geldi bana ;)

• Benim sorumda o titreme çok olunca fışkırıyormuydu diye fazla olmasada 4-5 damla büyüklüğünde yapışkan birşey fırlamıştı.

• nasıl fışkırttı ya :D20 yıldır çatır çutur yiyişirim daha denk gelmedim fışkırtana :D

• İlkimizdi ama havalara uçtuk beraber,tacize uğramış gibi oldum gerçi bilgisayar tamiri'ne gitmiştim :D

• Öncekileri Göster
    • tamam hacı dediğin gibi olsun :D

• link okuman tavsiye .. kadın fışkırması yazdım amcacığımıza bu çıktı sitede...

• gerçekten lise 3 e mi gidiyorsun?

• Evet .

• yaş 16?17?

Yükleniyor...