Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Bir kadını, ya da bir erkegi nasıl tahrik edersiniz?

örnegin ben begendigim erkegi küçük frikikler vererek baştan çıkartırım.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir çabam olmadı.Genelde kendi kendilerine tahrik oluyorlar.

1|0
    • bu kalitesizleri için geçerli :) +

• tecrübe farkı, ne diyebilirim ki... ben gidipte schumacher'e nasıl araba kullanıldığını anlatırsam adam sadece alaylı bir bakışla bana bakar...

• mantıklı

Erkekler Ne Diyor 10

• Sesimden tahrik olmayacak kadın azdır. Ayrıca, bakışlarım ve kadınlara yaklaşımım benzer işlevi görüyor :)

0|0
  • o kadar basit yani, bu işler ya da sen...

0|0
  • Gol yediğiniz oldu mu ?

0|1
  • ses tonum ve kaslarım yeterli aslında. Ama tahrik edebilmek bunlarla alakalı değil pek. İddiam da yok.

0|0
  • hıc denemedım denemeden bılemem

kız olsam bende frıkık vererek tahrık ederdım:D

0|0
    • sen bi kadını tahrik edemiyor musun?

• denemem lazım dedim ya ha zaten sevgılımse ederım ama yabancı bı kadın ıcın aynı seyı soylemek zor:D

• striptiz yapiyorum.

1|0
    • woow!

• Pavlov striptiz yaparken az izlemedim. Ama henüz köpeği olamadım.

• o zaman pavlov's girl diyoruz bu sendroma da :)

• her kadın aynı şekilde tahrik olmayacağından bununla alakalı fikrimi beyan edemeyeceğim ama biz erkekler kolay tahrik olan varlıklar olduğumuzdan işiniz konuyla alakalı olarak çok kolay.. :)

0|0
  • bayanları tahrik etmek çok zor sevmiyorsa sittin sene uğraş birşey yapamazsın :D

0|0
  • eğer abaza ise aynen çıkarırsın ama degilse zor dostum .tahrik etmem için her hangi birşey yapmama gerek yok .

0|0
  • sesimle tahrik ederim aynen böyle :) link

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben kısık ses tonuyla konuşarak baştan çıkarırım. zaten erkeklere bir bakış bile yeter. :)

0|0
Yükleniyor...