• Sor
  • Bence

Meme nasıl olmalı, nasıl memeyi daha çok seversiniz?

Erkekler için güzel meme nedir ? nasıl memeyi daha çok sever ve arzularlar ?Büyük ,küçük ,meme ucu büyük veya küçük renkli kısım yani areola denilen bölge dar veya geniş nasıl memeyi sever ve arzularlar lütfen farketmez demeyin herkes hayalindeki memeyi yazsın :) .Bayanlarda memelerinden memnun mu ? ve erkeklere sorduğum soruları aynen yanıtlasın ve memelerinin aslında nasıl olmasını istediklerini yazsınlar .Bu soruya öncelikel ben yazayım :) benim ölçüm 80 ne büyük ne küçük sayılır ,uçları küçük areola kısmı açık renk biraz daha koyu olmasını isterdim mesela sütlü kahve gibi :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• yaa meme dedigin bi defa erkegin avuclarini doldurmali ama tasmamali.. uclari isirdikca belirginlesmeli. uc kismindaki halka cok genis olmamali. beyaz ten sevdigim icin diyorum bugday rengi bi teni olmali. 90 dan buyuk olculeri olmamali ama 80 inden altina dusmesin mumkunse. tabi omuz genisli normal olan birisinde. memenin hemen altina dogru inilince de ince bi bel olmalii.. aksi halde meme gobek varsa gobek ustunde yagmurlu koruma gibi duruyor. sanki gobek onu tasiyormus gibi hic hos bir goruntu değil o da. son olarak meme dedigin sutyen olmadan dahi ayakta durabilmeli siki ve dolgun olmali.. daha anlatacaklarim vardi ama cok uzadi sanki :)

Erkekler Ne Diyor 26

• Vücut yapısına göre orantılı 95 ölçüyü geçmeyen, uç kısınlarının ileri çıkmış, areola bölgesinin pmbe kahverengine kaçık renkli ve fazla geniş olmayan,sert gögüsler temas ettiğinde sertliğini hissetttirecek bakmaya doyamayacagım bir şaheser olmalı,ucu sivri ve kibar olmalı.

• Önemli olan ölçüsü falan değil memenin diri olması.

• su damlası modeli üstten hafif basık alttan bombeli ucları yukarı bakanlardan olsun mümkünseuç kısmı kırmızıya çalan pempe renkli olursa oturur sabaha kadar izlerim resmini çizerim oynarım vs

• 80 kücük eyi

• ufak olcak ağzına alcan böyle çok tatlı olur ya :)

• güzel meme =avuç içi kadar meme (80-85)güzel meme=ucu dik ve pembe meme

• Su damlası gibi olmalı yani bardağa su doldururken bardağın dış cidarına sıçrayıp tutunan damlalara bakın onların bardağa tutunduğu gibi durmalı vücutta boyutu çok önemli değil sıkı olmalıAyrıca kesinlikle kıl olmamalı Renk konusuna gelince söylediğiniz renkli halkanız hamileliğinizde koyulaşacaktır

• sevgilimin memeleri o kadar güzel ki bayılıyorum önları öpmeyi emmeyi.uçları o kadar büyük ki ama sivri değil tam kıvamında.göğüs halkaları da büyük kahverengi ten esmer..fırsat buldukça her yerde onlara dokunuyorum emiyorum o da buna bayılıyor

• küçük dik sert ucu koyu ve ufak :)

• :) benim sevdiğim göğüs pembemsii olcakk uçları svrii olcak ucları az belirgin olcak kücük olmicak

• 80 tam gibi ama dik olmalı uçları dar ve biraz koyu renkli.. hmm :D altına kalem koyduğunda o kalem orda durmucak düşücek ;))

• beğendiğim meme türü ele avuca gelicek şekilde olucak çok küçük olmasın meme uçları sivri hafiften kahverengi olması bana yeterli

• - Ne çok büyük, ne çok küçük olmalı. Bir avucu doldurup hafiften de taşarsa süper olur.- Sarkık olmasın, dik olsun.- İçinde sanki plaj kumu varmış gibi sert olsun.

• 90 / 95 iyi uçları orta büyüklükte areola kısmı daha geniş koyu .

• C cup olmalı.

• D cup :|

• Güldürdün. Ehe.

• Bu soruda kızlar kendi memelerini överken caps verirlerse daha anlaşılır olur derim

• Meme dik olmalıdır.

• bence memelerin harika :) 80 en ideali bence bayılıyorum böyle memelere . rengide güzel

• sağlıklı memeyi daha çok severim. kist falan olmamalı ve ikisi de yerinde olmalı. kanserden alınmış olmamalı. her yıl bir kere kontrole gitmenizi de öneririm.

• çok büyük göğüsleri sevmem aksine itici gelir bana. normal boyutlarda olmalı avuç içini doldursun yeter.uç kısımları da nasıl olursa olsun onda herhangi bir ölçütüm yok.

• Yusyuvarlak 85 beden olsun bizim olsun :D

• akın abi beni öldürcen sen :)) fazlasına gözüm yok diyon yani :))

• Yani yani :)) makul sonuçta hemide şekilli :D aslında bide füze başlığı gibi olanlarda güzel de :D yuvarlaklar daha bi avrupai :P

• küçük ve sert meme güel olur tepeside birazcık büyük olursa onun yerini hiç bir meme almaz :))

• bugün taktın memeye haa:D çok oynadın memenle naptın:D ulen burda sevgilisi olmayan birisi söylese sanki biri cıkıp al bende istediğin meme var mı dicek:D bu arada 7 kere meme yazmışın. yok arkadaş takıntın var seninD:

• sen 7 kere yazmışşın cvbın sorunun yarısı bile değil :)

• sen de benimkinin yarısı yok 4 kere yazmışın:D

• 85 yeterli. Mümkünse beyaz, uçları kahverengi olmayan ve tüysüz olması iyidir.

• orta dik ucu kahverengi olmalı sert olmalı...

• büyük olmalı kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 8

• ben degilim öncelikle çünkü gerçekten küçük ama sarkık degil o yüzden çok şükür bol bol süt iç yada gögüs dikleştirici kremler var bende işe yaramdı ama san verbilirim benm gögüslerimde içacıcı degil küçük:)

• Öncelikle kesınlıkle sarkık olmalı toplu ve kalkık olmalı oyle mınıcıkte olmamalı kocaman da olmamalı ayarında olmalı uclaarı cok buyuk olmamalı rengı pembemsı olmalı :)

• bence normal dik :)))

• erkekeden erkeğe değişir tatlım. kimisi küçük memeden kimisi iri memeden hoşlanıyor.Seninkiler küçük sayılacak ölçülerde.ama yine bence partnerinin ihtiyaclarını karşılayacak kadar var. Avucunu doldurup sıkaşlşyorsa ağzını dolduruyorsa memnun olacaktır dediğim gibi erkeğe göre değişiyor ama sarkma yapmaz dik dururlar.Mesela benim memelerim 95 Çoğunun hoşuna gidiyor.uçlarıda iri kahverengi.Partnerine kalmış

• en az 90 olmalı

• ben bi cogu orta boy sever diye duymustum.yani ne cok büyük olacak ne cok kücük.dik ve saglikli olunca zaten cezbedici duruyor ne sekil olursa olsun

• 90 95 olmali:) benim gibi

• 80 den hafif küçük benimki yani küçük kategorisine giriyor uçları da kahve ama sivri değil dokununca çıkıyor :)

Yükleniyor...