• Sor
  • Bence

Şişme kadın zevk veriyor mu gerçekten?

çok merakk ettim bu şişme ürünlerden kullanan varmı aramızda ne kadarr etkilii?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kullanmadım; öğrenci evinde kalan arkadaşlar almıştı. Ne kadar şişirirsek o kadar zevk verir diye düşünmüşler şişirirken patlatmışlar :D

• :DDDDD

Erkekler Ne Diyor 16

• cok gördüm ama hiç denemedim :D

• Verir diyen yalan söyler. Plastik be, insan eliyle yapsa bile et ete değiyor. Plastik mi zevk verecek?

• çok güldüm sanane. Şunu bilki şişme erkek yok :)

• valla bilmiom kii işte öğreniom burda cahillik ayıp dil demi öğrenememk ayıp :)

• Peki o zaman ama bende kullanmadım .

• Çok meral ediyorum.

• elle yapmaktan iyidirrr

• sizden aldığımız tadı vermez elbette ama koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler :)

• elle yapmaktan iyidir ama tercih etmem

• plastik ne kadar zevk verebilir ki :D mast. nun farklı versiyonu işte

• niye sordun sevgilin seni şişme bebeklemi aladatıyor :D hey allam burda sunu ogrendim gercekten zeki kadın cok az burada

• sende bu soruyu cevaplama ihtiyacı hissetğine göre pek akıllı oldugun soylemenez...

• akkıllı olmadıgının bi kanıtıda sorulan soruyu alakasız bi yöne çekip bu yön üzerinden yorum yapmaya kalkmaktır .benim zekamı senin gövdenin üzerindeki o boş kutunun algılamasını beklemiyorum tabii! sen seviyene ,kapasitene göre kimseyi bulamadın bu yüzden çırpınışlardasn hzr ol batacaksınnnnn

• vermiyor spor olsun diye yapıyorlar

• zevk meselesini 10 üzerinden degerlendirecek olursakbayanlar 10-10şişme bebek 10-5elizabeth 10-2

• delik oluyo mu onda da

• Öncekileri Göster
    • bilemem ne yaparsanız yapın en güzeli kadın allah erkekle kadını yaratmış çiftleşin diye gerçegi varken sahtesini napıyım boşverin böyle şeyleri

• Zevki elden 2 kat daha iyi öyle mi?

• kullanmadım

• kullanmadım ama hiç gerçeği kadar zevkli olacağını düşünmüyorum... ama sanırım mastürbasyondan iyidir :)

• hani şişme ya yumuşaktır die düşünüyorm üstüne abanınca sönmezmii yaa:)))))

• Öncekileri Göster
    • ok :)

• :)

• Ben kullandım, şişme kadın ilk ilişki girdim şok oldum çok zevkliydi ama kullanalı 3 günde patladı :D

• bi şişme erkek al dene :D

• gerek yok şimdilik

• Öncekileri Göster
    • zevk dil şişme erkek yokmuşş delüüü:)))

• :D ha omu yokmuş ya yapılır çok basit :D de var diye biliyorum bi sitede görmüştüm. Bi erotik shop s,tesinde

Kızlar Ne Diyor 2

• o nasıl bişeydir hiç çözemedim aga ya

• şişme bebek diyince aklıma ''pardon'' filmi geliyo :D

• +5000 :))) ustasıda bunu fabrikada bikere denemiştir nasıl arabaları deniyolarya:)) o ustabaşının şerefsizliği :))))))))))))))))

• 2ay

aaaaaaaaaaaaaa pardon yanlış olmuş

Yükleniyor...