Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Şişme kadın zevk veriyor mu gerçekten?

çok merakk ettim bu şişme ürünlerden kullanan varmı aramızda ne kadarr etkilii?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kullanmadım; öğrenci evinde kalan arkadaşlar almıştı. Ne kadar şişirirsek o kadar zevk verir diye düşünmüşler şişirirken patlatmışlar :D

1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• çok güldüm sanane. Şunu bilki şişme erkek yok :)

0|0
    • valla bilmiom kii işte öğreniom burda cahillik ayıp dil demi öğrenememk ayıp :)

• Peki o zaman ama bende kullanmadım .

• kullanmadım

0|0
  • Verir diyen yalan söyler. Plastik be, insan eliyle yapsa bile et ete değiyor. Plastik mi zevk verecek?

0|0
  • cok gördüm ama hiç denemedim :D

0|0
  • niye sordun sevgilin seni şişme bebeklemi aladatıyor :D hey allam burda sunu ogrendim gercekten zeki kadın cok az burada

0|1
    • sende bu soruyu cevaplama ihtiyacı hissetğine göre pek akıllı oldugun soylemenez...

• akkıllı olmadıgının bi kanıtıda sorulan soruyu alakasız bi yöne çekip bu yön üzerinden yorum yapmaya kalkmaktır .benim zekamı senin gövdenin üzerindeki o boş kutunun algılamasını beklemiyorum tabii! sen seviyene ,kapasitene göre kimseyi bulamadın bu yüzden çırpınışlardasn hzr ol batacaksınnnnn

• Çok meral ediyorum.

0|0
  • sizden aldığımız tadı vermez elbette ama koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler :)

0|0
  • zevk meselesini 10 üzerinden degerlendirecek olursak

bayanlar 10-10

şişme bebek 10-5

elizabeth 10-2

0|1
    • delik oluyo mu onda da

• bilemem ne yaparsanız yapın en güzeli kadın allah erkekle kadını yaratmış çiftleşin diye gerçegi varken sahtesini napıyım boşverin böyle şeyleri

• Zevki elden 2 kat daha iyi öyle mi?

• kullanmadım ama hiç gerçeği kadar zevkli olacağını düşünmüyorum... ama sanırım mastürbasyondan iyidir :)

0|0
    • hani şişme ya yumuşaktır die düşünüyorm üstüne abanınca sönmezmii yaa:)))))

• ok :)

• :)

• plastik ne kadar zevk verebilir ki :D mast. nun farklı versiyonu işte

0|0
  • vermiyor spor olsun diye yapıyorlar

0|0
  • elle yapmaktan iyidirrr

0|0
  • elle yapmaktan iyidir ama tercih etmem

0|0
  • Ben kullandım, şişme kadın ilk ilişki girdim şok oldum çok zevkliydi ama kullanalı 3 günde patladı :D

0|0
  • bi şişme erkek al dene :D

0|0
    • gerek yok şimdilik

• zevk dil şişme erkek yokmuşş delüüü:)))

• :D ha omu yokmuş ya yapılır çok basit :D de var diye biliyorum bi sitede görmüştüm. Bi erotik shop s,tesinde

Kızlar Ne Diyor 2

• şişme bebek diyince aklıma ''pardon'' filmi geliyo :D

0|0
    • +5000 :))) ustasıda bunu fabrikada bikere denemiştir nasıl arabaları deniyolarya:)) o ustabaşının şerefsizliği :))))))))))))))))

• aaaaaaaaaaaaaa pardon yanlış olmuş

• o nasıl bişeydir hiç çözemedim aga ya

0|0
Yükleniyor...