Seks terimleri hakkında bilgi

Gizli Üye
pek çoğunuzu anlamak için seks terimleri sözlüğüne ihtiyaç var. sözlük yoksa google amcaya soruyoruz.bu arkadaşlar ne demek istedi diye çoğu zaman o da tam olarak karşılık veremiyor. 1 siz bu terimleri nerden öğrendiniz deep throat, dogyy, fantazi adult, Swinger vs... ?

2-bu seks terimleri neler söyleyinde konuya fransız kalmayalım 3- bunları sevişirken pratikte kullanıyor musunuz? 4-kullanıyorsanız ne biçimde yani domal demek yerine doggy pozisyonu mu al diyorsunuz?

soru bilgi alma amaçlıdır alay etmeyiniz :)

Seks terimleri hakkında bilgi