Erkeklerin penis boyları ereksiyon olmadan önce küçücük mü oluyormuş?

erkeklerin penis boyları ereksiyon olmadan küçükmüş.. yeni öğrendim bunu çok şaşırdım. mesela atıyorum bir erkek benimki 15 cm diyosa bu 15 cm ereksiyon halimi yoksa normal halimi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sana ne lazım şimdi bu bilgi salamurayamı yatıracaksın? Bulunca alır bakarsın! :S

• hayır! :D

• Öncekileri Göster
    • no :(

• Soğukda kan odacıkları büzüşür içindeki kan çekişir.Kişini orta parmağı kadardır aşağı yukarı.Çok soğuk olursa dahada büzüşür testislerle birlikte tam toparlanır.Ereksiyonda ise komple kanla dolar gerisi bla bla bla fıştt .. :P

Erkekler Ne Diyor 23

• Evet doğal olarak küçük

• ereksiyon hali tabiki :) mesela 20 cm bir penis küçüldüğünde 8-10 cm olur :)

• erekte halidir..

• 2ay

şimdi iki çeşit penis var kan penisi ve et penisi. kan penisi normalde ufaktır ama ereksiyona girdiginde kat be kat artar. birde et penisi var buda uzundur ama ereksiyonda çok fazla uzamaz. sevgilinin bahsettigi büyük ihtimal erekte halidir.

• ereksiyon halidir o dedğin ama 2 çeşit penis vardir...

• Penis sünger gibidir bunu unutma :)

• unutmam :)

• Merak etme Tadı kalmaz boşver zamanla görürsün ;)

• ereksiyon halidir söyledi cm :D küçük halini söylemez çünkü ölüüüü :d

• erkek herzaman en büyük boyu söyler bu sebepten dolayı büyük halini söylüyolar sen küçük halini merak ediyosan o rakamı 5 e ya da 6 ya bölebilirsin.d

• :DD:D:DD

• sönükken -9-10 cm bişy haa kişiye göre daha küçük işte siz kızlar gelip bizi tahrik edince şişiyo :D

• o ereksiyon hali, benim ereksiyon hali 7,5 cm inikken 3 cm civarı ;)

• Senin reşit olduğundan şüpeliyim

• 15 cm ereksiyon halidir. Ereksiyon olmadan ki hali 5-6 cm civarındadır.

• normal hali

• yenimi öğrendin? tamam şekerim çıkınca mesaj at

• vallaha yeni öğrendim bee :)

• ereksiyon hali tabiki küçük hali 15 olsaydı ereksiyon hali 2 kızı birden idare ederdi emin ol

• evet

• sürekli önümüzde 17-18 cm fazlalıkla nasıl gezebiliriz dışarda sence.

• evet ya haklısınız bak :)

• dal kalkar kartal sarkar hesabı o kalkınca sokakta gezerken filan en yakın banka filan oturuyorum :)) onunla gezilirmi öyle bellı oluyor önünde.normalde küçüktür yumuşak ama kalkınca tam bir cengaver

• sürekli ereksiyonda mı gezeceğimizi düşünüyordun? normal hali 5-6 cm filan olur ereksiyonda 15-16ya çıkar

• bamya gibi

• ereksiyon haliyle normal hali aynı boyda olan penislerde vardır, bunlar sadece ereksiyon halinde tek fark dikleşmiş olmasıdır, yani sönmüş halinin uzunluğu kalkmış halinin uzunluğu aynıdır. buna et penisi denilir. (tıbbi bilgidir bu.)

• sevgilin zenci değilse ereksiyon halidir.inikken 5 7 cm felan oluyo kalktığında kişiden kişiye göre değişiyo ama 13 felan olur en az.benimki 19 :D

• Ereksiyon olmadan önce penisin inik hali 5-7 cm civarıdır ereksiyon olunca kişidenkişiye göre değişir .15 cm dediğin durum ereksiyon hali ereksiyonsuz hali o kadar olmazanca bu adam gibi bir penise sahipse olur ereksiyonsuz hali 20.3 cm miş .Ereksiyonlu hali 35 cm miş link :D :D

• erkek zaten ereksiyon halindeki penis uzunluğunu söyler sönük haldeki uzunluğunu söylemek istemezler ama sönükken de çok küçülmez penis kendimden örnek vereyim sönükken 5 cm ereksiyon hali 18 cm

Kızlar Ne Diyor 2

• çarşıdan aldım 5 cm eve geldim 16 cm misali.

• soruyu okuyunca güldüm ereksiyon olunca büyüdüğünü ben de çok geç öğrenmiştim. hatta düşünüyordum en az 12-13 cm olan bir şey nasıl görünmeden duruyor pantolonun altında diye

Yükleniyor...