Anal sekste kolay yol yöntem var mıdır?

anal sexte size kolaylık sağladığını düşündüğünüz pozisyon ne bilim krem... vb... şeyler varmı acınızı azaltıp size daha çok zevk verdiğini düşündüğünüz şeyler nekerdir?.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• duyduğum kadarıyla alıstırmak gerekiyormus ben kendim bi tecrübeye sahip değilim bu konuda ama duyduğma göre böyle olyormus parmakla alıstırark

• Evet dogru parmak ve krem

• yaniş bunun başka bir yöntemi yok sanırsam soran arkadaş anal ilişki yaşamak istiyor buna aday bayan arıyor:D diye tahmin etmekteyim::)

• krem ve tükürük bunun için en idealidir.önce parmaklarla alıştırmak işi baya bi kolaylaştırıyor

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• ne kafana takıyorsun kızın götüne sokacaksın kız orgazm olmayacak zaten sen ister erken ister geç boşal kız için farketmez.. senin alet büyükse zaten kızın canı yanacak biran önce bitsin diye bekler kız.. hem ayrıca ters ilişki rezil bişey hiç yapma daha iyi cinsellikten soğursun ilk deneyimin daha zevkli olsun istiyorsan yapma

• vazelin kullanın

• analsız yaşayın kötü bişey

• Anala karşıyım.

• kremmm artı parmak :D

Erkekler Ne Diyor 16

• yan yatır

• bu komedi devam ediyor :)) her anal sorusu açıldığında cevap aynı "günah" :) Arkadaşım anladığım kadarı ile evli değilsin çünkü sevgilim demişsin. O zaman vajinal,oral,akciğer,böbrek ne yaparsan yap hepsi zaten günah. Haa madem günah işleyecem diyorsun her türlüsünü yap o zaman basma frene. Nasılsa öte tarafta hepimiz ateşe odun olacağız... Günahından korkarım diyorsan hiçbirini yapmayacaksın bu kadar basit...

• dayanamayıp vajnal takıl yada onu da yapma oruç tut elizabet takıl.binlercde kez yapsan bile kuyunun dibini binlerce yıldır bulabilen yok.gizli kullanıcı doğru söylüyor.boşyere günaaha girme.o değil senin yüzünden bizde lanetlenecez bütün dünya helak olacak :)

• hahaha yavrucum kaç yaşındasın sen inan biz arkadaşlarla bu muhabbeti ilk okulda yapıyorduk.ama ozamanlar kulaktan dolma bilgilerle büyüyünce penisimizden dişmacunu gibi birşey çıkacak vs diyorduk :D hiç bulaşma ozaman...milletin ahınıda alma.senin sevdiklerinin böyle birşey yaşadığını düşün eden buluyor zaten.şimdi onun bunun çocuğunu yeğenini götürenler kendi sevdişklerine birşey gelmicekmi sanıyor acaba :)

• vajinal hayatta takılmm üstüme kalırr.. :)

• Sevgilininki ilk mi ona göre cevap vereyim?

• değilim şimdi :))

• gizlisinnn

• ekle beni müsait zamanımda mesaj atayım sana şu an uğraşamam :)

• Öncekileri Göster
  • Yapma birader bi zevk icin.Günahtır ;).Genede Sen bilirsin.;)

• :))))))

• Bilader sen evden cıkma valla :)

• dayanamıyorum artık :))

• Öncelikle prezervatif kullan kayganlastırıcı al paran yoksa kas gevsetici analjik jellerden al

ezcaneden 3 tl bunlar prezervatif uyumludur. sıvı yag krem prezervatifi kurutur ve yırtar.
    gelelim anüs icindeki bakteriler pipinde iltihap yapar . prezervatif o yüzden sart
    penisindeki olayla kız arkaasını anüsünden yaralar iltihaba sebeb olabilir.
    haftada 1 kere yapın kayganlastırıcı ile ve 5 dakika ov ve 1 parmagını sok alıssın kız arkadasın
    haftada bir kere önemli devamlı yaparsan döt kasları kız arkadasının gevser kakasını falan tutamaz ömür boyu ped kullanır hergün

• prezervatifi migros bim al bi yerden hatta migrosta kampanya var flex marka prezervatifler kayganlastırıcı hediyeli ondan al 10 tl otomatik kasalardan öde yada güzel bir kasiyer bul ona ver sırıt

yoksa eczaneye git Gleitgelen al fiyatını bilmiyorum ama

yada kas agrıları icin jel al rengi seffaf olsun 3 tl 5 tl onu kullan dersin rengi su gibi olanlardan seffaf istiyorum de

• mesela ne alayım eczaneden :? prezervatf alamam :)) baska bi yolu yok mu ? :)

• sevgilin istiyormu? senin ilk deneyimin peki sevgilinindemi ilk olcak? sevgilin anal olcağı için çok temiz olması lazım.. anal kısmı boş olması gerek. .. ilkönce güzel bir ön sevişme yapın, dudağını
    doyasıya öp.. göğüslerini mıncıkla, yala.em.. daha sonra anala geç sevgilinin anüsünü yağla ve
    bir parmağını . sok ve git gel yap .. iki parmağını sokmaya çalış sonra penisinin ucunu yerleştir,
    acımaması için az öyle dur yavaş yavaş tamamını sokmaya çalış ondan sora devam.. daha önceden mast yaparsan erken boşalmazsın 5-10 dakika devam edersin.. bu ara sadece kendini düşünme sevgilinide düşün boynunu, göğüslerini okşayıp öperek onuda bolşalt.. durum bu.. :)

• Deneme yanilma yöntemini uygulayabilirsin evvelden kendinde. Kesinlikle canini acitacagindan dikkatli olmani tavsiye ediyorum. Sonra kendin begenirsen sevgilinede yasadiklarini anlat ki, rahatlayabilsin. Yoksa bayanlar icin önyargiyla beraber kötü bir tecrübe olabilir. Zevk almasi icinde kesinlikle rahat olabilmesi lazim. Erken bosalma konusu icin anal cok dar oldugu icin bu cok zor görünüyor. Fakat imkansiz degil, ise koyulmadan evvel ellerinle simsiki bastiraraktan masturbasyon yap ve bosal. Bastir diyorum, cünkü o dar alana girdigin hissini penisine alistirki, hemen bosalmaya kalkmasin. Tabi buda biraz canini acitabilir, fakat sonrasini düsünürsen buna degecegini düsünebilirsin. Birkez bosaldiktan sonrasindada arka bölgeye girdiginde senin icin normalmis gibi gelecek, buda erken bosalmayi engeller. Tabi yavas olmani ve kayganlastiriciyi unutma

• parmağınla önce alıştıracaksın . acele etme sakın . sonra kayganlaştırıcı sür ve yavaş yavaş gir . sonra dibine inersin

• vardur uşagum

• Var yapmamak

• 3-4 kadeh votka her iki tarafa kolaylık sağlar.. bizzat denediğim için eminim bu yontemden

• kadehteki yakamoz olayı özetlemiş . konu kapanmıştır.

• misyoner pozisyonu.

• Kayganlaştırıcı kremler var. Su bazlı oldukları için prezervatife zarar vermez, yıkamayla geçer, zararsızdır. Ucuza kolaylıkta temin edilebilir. Medikal türler de olabilir. Ben seks shoptan almıştım, aquaglide diye birşey.

Parmak önce bir, yavaş yavaş, sonra iki, içe kadar gidebilmeli.. penisten önce penis kadarına alıştırmalısın. hatta bu konuda seks oyuncakları, ki butt pluglar, kolaylık sağlar, yoksa başka uygun şeyler de olabilir. Kesinlikle yavaş yavaş alıştırma ve genişletme olmadan ilişkiye girmek sadece acı verir ve anal seksin felsefesine aykırı.

Doggy de bacaklar kapalıyken olabilir. Sen sırt üstü yatarken o oturmayı denebilir yalnız burada biraz daha kasılma olabiliyor. standart misyonerde yatağın ucuna getirip belin altına yastıkla destek koyarsan ve partnerin de bacaklarını iyice kendine çekerse de rahat olur. İlk başlarda onun aktif olduğu ve hızı onun kontrol ettiği durumlar daha iyi.

Anal seksin üç kilit noktası var: Hijyen, kayganlaştırıcı, sabır. Anal sekste acı olması birşeylerin yanlış olduğuna delalet.

• arkadaşım ençok anal yapanlardan biriyim,o bölge vajina kadar olmasada esnekliği iyidir kayganlaştırıcı kullanarak ilişkiye gir ama birden girme çok yavaş yavaş daha sonra zaten ilişki bitene kadar açık kalır arkadan tutuş pozisyonuda idealdir.

Yükleniyor...