Cilveli kız nasıl olur?, zor kız nasıl olur?

cilveli kız nasıl olur, zor kız nasıl olur? özellikle erkeklerin yorumlarını bekliyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan 2 sene önce son sınıfta bir hatunla tanışmıştım hiç unutmam. Kampüs içinde çamlık bir yerde cafe vardı. Arada oraya gider kahve-sigara, çay-sigara yapardım. (Fakülte, Güzel Sanatlar Fakültesiyle ortak kullanılıyordu, o yüzden kırığı, uçuğu eksik olmazdı)

Birgün bir hatun ateş isteme muhabbetiyle geldi çöktü yanıma. Ses tonundan, bakışlarına, hareketlerine, gülüşüne kadar her hareketiyle ben burdayım diyor, yani varlığını hissettiriyor. Lan hayırdır bu necidir demeye, öyle saçma sapan bir konuyla ufak bir muhabbetle aptala çevirmişti. Sanki dört yıllık sınıf arkadaşım, o derece samimiydi dialoglar ama saçmaydı. Normalde onun saçı, bunun gözü, şunun dişi... zor beğenirim ama kızın özgüveni, gelip çat yanıma oturması felan.. Yani alışık olmadığımız sahneler kolay mı? :)) Tam aksini bir hatuna yapsan potansiyel sapıksın kaçarı yok; ki zaten şu yaşıma kadar da böyle atraksiyonlara giriştiğimi de hatırlamıyorum.

Neyse konu dağılmadan, kadınların elindeki en tehlikeli silah bildiğin üzerimde kullanılıyordu. Bunu kendi hareketlerimden tutunda, konuşmamdan bile anlıyabiliyordum o derece... İşin hikaye kısmından ayrı olarak olayı kısaca tanımlarsak: cilve, kadınsılık demek. Varlığını, erkeğe hissettirmek demek..