Ne yapacağız şimdi durum ne olacak

bugün kız arkadaşım bir şikayetini dile getirdi..kız arkadaşım evleneceğim insan..arada bir cinsel ilişkimiz oldu..bugün bana evlendiğimizde seninle cinsel ilişkiye girmek istemiyorum dedim ve canım yanıyor dedi..ben ne yapıcam..evlilikte cinsel ilişkide olması lazım..ben seninle ilişki yaşamassam ben ne yapacam

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saçmalamış bence, belki de aslında seninle evlenmek istemediği için böyle saçma bir yalan uydurmuştur.

• O zaman seninle evlenmez, hem evlenelim hem de cinsellik olmasın demek saçma. Böyle bir sorun varsa soruna çözüm ararsınız ama demek sevgilinin niyeti bu değil.

• sanmam her defasında bir acı hissi ile bağırma oluyor..belli ediyor kendini

Kızlar Ne Diyor 2

• Azdıktan sonra geçer canını ilkinde nasıl yaktıysan

• tekrardan canının yancagından korkuyordur ıkna et kulaklarına fısılda ayakta arkadan yaklaş boynuna doğru onu uyandır vede kendısıı ısteyecektır sadece uyarılmayı vede tahrik olmayı belklıyor okadar

• ve acı cekıyorsa tam olarak bozulmammıstır bakırelık oyuzden dolatıda oluyordur kan gelmıstır ama bozulmammıstır tabı kıza yuklenıp uyarmadan yarım yamalak yaptınsada ayrı bır hıkaye

Erkekler Ne Diyor 4

• Bırak bu işleri ayşe deseydin

• Dostum hatun sana dolaylı yoldan beni bırak demiş. Başka bir şey gelmedi yani aklımıza.

• garip bir durum,gercekten fiziksel olarak canı yanıyorsa sorun buysa gercekten ve seviyorsanız birbirinizi anlayışla karşıla ve aşkınız busayede yalan değil gercek bir aşk olsun.

• herşeyin fazlası kötü :D

Yükleniyor...