Arkadan yapmak daha mı çok zevk veriyo insana?

arkadan yapmak dahamı çok zevk veriyo insana.. neden arkadan yapmayı daha çok tercih ediyorlar..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 18

• "Ey Muhammed! Sana kadınların ay başı halinden de soruyorlar. De ki: O bir eziyettir Onun için ay başı halinde oldukları zaman kadınlardan çekilin ve temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. İyice temizlendikleri zaman ise Allah'ın emrettiği yerden onlara varın, yaklaşın Şüphesiz ki Allah çok tövbe edenleri de sever, çok temizlenenleri de sever."(Bakara Suresi :222)

"Kadınlarınız, sizin için bir tarladır. O halde tarlanıza dilediğiniz gibi varın ve kendiniz için ileriye hazırlık yapın. Allah'tan korkun ve bilin ki siz mutlaka O'nun huzuruna varacaksınız. Ey Muhammed, müminleri müjdele!" (Bakara Suresi :223)

Cinsel ilişki çocuğun çıktığı yerden olmak şartıyla ister kadının yüzü dönük olsun size, isterse arkası, Cenab-ı Hak (C.C.) helal olan yere ekin tarlası diyor. Yani çocuk yetişen doğum olan yer, bunun dışında herhangi bir yerden varmak haramdır.

Allah Resulu buyuruyor:

"Kadınlara arkadan varmayınız."

"Kadınlara arkadan yaklaşana lanet edilmiştir."

"Allah'ın size emrettiği yerden kadınlara yanaşın."

Erkeğin cinsel organının sünnet kısmı kadının arka organına sokulmasıyla bu haram işlenmiş olur.

Karısının tenasül uzvunu bırakıp da livata edenlere, şiddetli tazir lazım olur.

• yasak olan şeyler her zaman tercih edilir

bayanlar arkadan yaptırmayı öne tercih ediyorlar

orada çok sayıda sinir ucu var ..zevk fazla oluyor.tabii acı da...

• mükemmel oluyor

• çünkü arkası dar erkeğin penisine daha çok baskı uyguluyor girerken buda erkeği çıldırtıyor.

• kim dio onu daha çok sewiolar diye

• süper ötesi bir duygu

• anal a karşıyım mikrop kapma riskimiz de war oyüzden asla ve iğrenç ne o öyle köpekler gibi olursa önden yoksa yok aga farklı adaylarlada dewam ederiz sorun degil ;)

• böyle soruları genelleyemezsin..seks konusunda her insan ayrı bir dünyadır..anal seks konusunda özellikle kadınlar için zevk almaktan önce işin dini, psikolojik ve fiziksel(ağrıyacak korkusu)boyutları önemli olduğu için zevk alan bile yapmayabiliyor ama dediğim gibi herkes ayrı bir dünya..

• ben genelleme yapmadım ki ölemidir diye merak ettim..

• kesinlikle daha dar oldugu için erkek için ne kadar dar o kadar keyif yoksa çuvala sok çıkar...

• bana zevk veriyor :) kizlara da zevk verdigini biliyorum. Bakire olmayip anal yapan cok kisi var ;) herkes bisiler atip tutmuss

• Zayıfsan acı verebilir, kız arkadaşıma ısrar ettim iyi madem zevkli olacak deneyelim dedi, dememle dokunmam bir oldu, gidiş o gidiş 3 gündür mesaj atmıyor.

• :) sen neymissin be abii :)

• Dolgun kalçalı olmayınca acı verir. Zayıfsan ama kalçana güvenebiliyorsan sorun değil.

• zayıflıkla ne alaka ona kalsa bnde zayıfım

• Güzel popo ve kalça anal için daima cezbedicidir.

• büyük tuvaletini tutamıyolarmış zamanla

• orada anal sfinkter dediğimiz kas yapısı var, fazla zorladın mı eski işlevini kaybeder, evet doğrudur anal seks ileride büyük tuvaletini kaçırma gibi problemlere yol açar. yapan arkadaşlar illa yapıcam diyorlarsa da dozunu kaçırmasınlar

• kıskanıyorum kızları bu konuda zevk aldığınız çok noktanız var gerçekten

• öyle bişey yooooooookkkk 1 senedir yapıyorum yaa ne kaslarım zayıfladı ne başka bişeyim :S ne gaz kaçırıyorum ne tuvaletimi hiç fark yok ...kıskanmayın tamamı bizim zevk aldığımız biçok nokta var diye bunu bize yok saydırttamazsınızz seviyoruz işte seviyoruusss xD

• Öncekileri Göster
  • kadınlar zevk almak için arkadan ilişkiyi tercih etmez. sadece bekaretlerini korumak isteyenler tercih eder... biz erkeklerde arkadan yapmanın daha keyifli olduğunu düşünürüz ama bu koca bir yanılgıdır... ayrıca kadına hem acı verir hemde sağlık açısından büyük riskleri olan bir ilişki durumdur anal seks...

• çok doğru söylüyorsun. Bekar kızlar önce bekaret için yanındaki erkeği kaçırmamak için (tabiiki o erkek alacağını aldıktan sonra başka limanlara yelken açıyor) anal ilişkiye giriyorlar sonrada kadında alışkanlık oluyor haz duymalar başlıyor. Bazı bayanlar bişey yok demiş. oysa öyle değil genişleme vardır. Banyo yaparken bile temizlik esnasında bunu fark ederler. Herkesin kendi tercihi.

• anal ikişki zevk vermiyor ya sadece tahrişk ediyor arkadan doğru vajinal yapmak daha zevk verici o kadar

• :(gıcık şey

• istersem eşmle yaparım..

• :( ya ciddiyim ben yarın sabah gel bize:d

• Öncekileri Göster
  • acı verdiği için belkide birde daha dar

• Bence arkadan daha zevkli ve daha dar.

• Eden ediyor bilemiyorum , erkek için değil ama kadın için sorun

• haklısın..

• sağlık riskleride var

• evet yaa çok acı verir..

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır, ön tarafla kıyaslanmaz (yada ben bilmeyenlere denk geldim) arka sadece erkeklerin daha hoşuna gidiyor ve ben onlar mutlu olsun diye izin veriyorum, zevkten değil.

• İlk başlarda acı ancak sonra bağımlılık :))

• yaklaşık bi sene önce ilk anal ilişkimi yaşadım gerçekten çok fazla acı vericiydi ...bittikten sonra bile bi şişkinlik hissi falan filan berbattı ...ama sevglimin hoşuna gidiyor diye yapıyordum bi süre sonra girdiğinde hissettiğim o ağrı bittikten sonraki o şişkinlik hissi falan yok oldu ...şuan 2-3 haftada bir yapıorum anal sex ve gerçekten inanılmaz duygular yaşatıyor bana ...ciddiciddi sölüyorum vajinal sexten daha çok zevk veriyo bana ve daha kolay boşalıyorum ...ayrıca ne tuvalet tutamama ne gaz kaçırma ...ayrıca gerekli önlemleri alır temiz olursanız hiçbi yönden sorun yaşamazsınız ne koku ne bulaşma ne başka bişey...herşeyin bi yolu var yordamı var

• +1

• çok günah arkadan yaptırmak.

• sanamı sorucaktım ? dengesizz seçimlerim ne ilgilendirir seni? hadsizzz

• Öncekileri Göster
  • Arka dar olduğu için erkekler arkayı tercih ediyor. Bizim için ilk başlarda hoş olmasada sonra harika bi zevk haline dönüşüyor.

• hım teşekkürler

• redwomen aynı kanıdayım :)

• daha iyi hissedilmesi hususunda hem erkek hem kadın bu yüzden daha zevkli buluyor galiba. başka bir sebebi ne olabilir

• Öncekileri Göster
  • ön taraf zamanla deforme olup genişleyebiliyormuş ama arka taraf daha sıkı olduğu için erkeklere cazip geldiği oluyomuş

• başını bacaklarının arasına al ve kıçına veda et

• ben yapmıyorum..yapan düşünsün..

Yükleniyor...