• Sor
  • Bence

Bir kadının istekli olduğunu vücudundan anlayabilir misiniz?

sexe düşkün bir kadını ilk bakışta nalayabilir misiniz ? anlarsanız hangi özelliklerinden anlarsınız ?

En İyi Görüş

• Psikiyatri bilimi histerik davranışları tanımlarken, genellikle teatral davranışlar içine giren insanları anlatıyor. Ve histeri, Avrupa toplumlarında farklı tanımlanırken, bizim toplumumuzda çok farklı bir karşılık buluyor. Avrupa'da histerik insanlar, teatral davranışları ve rol yapmaları ile öne çıkarken; bizde uzun zaman ağır yaşam koşullarına maruz kalmış, uysal uyum göstermiş, ailede bütün yükü kaldırmış, duygularını, düşüncelerini kolay ifade edemeyen yanları ile ortaya çıkıyor. Bu koşullar altında sürülen yaşam, bir süre sonra öyle ağırlaşıyor ki, bu insanların ağzı konuşmadığı için vücudu konuşmaya başlıyor ve ruhsal rahatsızlık, bedensel bir sorunmuş gibi hastalık oluşturuyor. Mesela, bu kişilerin kolu uyuşuyor, bacakları tutmuyor, ellerine aniden felç geliyor. Bu durumda muayene yapıldığında, organik bir neden bulunamıyor.

Erkekler Ne Diyor 18

• Direkt söylemeyince ben anlayamam, bunun için tecrübem yok. Ama bu soruyu bir erkek sormalı ve kızlar cevaplamalıydı aslında. ;)

• bence busoruyu soranda çok istekli (ANLARIM)

• çok doğru tahmin :)

• bukalemun gibi renk mi degiştirmiyorlar ki, kadından kadına degişir bazısı gizler bazısı belli eder kadının kontrolündedir herşey

• Zor :) Sizin hiç bir şeyinizi anlayamıyoruz ki onu anlayabilelim :)

• Hal ve hareketler ve en önemlisi de bakışlardan anlaşılır.

• ben anlayamam

• Anlamak çok zor ancak onunla biraz zaman geçirmek gerek öyle anlaşılır.

• bakışlarından ve dudak mimiklerinden yani ufacık tefecik ayrıntılar var bakan kişi dikkatli bakarsa anlar bence

• Gözlerden anlaşılır. Bakışlardan hissettirir bayan. Sonracıma vücut dili denen bişi var. Mesela kız seninle konuşurken çişi gelmiş de tutuyormuş gibi kıvranıyorsa, senle konuşurken alt dudağını ısırıyorsa felan ne bilim bu bence bir işarettir. "Sen bırak, ben ısırırım o dudağı" demek lazım.

• ben böyle oluyorum işte :)

• Çoğu kız bu şekilde. Anlayan erkek yok =)

• sevişmeye başlamadan papa olsa anlayamaz

• ben o kıza bakarak anlarım

• anlarım... dudaklarını ısırır, ve dudaklarının rengi koyulaşır, meme uçları sertleşir, saçı ile oynar. vs vs...

• Anlayamazsın ilk bakıştan anlayacak kadar zeki değildir sanırım kimse :D

• anlarsan eger mılletvekilligine adaylıgını koy :)

• cok zor bir ihtimal kadınların bu arzularını anlamak

• bakarak anlarım nasıl oluğuna

• neye bakarak anlıyorsun ?

• sexe düşkün olan bir kadın her türlü ele verir kendini gel bilardo oynayalım diye :))

Kızlar Ne Diyor 7

• anlaşılır bencee ateşli bir kadının bakışlarındann

• dudaklarını ısırıyorsa saçıyla oynuyorsa gözünü istediği erkeğe dikmişse öyle anlaşılır sanırım

• Herkes dudak ısırmaktan bahsetmişte, ben de dudak ısırma alışkanlığı var, şimdi erkekler benim cinsellik istediğimimi sanıyor... peh! gerçi hiç umrumda değil.

• +1

• biz anlarız ama onların anlama şansı pek yok :)

• beni ter basıyo özelkle boyun çevremi ...şu gerdan denilen kısım varya oraya snki öküz oturmuş gibi hissediyorum kaşıntı tutuyo bazen özellkle yine boyun ve çevremi...enerji geliyo hemen sigara yakasım geliyo ellerimle bişeyle oyalanma gereksinimi duyuyorum ortamdan uzaklaşıp nefes almak istiyorum falan

• azan bi bayanın göğüs uçları belirlemeye başlar

• bazı kadınlar bunu çok iyi kamufle ederler ama bazıları ise çooook uzaktan bile neredeyse ben burdayım gibisinden bağırır gibiler o yüzden biraz karmaşık bi durum. ancak erkekler anlayamasa bile bi kız başka bi kızın gözünden anlar bu tarz şeyleri :)

• nasıl anlar işte?

• bi erkeğe bakışlarından onu arzuladığı belli olur zaten bi kızın durmadan tensel bi dokunma çabası olur gözüyle vücudunu süzer ona bakarken dudaklarını yalar saçıyla oynar en azından ben farkında olmadan böyle yapıyomuşum istediğim zamanlarda başbaşa kaldığımızda falan

• anlaşılmaz bence dışardaki duruşumla sex hayatımdaki ben arasında dağlar kadar fark var

• dışarda müsayım takılıp, sex hayatında kaplan mı kesiliyorsun

• kendi halimde ve çok sadeyim dışarda

Yükleniyor...