Hani yatırıp göğüslerden tutup yapıyorsunuz ya erkekler...

kızı yatırıp,ileri geri hareket ettiriyosunuz ya cinsel organınızı o anda da kızın göğüslerinden tutup aynı işleme devam ediyosunuz.siz ne hissediyosunuz göğüslerden tutunca?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her tarafa hakim olma duygusu hissediyorum :)

• hmm hakim olma +1

Erkekler Ne Diyor 29

• ele avuca gelen göğüslerde pek güzel bişidir o

• ha işte onu diyom bende...göğüsler büyük olunca bize haz geliyor

• partnerimin daha fazla zevk almasini sağladiğimi düşünürüm...:)

• hmm

• :))

• cuma günü ramazan günü soruya bak

• kusura bakmayın yaa .s

• Nie giriyorsun cinsellik kategorisine ozaman arkadas :D

• cinselliğe girmiyoruz soruyu cevaplayınca otomatikmen yeni sorulan soru açılıyor önüne mecburen geliyor ama gayet memnunsun sanırım bu tarz lardan sende o grupdansın sanırım.

• bir bütünleşme hissediyorum. çünkü sonuçta mahrem bir yer göğüsler. hiç kimse dokunamaz. senin oluyor onlar.. en azından ben böyle hissediyorum. ve kadınların göğüs uçlarından uyarılıyor olması da bunu partnerime yapma isteğimi artırıyor.

• hmm +1.teşekkür ederim samimi yorumun için

• ben teşekkür ederim.

• benim en sevdiğim pozisyondur göğüsler sallanırken elimle tuttuğumda değişik bir haz alıyorum

• ekle özelde neler hissettiğimi sana anlatırım

• profil fotona eyvallah :D

• Öncekileri Göster
    • al sanaaaa -111111

• eyvallah

• Karwimdakinin en erojen bolgelerinin tamamini uyararak daha zevkli bir ortam yaratmak. Hersey karşılıklı dimi :)

• +1

• Kızım oruç bozdurursun nasıl bir şeysin sen

• bozacak bişey yok yaa

• Öncekileri Göster
    • pampa oruçluysa buraya gelmemeni tavsiye ediyorum.cinsellik bölümünde aşktan meşkten bahsedecek halim yok ya

• Anlattığın pozisyon dehşet gerçekten

• aşdığın hazı karşı taraf da alıyodur?

• hmm

• Öncekileri Göster
    • konu exper kazanmak içinse byby. uzatmanın alemi yok

• peki

• Senin fantazin gelmiş...

• çok güzel oluyor o tatlı iki göğüsün arasına sıkışmış ve gidip gelmek bu arada göğüsleri tutmak sıkmak süper sen nasıl duygunun içinde oluyorsun o an

• aç ğöğsünü seyret efkarı yok bunun.bence sen yüzüne boşaldıklarında zevkten 4 köşe olan tiplerdnsin

• hiç olmadı bana öyle

• Kavazaki motoruna binip gaza asılırlar ya bende böyle asılırım o gögüslere:D :D

• :D

• memelerden asılıp harley davidson sürer gibi pompalıyoruz :D

• :D ahaha

• atın dizginlerinden tutumuşum gibi hissediyorum dizginlr benim elimde peki sen ne hisediyorsun yani kızlar

• hmm yanii gğüslerimi sevdiğini

• Öncekileri Göster
    • peki

• ee pozisyonlardan ne merek ederen sor

• karşındakine zevkin tamamı verme duygusu .. belki kız zevk almıyor bile ama erkek öyle hisseder kendini bütün vucuduna hakim olmak karşı tarafın ne kadar zevk alacağı bölge varsa hepsini aynı anda kontrol etme ve zevk verme isteğidir!

• yoo bizde zevk alıyoruz +1

• emin ol bizzat biliyroum aldınızı:D özellikle sert bir biçimde sıkıldığında:D

• bu soruya kafa patlatan arkadaş lütfen ev adresini verde, sorularının cevabını Yaşatayım sana ..

• maksat exper kazanmak cicim

• bu kadar yerin dibine girmenin sebebi xper kazanmak mıydı ?
      sizi hiç bir zaman anlayamayacağım sanırım ..

• yerin dibi..o senin çıktığın yer be gülüm.biz girmişiz çokmu

• nasıl bir pozüsyon bu yaaa

• kız yatıyo bacaklarını açıyo,erkek ayakta, göğüsünü tutuyo kızın

• sıcak kumlardan serin sulara geçiş anı

• benim uçuşa geçme anım o an göğüslerden tutup ileri geri yapmaya başlayınca kanatlanmış gibi hissediyorum ama hemen yapmamaya çalışıyorum çünki fazla zevk alıp daha çabuk boşalıyorum öyle yapnca

• Gogusler buyukse sertlesmis penis yumasacik göğüste zorlanmadan bosaliyor ben cok sewerim :)

• yanlış anladın sanırım beni

• Yardimci ol dogrusunu anlayalim

• ne geri kafalı adamlar var ya hemen ahlaksız tekliflerde bulunmuşlar. şikayet etsene onları ya sana yaşatıyım yok ekle özelden anlatıyım yok senin göğüsler nasıl falan.. terbiyesizlik bu başka bir şey değil. ayrıca söylediğin pozisyonu tam olarak anlamış değilim. cinsel organı göğüslere sürtmekten mi bahsediyosun? ileri geri hareket ettirmek falan ne biliyim çözemedim ne demek istediğini.

• kızı yatağa yatırosun,kendin ayakta duruyosun,ileri geri hareket ve sonrasında göğüsleri tutuş vve sonraa goll

• Öncekileri Göster
    • yok hayır samimiyim tebriğimde.

• teşekkür ederim o zaman. saygı çerçevesini aştıysam da özür dilerim tabi sadece senden.

• sen ne hissediyorsun :=)

• göğüslerin sallanması ve aşağıya doğru eğilince olduğundan büyük görünmesi daha da tahrik ettiğinden tutup sıkmak istiyoruz

• offff onun zevkı ayrı yaa gogus cok onemlı hele dıkse super :)

• dik değilse çokta eğik değilse?

• Öncekileri Göster
    • benim zhniyetime uygun zihniyetçe yorum yapsaydın en iyi cevap bile seçebiliridm,yani uzun lafın kısası yorum yapman önemli değil

• e guzel cevap verdım bqende

• amaç dengeyi sağlamak ne olur ne olmaz düşeriz mazallah

• amaç oysa bende yumurtalıklarını tutarım adamın doggyde,kiii totoyu daha aşağıya çekelim

• neden olmasın tabiki olur

• İstersen bir deneme yapabiliriz.Ne bileyim ben p*rno yıldızımıyım arkadaş!

• p*rno yıldızı olmakla ne alakası var kardeş.sen hiç yapmadın mı?

• cok harika oluyor :D

• göğüs arasında ve kalça arasında gidip gelmekte erkeğe zevk verir

• Senin gogusler nasil madem exper kazancan cevapla :D

• valla benmkiler iyiki bu soruyu soruyorum pampa

• Öncekileri Göster
    • hadi len ordan gizli.gizli gizli konuşmak tabi golay

• Hee hee

Kızlar Ne Diyor 3

• Hö *-~%7#a*

• bu ne demek pampa

• Çok bir histir de benim göğüslerim kafam kadar avuç içine sığmaz , napsam ki ufaltsam şunları :(

• evet çok büyükte iyi ollmuyor.sonuçta allah izin verirse çoluğun çocuğun olacak,onları emzireyim derken zaten büyüyecek :(

• aynen bir de o var tabi :(

• göğüsler kokpit kolu mu tutup ileri geri hareket ettiriyolar :) kuleden de izin alsınlar bari iniş için töbe :))

Yükleniyor...