Oral sekste ağza boşalmaya ne diyorsunuz?

Kızlar, sevgilinizin ağzınıza boşalmasını seviyor musunuz. erkekler ağza boşalmayı kabul ediyor mu sevgiliniz? bu konuya nasıl bakıyorsunuz?

Güncellemeler:
seven var sevmeyen var ama anladığım kadarıyla sevgilisi olan erkeğin mutlu olması için çok sevmese de gönüllü olarak yapan kızlar da var. ben onlara çok saygı duyuyor ve kutluyorum. sevgili erkek arkadaşlar daha böyle kızların kıymetini nasıl bilmeyelim. böyle bir kız benim için çok değerli ve kıymetlidir.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yani bunu genel olarak düsünürsek iğrenc bulurum hatta kusunc olduğunu düsünrüm ama konu benim sevglimse bence gayet güzel bi his

Kızlar Ne Diyor 11

• Bazen seviyorum bazende midem bulaniyor cunku spermler sicak ve tadi bir garip oluyo bazen oyle olunca da yutunca midem bulaniyor

• Sevgilin istese yutmazmisin yine

• Yutuyorum ama zaten bana agzina bosaliyim demiyo surekli cok az bosaliyo o da seks yapmadifimiz zaman

• denemedim ama sexx sonuçta iğrenç lafı söz konusu olamaz

• denemen gereken birşey

• 29gün

Cevaplar genel olarak süper :)

• öööööö yutmak mı :(((

• olabilir

• çok kötü bir alışkanlık

• kesnlkle baılıorum erkeğimin spermlerini yutmaya ...psikolojik etkisi çok büyük egomu tatmin ediyo

• sevgilin baya şanslı bir adam bence

• Öncekileri Göster
    • çünkü çok mutlu olur erkek bu durumda. aynen dediğin gibi dakikalarca teşekkür eder. doğru.

• 29gün

İşte KADIN dediğin tamda budur yaa...

• hayatta dayanamam bu duruma

• en yapamayacağım şey budur

• boşalsın ama yutmam asla öyle anlaştık biz zaten tadı kötü çocuk yemek istemiyorum ama ananas yiyince spermin tadı değişiyo

• ben yutmasına bayılıyorum sonuna kadar cekecek içindee ne varsaaa

• çocuk bebek onlar :D bende öyleydim bir zamanlar :D

• sevmiyorum ama o çok istiyor bir kere yanlışlıkla tutamadı boşaldı sonra çok utandı istemediğimi biliyodu çok pişman oldu üzüldü ama aklına yer etmiş çok hoşuna gitmiş kaç ay geçti hala onun hayaliyle yaşıyo. ben hoşlanmıyorum.

• yok o istemeden değil bilerek yapmıştır. Sen bozulursun diye istemeden oldu demişitir. İstemem yan cebime koy hesabından. :)

• Öncekileri Göster
    • hahahahaha tamam :D

• Sana şükranlarını sunmuştur

• hem çok iğrenç hem sağlıksız ! .skabul etmem .s

• nesi sağlıksızki

• Öncekileri Göster
    • Katılıyorum sana.Asla yapmam dedigim şeylerden biri.

• 29gün

Nesi sağlıksız? Bilmediğin bişey hakkında yorum yapma ve sen araştır..

• kabul ediyorum ama yutamıyorum ama yut dese yutarımda çünkü onun keyif alması beni mutlu ediyor

Erkekler Ne Diyor 11

• iğrenç ötesi bişey bence ne gereği var

• öööööööööggg iğrençççç

• Ön sevişme, oral vs. yapıyorsan sınır olmayacak.Sınırın vrsa yat yatağa üstünde tepinip dursun bu kadar basit...

• genelde tadını sevmiyorlar. bazıları yutuyor mutlu etmek için. bazıları ilk başlarda yutuyor sonra tükürüyor. bazılarınında hiç işi olmuyor.bende hatunun deneyimine ve ilgisine bağlı bu.

• en güzel finallerden biri,erkek için..

• ben daha önce boşaldım çok kez.inanılmaz bir zevk,uçmak gibi,sanki yaşamın anlamı,seksin başka bir boyutu gibi ,sanki üst bir aşama gibi , başka nasıl söylesem seksin zirvesi

• üstad gibi

• hiç denemedim denemem sanırım

• ben agzına bosalmayı ve onun yutulmasını seviyorum beni kırmayıp yapıyorlar onları bu yüzden seviyorum dermisim sex guzel igrenc diyenleri duyuyorum ama sexte igrenclik olmaz

• şelale yapsınlar tam olsun xD

• bence bunu yapan bayan gercekten harika bir bayan

• bencede

• Hiç teklif etmedim böyle birşeyi fakat iğrenç geliyor açıkcası bana da bu yüzden buraya boşalmayı es geçiyorum ilişkilerimde.

• çok güzel bişey. senden tiksinmediğini hissettiriyor ve agzına boşalmak insana zevk veriyor

• doğru

Yükleniyor...