Erkekler en çok nelerden tahrik olur?

Erkekler en çok nelerden tahrik olur?

Tahrik oldukları sözler, tahrik olduğu haraketler, tahrik oldukları malum yer dışındaki, nereleri dokunuşlar vs.vs..

Geniş düşünün ve cevap verin hadi erkekler :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hiçkimse kusura bakmasın ama erkekler kızların cogu şeyinden tahrik olur.Herhangi bir kızın bir tarafı görünürken ve o kişiye yaklaşırken erkek kesinlikle tahrik olur. Sevgilisinden tahrik olması hem duygusal hem de cinseldir. Fakat Herhangi bir kızdan dolayı tahrik olması sadece cinselliktendir. Duygusallık yoktur. Arada incecik fark vardır. Sevgilinle hem duygusal hem de fiziksel sevişirsin ok. Ama herhangi biriyle sadece cinsel sevişirsin.

Kişiden kişiye degişir. Sevmedigim biriyle ben sevişmem mesela. Daha dogrusu sevgilim olmayan ve aramızda sevgi bagı olmadan herhangibiriyle sevişme berbat bişey bana göre

Erkekler Ne Diyor 18

• napiyon diyince yataktayım demesi...

utanması ve saf saf sorular sorması...

saçıma dokunması ve bacağıma...

• geniş kalça ve güzel sesli kadınlardann

• erkekler genelde herşeyden tahrik olur düzgün bir kadın görmesin yeterki

• düzgün bir fizik ve bacaklar

• eğer düzdün bir fiziğe sahipse gerisi kadının bakışı,gülüşü ve bazı dokınuşları,ses tonu ile ilgilidir,istersiz çıplak olun isterseniz her yeriniz kapalı farketmez...yani bir tek seksi bir bakış bile yetiyor ...

• basit beni tahrik etmek

siyah guzel bir etek ama kısa olacak...icinde desenli olmayan bir naylon corap, ince topuklu ayakkabı...bacak bacak üstüne atman yeterli:)

• bebekk istiyorum cümlesinden :D

• Aslında bence erkekler çıplaktıktan çokta tahrik olmuyor (abazalar hariç) bence ufak tefek açıklıklar çıplaklıktan çok daha etkileyici ve tahrik edicidir yani mesela göğüsleri tamamen açık bir bluz yerine biraz daha kışkırtıcı ve ufak bir dekolteye sahip bir bluz bir erkeği daha çok tahrik eder. Ayrıca erkekler bayanların konuşmalarındanda çok basit tahrik olabilirler tabiki bu sanatta bayanlara kalmış:)

• Ne çok tahrik etme meraklısısınız yahu. Söylemem valla. Aleyhimde kullanılabilir :)

• sevgisi tahrik ederdi bedenini sergileyen biri boş biridir benim için

• dekolte dokunuslar vs... bunlar da etkili ama bir erkegi hem bedensel hem de duyusal olarak tahrik etmek istiyorsan, kadinlarin en buyuk 3 silahini kullan. bir kadinin daha yumusak olan bedeninin sicakligi, teninin kendi oz kokusu ve asik bakislar. ustunde ne oldugu onemsiz ( cok kalin olmamasi kosuluyla), simsiki saril boylece sicakligini aninda tum bedeninde hisseder, basini cenesine kadar kaldir ve o oyuga koy ki saclarina burnunu gomup kokunu alabilsin biraz o sekilde kalip kaldir basini bak gozlerine dolu dolu, iste o adami tum dokunuslardan cok tahrik etmis olursun.

• erkekleri tahrik etmek kolay da asıl sen söyle kızlar nelerden tahrik olur? (başlık açmak istemedim)

• Boynuma dokunulsa aklım başımdan gider.

• erkeğe göre değişir birinin tahrik olduğu şeyden öteki nefret edebilir bu kızlar içinde geçerlidir

• çırılçıplak bir bedenden ziyade,dekolte hoş bir kıyafet yeterde artar bile

• 'adam haklı beyler' :)

• Yolda yürürken ayağı takılıp üzerime düşerse , ve yürüyemeceğini söylerde kucağıma alıp arabaya kadar götürürsem tahrik olurum. Akılma bu geldi

• yaw erkeklerin tahrik olmadıgı şey varmı diye soracaktın yanlış yapmışsın bu erkeklerin dogasında var koku,dekolte,frikik,fizik,meme,kalça,duduş, daha nebileyim herşey tabi kadın güzel ise tabi bazıları var gördügün anda kaçarsın hani bir tabir vardır kalkmışı indirir derler aman aman

• karşımdaki sevgilimse herşeyi,nden tahrik olurum

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu soru daha önce çoğu kere soruldu..

• Evet cevap verin de öğrenelim :D

Yükleniyor...