Meme nasıl olmalı, nasıl memeyi daha çok seversiniz?

Erkekler için güzel meme nedir ? nasıl memeyi daha çok sever ve arzularlar ?

Büyük ,küçük ,meme ucu büyük veya küçük renkli kısım yani areola denilen bölge dar veya geniş nasıl memeyi sever ve arzularlar lütfen farketmez demeyin herkes hayalindeki memeyi yazsın :) .

Bayanlarda memelerinden memnun mu ? ve erkeklere sorduğum soruları aynen yanıtlasın ve memelerinin aslında nasıl olmasını istediklerini yazsınlar .

Bu soruya öncelikel ben yazayım :) benim ölçüm 80 ne büyük ne küçük sayılır ,uçları küçük areola kısmı açık renk biraz daha koyu olmasını isterdim mesela sütlü kahve gibi :)


0|2
8|27

En İyi Erkek Görüşü

  • yaa meme dedigin bi defa erkegin avuclarini doldurmali ama tasmamali.. uclari isirdikca belirginlesmeli. uc kismindaki halka cok genis olmamali. beyaz ten sevdigim icin diyorum bugday rengi bi teni olmali. 90 dan buyuk olculeri olmamali ama 80 inden altina dusmesin mumkunse. tabi omuz genisli normal olan birisinde. memenin hemen altina dogru inilince de ince bi bel olmalii.. aksi halde meme gobek varsa gobek ustunde yagmurlu koruma gibi duruyor. sanki gobek onu tasiyormus gibi hic hos bir goruntu değil o da. son olarak meme dedigin sutyen olmadan dahi ayakta durabilmeli siki ve dolgun olmali.. daha anlatacaklarim vardi ama cok uzadi sanki :)

    0|0