Erkekler de bekaretini korumalı mı?

Gizli Üye
Bence bekaret sadece zara indirgenmemeli, çünkü sadece zara bakarak karar vermek insanların birbirini ve de kendilerini kandırmasından başka bir şey değil. Bekaretin cinsiyetinin olduğunu düşünmüyorum.
Bence en büyük sorun erkeklerin özgür bırakılıp, kızların baskı altında tutulması yine erkeklerin cinsel hayatıyla övünürken, kızların sürekli bekaret testine tabi tutulması.
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Sevişecek cesareti olanın yeri geldiğinde açıklamaya cesareti de olmalı.
Evet korumalı
Hayır korumamalı
İki tarafta korumalı
İki tarafta korumamalı
Ruhu kirlenmemiş olsun/Niyeti bozuk olmasın.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Erkekler de bekaretini korumalı mı?