Bir kadını, ya da bir erkegi nasıl tahrik edersiniz?

örnegin ben begendigim erkegi küçük frikikler vererek baştan çıkartırım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Böyle bir çabam olmadı.Genelde kendi kendilerine tahrik oluyorlar.

• bu kalitesizleri için geçerli :) +

• Öncekileri Göster
    • tecrübe farkı, ne diyebilirim ki... ben gidipte schumacher'e nasıl araba kullanıldığını anlatırsam adam sadece alaylı bir bakışla bana bakar...

• mantıklı

Erkekler Ne Diyor 10

• Sesimden tahrik olmayacak kadın azdır. Ayrıca, bakışlarım ve kadınlara yaklaşımım benzer işlevi görüyor :)

• Gol yediğiniz oldu mu ?

• çok mu merak ettin?

• Evet.

• Atmışlığım çok olmuştur .

• bayanları tahrik etmek çok zor sevmiyorsa sittin sene uğraş birşey yapamazsın :D

• eğer abaza ise aynen çıkarırsın ama degilse zor dostum .tahrik etmem için her hangi birşey yapmama gerek yok .

• her kadın aynı şekilde tahrik olmayacağından bununla alakalı fikrimi beyan edemeyeceğim ama biz erkekler kolay tahrik olan varlıklar olduğumuzdan işiniz konuyla alakalı olarak çok kolay.. :)

• hıc denemedım denemeden bılemem kız olsam bende frıkık vererek tahrık ederdım:D

• sen bi kadını tahrik edemiyor musun?

• denemem lazım dedim ya ha zaten sevgılımse ederım ama yabancı bı kadın ıcın aynı seyı soylemek zor:D

• o kadar basit yani, bu işler ya da sen...

• ses tonum ve kaslarım yeterli aslında. Ama tahrik edebilmek bunlarla alakalı değil pek. İddiam da yok.

• sesimle tahrik ederim aynen böyle :) link

• striptiz yapiyorum.

• woow!

• Öncekileri Göster
    • Pavlov striptiz yaparken az izlemedim. Ama henüz köpeği olamadım.

• o zaman pavlov's girl diyoruz bu sendroma da :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ben kısık ses tonuyla konuşarak baştan çıkarırım. zaten erkeklere bir bakış bile yeter. :)

• eger abaza ise yeter .

Yükleniyor...