Kadınlar neden tanga giyer?

Erkekleri tahrik etmek için? Kendi egosunu tatmin etmek için? Rahat etmek için? ya da başka bir sebep?

Anket Sorusu

• Erkekleri tahrik etmek için A seç
  • Kendi egosunu tatmin etmek için B seç
  • Rahat etmek için C seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her kadın giymez , ben giymem :)

• rica ederim :)

• sagol :)

• tesekkur ederım

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• bence hiç rahat değil ya da ben alışamadım bilmiyorum ama arada sırada canım bişeyler istiyorsa karşı taraf bildirmek için giyerm

• Erkeği etkilediği çok doğru:)

• kadının üzeinde onu görmek hoşuma gidiyor

• Egolarını tatmin etmek için.

• ben sadece kocamı tahrik etmek için onu giyerim evde başkada giymem kocamın mulu olduğu görtmek benide mulu ediyo dolayısıyla

• A diyen altı pembelinin adı harun.

Rahat etmek için. Sokağa tangayla hiç çıkmadım. Sıcakta külot terletiyor. İncecik kumaşlardan don taşıyor. Donumu el aleme gösterme meraklısı olmadığım için tanga tercih ediyorum.

Dikişsiz külot giymek de bir çözüm. Ama dediğim gibi; terletiyor ve de dikişsizler pek narin oluyorlar hemen yıpranıp eskiyorlar.

• alakadar etmiyosan soruma cevap yazma o zaman. kızcık

• Ben giyiyorum mesela :) Boxerdan sonra o kadar rahat ettim ki, artık günlük kullanıyorum, erkek versiyonlarını :)

• giyen erkekler var.

sen de beni alakadar etmiyorsun gizlicik. başka yorum yazmayacağım.

• Öncekileri Göster
  • Daha seksi hissettiriyo ve giysilerin altından külot izi görünmesi hoş değil bence

• teşhir etmediğin sürece problem yok, ama teşhir ediyorsan sende problem vardır

• ne alaka ya gayet güzel bir şey

• seksilikten ziyade edep adap meselesi sen ne dersen de

• daha hiç giymedim

• C: Rahat etmek için

çamaşır kıyafetin içinde değil mi yav erkek nereden görecek de tahrik olacak.

• Bazı kadınların tanga giydiği çok belli oluyor

• Harbi niye giyerler

Erkekler Ne Diyor 8

• kadınları anladıkda erkekler bie giyiyor lan çok yorum okudum don 1 haftada bu konuda noluoz amk .

• erkek için olanlarıda var ,rahatsa bizde giyek amk, neyse bir cevaplara bakalım bakalım,güzel soru tebrik ederim

• Tangalar da daha az kumaş gidiyor ya ucuz diye giyiyorlarmış kanka

• Kumaştan tasarruf olsaydı gariban işi olurdu kanka:) fakir fukaralar hep giyerdi

• Benim gibi düşünen kadınlar var oylamaya baktığımda... Ben gerçekten rahat ediyorum... Terletmiyor diğerleri gibi... Erkek versiyonları artık kaliteli olmaya başladı... İsteyene marka tavsiye edebilirim :)

• onlar giymez bakma biz istediğimi için giyiyorlar ,ha bide kilolouysa hatun zaten giyemez arasına kaçıyor der :=) demiyoki aslan yavrusu gibi kilom var diye

• kalçası sağlamsa giymeli.Yokmuş gibi duran tek iç çamaşırı ondan.. dar kıyafetlerde kilot izinden cok daha estetik duruyo

• mumkunse giymesinler zaten herkese yakismiyor

• Oruçluyum be aklıma getirdin şimdi tangalı kadınları tövbe tövbe :D

Yükleniyor...