Iktidarsız erkek karısının ihtiyaçları için başkasıyla yatmasına ne der?

düşünün ki iktidarsızsınız, cinsellikten de tamamen soğuksunuz. ama sırf çok aşık olduğunuz için evlenmek istediniz. sevdiğiniz kız da durumunuzu biliyor ve size aşık. teklifinizi kabul ediyor ama şartı var. onun ayda - yılda bir kez de olsa birisiyle ilişkiye girmesine izin vermeniz. evet, ne dersiniz? oral yaparım, elimle tatmin dererim vs. gibi cevaplar vermeyin lütfen, sadece sorumu cevaplayın.

Güncellemeler:
konunun benimle bir alakası yok. kız arkadaşlarımla dün gece konuştuk, hepsi hiç bir erkek kendi egosunun önüne karısının ihtiyaçlarını koymaz, ama kadın yatakta sadece istediği kadar iyi değilse bile onu aldatmayı kendinde hak görür diyorlar. bakalım haklılar mı dedim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence bir kadında bir erkeğe sonsuz bağlı kalamaz..ip bir yerde kopacaktır..karısını elinde tutmak istiyorsa bazı şeylere de göz yumması gerekecektir..mantıklısı izin de verecek ve haberi yokmuş gibi de yapacak..o kadar geniş değilim, bize ters tarzı cevaplar sorunu çözmekten çok kilitleme niteliğindedir..

Erkekler Ne Diyor 26

• 2ay

ahlak anlayışı gelişmemiş kızların olaya bakışı : hepsi hiç bir erkek kendi egosunun önüne karısının ihtiyaçlarını koymaz

• yemeyeni malını yerler hacı...

• evlenmesinler daha iyi

• La hangi cagda yasiyorsunuz iktdarsizligin tedavisi cikal 3 sene oldu amk bunudami ben sollyliyim yikilin karsimdan x

• Anasını ... Yaparım öyle teklifle gelenin. Ayrıca kuş ötmüyorsa evlenecek ve boynuz yiyecek kadar salak değilimdir

• haklı maglesef oda bir ihtiyac ve hiç bir aşk o ihtiyacı gideremez ben kabul edermiyim etmem ya bile bile olmaz yani

• böyle birsey mümkün değil bana asık olan kız nasıl olurda gözleri başkasını görür. hadi gördü diyelim o zaman onla olsun yani sonucta sırf evlenmiş olmak için evlenilmezki. bunun anlamı sudur. ben orrrruspuluk yapıcam aile bireyleri babam abimde artık evliyim diye karışmazlar bana kocamda buna göz yumar ben önüme gelenle sevişirim minareyi calan kılıfını hazırlar diyorsun . sonra gelir seviştiklerini anlatırsın nedir ne çirkindir bu tarz seyler.

• hiçkimse sevdiği insanın başkasıyla olmasını istemez.

• Özendiğiniz batı kültürlerinde bile bu normal kabul görülecek bir durum değil

• Yozlaşan türk gençliği çok eşliliği teşhirciliği marjinal yaşam tarzlarını modern insan kalıbına sokup birbirine kakalıyor

• evet batı kültürü zaten dışarıdan görüldüğü gibi kesinlikle değil.. hep yanlış bilinip lanse ediliyor..sevgilim var yabancı birçok türk erekeğine göre daha kıskanç ve kesinlikle en ufacık şeleri aldatma olarak düşünüyor..

• İkditarsız? Çok kötü bir kelime değil mi?

• bizim ülkemizde olacak bir şey değil bu, olsa bile milyonda bir, gençlik yıllarımda seyrettiğim 3 film bir denli sinemalarda oynayan bir film vardı bu konu orada geçiyordu

• tedavi edilebilen birşey iktidarsızlık. ve araştırmalarıma göre 3 ay sürüyor. bayan 3 ay dayanamıyorsa yolu açık olsun :)

• senin soyledigini karaktersiz serefsiz bir kadin isteyebili ancak buna izin veren erkekte birtek iktidarini degil adamligini kaybetmistir kessin yesin kendi cinsel organini buna izin verdikten sonra

• farketmez serefsizligin cinsiyeti yok.

• peki aynı durum kadın için geçerli olsa, bir sebepten seks yapmasına engel bir durumu olsa yine o erkek eşi için kesip yer mi yoksa ona yeni bir kadın mı arar.

• kusura bakma öyle kabul eden erkek ya deli ya da bakır köyden kaçma derim! ne işe yaradı bu evlilik o zaman içinde aldatma varsa? evlimisin o zaman ne erkek nede kadın aldatmali derim sadece!

• O karının yolunu s... tövbe tövbe

• Asla izin vermezdim, eşimi başka Bi erkeğin altınamı verecem

• İktidarsız erkek evlenmez.

• Siz iktidarsız bir erkekle evlenir misiniz?

• neden o insan değil mi?

• mutluluk çubugu denen birşey var :)

• Zaten evlenipde ne kadını nede kendimi üzemem.

• böyle bir şeyi kabul edecek erkek kadar rezil şerefsizi yok derim

• güncellemeye not: epeyce derin konulara girip cografi erkek egosu kimlik tartışamalarına bile girmişsiniz. güzel begendim.

• niye evleniyoruz ki ben anlamadım valla... kadın erkek ilişkisinin temeli cinsellik.. o yoksa zaten ilişki olmaz.. haliyle aşık adam olmaz.. haliyle boyunuzlu koca olmaz...

• ben kabul etmem daha doğrusu evlenelim deyipte bunu bile bile sevdiğimin hayatını zehir etmem sende evlenme bence sorun çıkar ayda yılda birle olmaz bu iş sex aşkın meyvesidir ne kadar aşık olursa ol sex olmadan evlilik olmaz

• O kadarda geniş değiliz...!

• birsey diyemeyiz. farklı bir ilişki modu.

• ben izin vermem boşanıyosa boşansın anlayışla karşılarım

Kızlar Ne Diyor 2

• O kadar çapraşık fikirki benim kayış sıyırdı.

• senin bile kayış koptuysa soruda bir karmaşıklık var :)

• Cevaplara bir baktım da ne kadar sevgiden ve şevkatten yoksun yaklaşımlar... Şaşırmadım tabi ki. Sanki her şey seks. Aşk, sevgi, şevkat, vefa, empati gibi duygulara yer yok mu? İki kişi birbirini sevmiş evlenmiş. İyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta ölene kadar birlikte diye birbirlerine söz vermiş yemin etmişler. İnsan sevdiği eşinin canı çektiğinde birisiyle bir kaç saat seks yapıp mutlu olmasını ona çok görür mü? Gerçekten anlayamıyorum bunu. :(

• 2ay

sana katılıyorum denk3435

• 2ay

Evlenmem daha iyi... İki taraf içinde eziyet bence

• 2ay

sayın sorunsöyleyim kırlagıç54 diyorki;bir bayan eşine belli etmeden yapar bunu yapanda çok zaten diyor. peki sizin anlayışınıza göre evlilik bumudur? kocasının haberi olmadan kadın başkasıyla seks yapabilir yani. kocasının haberi olmadığı zaman mesele yok öylemi? sizi bilmem ama inanın eşin haberi olarak başkasıyla yapılan seks saklı gizli olarak yapılan seksten çok daha samimidir.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...