• Sor
  • Bence

Ne yapacağız şimdi durum ne olacak

bugün kız arkadaşım bir şikayetini dile getirdi..kız arkadaşım evleneceğim insan..arada bir cinsel ilişkimiz oldu..bugün bana evlendiğimizde seninle... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Saçmalamış bence, belki de aslında seninle evlenmek istemediği için böyle saçma bir yalan uydurmuştur.

• sanmam her defasında bir acı hissi ile bağırma oluyor..belli ediyor kendini

• O zaman seninle evlenmez, hem evlenelim hem de cinsellik olmasın demek saçma. Böyle bir sorun varsa soruna çözüm ararsınız ama demek sevgilinin niyeti bu değil.

Kızlar Ne Diyor 3

• tekrardan canının yancagından korkuyordur ıkna et kulaklarına fısılda ayakta arkadan yaklaş boynuna doğru onu uyandır vede kendısıı ısteyecektır sadece uyarılmayı vede tahrik olmayı belklıyor okadar

• ve acı cekıyorsa tam olarak bozulmammıstır bakırelık oyuzden dolatıda oluyordur kan gelmıstır ama bozulmammıstır tabı kıza yuklenıp uyarmadan yarım yamalak yaptınsada ayrı bır hıkaye

• Azdıktan sonra geçer canını ilkinde nasıl yaktıysan

Erkekler Ne Diyor 4

• Bırak bu işleri ayşe deseydin

• garip bir durum,gercekten fiziksel olarak canı yanıyorsa sorun buysa gercekten ve seviyorsanız birbirinizi anlayışla karşıla ve aşkınız busayede yalan değil gercek bir aşk olsun.

• herşeyin fazlası kötü :D

• Dostum hatun sana dolaylı yoldan beni bırak demiş. Başka bir şey gelmedi yani aklımıza.

Yükleniyor...