Sevgilimi nasıl tahrik ederim çaktırmadan?

evet yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar benim masum bir kız olduğumu düşünsün istiyorum ama içten içede onu delirtmek istiyorum ... elini tutarken çaktırmadan avununu gıdıklıyorum bi acayip oluyor :D Ama bu yetmez tabi başka birşeylerde bulmam lazım teşekkürler :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vuhuuu süper bi soru tam kompozisyonluk.. :D ıslak dudaklar (lipstick kullanablirsin) bakışlarına sexilik katmak için kirpikleri uzatan bi rimel( max factor öneriyorum) dağınık bi topuz (googleden bakablirsin evde yapılmıcak şey değil) kesinlikle destekli bi sütyen (e bunuda bulamaman mümkün değil) ve göğüs çatalın baya görüncek şekilde dekolteli bi elbise yada üstten iki düğmesi açık bi gömlek (gömlek öneririm ) dar bi kot yada bacakların güzelse tayt ta olablir ama hatlarını belli etsin...Şimdi nasıl davranacağına gelelim eğer dışardaysanız kesnlkle rezil etmemelisin kendini onuda kasmamalısın bu senden uzaklaşmasına nedn olur ama ben erkeklerin azda olsa masumiyeti sexi bulduklarını düşünüyorum ... bu yüzden doğal ve biraz cocuksu hareket etmelisin kafanı bi yana yatırıp konuş konuşurken işaret parmağını masada gezdir yuvarlaklar çiz ...su şişesi varsa bunu onun kapak kısmında yapablirsin...tabi ellerinde bakımlı olmalı .konuşurken gözlerini normalden biraz daha fazla kırp yüzünü yere çevirip gözlerini yukarı dikerek bak alnında bişe var deyip ona doğru eğil ve bu sırada frikik ver (ama burnunda bişe var deme burnunda dersen birden kasılır ne var acaba falan diye frikiği faln görmez gözü :DD ) yemekteyseniz eğer göğsüne ketcap mayonez gibi bişey dökeblirsin (tabi yanlışlıkla olmuş gibi görnmeli ve ne dökeceksen ona göre giyin mayonaz dökeceksen beyaz ketçap dökeceksen siyah giyki günün geri kalanında aklın o lekede olmasın peçeteyle silerken daha varmı falan diye sor eminmisin de yaklaş ağzına ağzına sok :D) yüksek topuğun kattığı sexiliği mutlaka biliyorsundur ...ama gidip çift platformlu kalas gibi bi ayakkabı sakın giyme minik böle narin platformlular var rahat ve hoşuna gidenlerden al bitane (bence siyah olsun ve tabi onedena uzun olmamalısın ve eğer süzülebileceksen giy ...bak yürüyebileceksen demiyorum süzülebliceksen giy ok ) aklıma geldikçe yazarım yine

• +1 diyorum başkada bir şey demiyorum :)

• yapılcak şey çok fazla olunca :)

• cok uzun okumak ıcımden gelmedı keske sade bır sekılde anlatsaydın bebegım ya :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 16

• mini etek giymen yeterli olur

• eteğin altına babanne donu giyip hafiften frikik ver. bakalım işe yarayacak mı:)

• Kasıklarına doğru yavaş şekilde elini indir farkı görebilirsin. :)

• ben otururken genelde üşüyormuş gibi ellerimi bacak arasına koyuyorum biraz içe doğru yakın :) bilmem farkediyormudur :D

• Göğüs dekolteli bir kıyafet giy içindeki de destekli sütyen olsun

• Yalnışlikla kucağına otur

• yanlışkla penise dokunmalısın yani bilerek ama bunu o yanlışlıkla olmuş gibi algılaması lazım sonra da kahkaha atarak bir daha bir daha yapmalısın omuzlarına ağır yavaş masaj taktiği de işe yarar diye düşünüyorum ...

başarılar :)))

• wow :D

• tahrik olacağı şeyleri senin keşfetmen daha özel olabilir diye düşünüyorum bence kendin arada bul :)

• kulagına egil ve bişi sölemek maksadıyla kısık sesle ama ufaktanda sıcak nefesini vererekten tahrik edebilirsin bak yazarken ben bile tahrik oldum:)

• kucağına otur poponla ovuştur

• alışverişe sevgilinle beraber git çok güzel etekleri dene kapında o dursun ve denedikce ona göster:)

• etek giyiyorsan karşısına geç bacak bacak üstüne at tahrik olucaktır

• Göğsünü öp.. Ardndan kalçalarını penisinin üzerine hafifçe bastır ;) pratik lazımsa burdayım ;)

• Sen benimle atışacağına o zaman git de bulsana kıza bişe :))

• Ne ilgisi var adam ufaktan tahrik oluyo işte hiç sanmıyorum çekineceğini. Hem kız belki istemiyor yaşamayı. İleri götürmek zorunda mı sanki

• Çokta masum olursa kızla bişe yaşamaktan çekinir be abi... :))

• Öncekileri Göster
  • Biz erkekler icin ozel caba harcamaniza gerek yok. Cabuk tahrik olabiliyoruz, bazen sicak bir nefes, bazen kucuk bir dokunus, bazen bir dil hareketi, bazen dik bir bakis vs vs... :-)

• Benimle deneme yapabilirsin.

• italyan oturuşu ona iyi gelir :)

• ozaman bol bol öpüşün ne diyim

• daha faklı seyler daha güzel olurdu bunu yapamam mini etek giyemem malesef ...

• aga en iyi fikir bu :)) ama sende kesinlikle haklısın :)

• Öncekileri Göster
  • penisine bak göz ucuyla

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanki farkında olmadan yapıyomuş gibi sohbet esnasında elini bacağına koy.Parfümünü koklar gibi yap nefesini ensesinde hissetsin.Hafifçe dudağınıda değdir.

• yok ya sen ısı bılıyorsun yemınle bak :)

• o otururken onun ayağının altına bişey düşürmüş falan gibi yapıp malum bölgesinin yakınında durursa kafan , hemde mesafe çok azsa etkilenir :D hemde çok masumaneee :D

• Eski erkek arkadaşım vedalaşırken dudağından değil de dudağının kenarını öptüğümde tahrik olduğunu söylemişti mesela. Kulağına birşeyler söyle nefesin bile edebiliyor çoğu zaman

• evet bu güzel bir fikir.

Yükleniyor...