Tüysüz vajina mı yoksa az tüylü mü

genital bölgeme lazer yaptırdım hiç tüy kalmadı. ancak partnerim bu durumdan hoşlanmadı. benim bildiğim erkekler özellikle oral da tüysüz olmasını tercih ediiyor ama kabak gibi ortaya çıkması sevilmiyormuş. bir de sanırım benimkinin dudakları falan kapalı değil pek. o yüzden mi tüysüz itici geldi siz ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
tüylü tercih edenler de var demek ki... ben lazeri temiz olsun diye yaptırdım arkadaşlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tabiki tüysüz ve kabak gibi olacak zaten sağlıksız bir işlem yapıp orayı yalıyoruz birde kıl,tüydeki mikropları yalamak istemem

• +1 teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 33

• Arka delikte,vajinanın giriş kısmı ve dudaklarda kıl hoş değil,oralar tüysüz olsun ama vajinanın üst kısmı kıllı olsun,harika olur

• tabi ki tüysüz tercih ederim şahsen tabi benim kide traşlı :)

• Temizlik her daim makbuldür,tüysüz olsun,şekli önemli değil,

• Düşünmekle görmek arasında fark vardır, yaşamak başka bir fark, ben teşekkür ederim,

• teşekkürler

• tüysüz ve temiz hep isterim .olması gereken bu bana göre .pürüzsüz ve hoş .kıl terden koku yapar .istemem o kokuyu almak .

• Bulduda tüylüsünü mü istiyor hasbam.

• tüysüz güzel az tüylüde olur

• Ben tüysüz ve açılmamış severim. Bal dök yala kıvamında olacakki yalamaktan zevk alayım

• tüylü severim tabiki daha etkileyici oluyor :)

• çokaz üst kısmında tüy olmalı bence

• az olmalı bence ama az dedim amazon ormanları değil :) daha dişilik katıyor diğer türlü tüyü yolunmuş tavuk gibi geliyor bana ( herkesin zevki başka)

• sac ektirir gibi sende ektir artık:P

• ben anladım sanırım bazen p*rnolarda falan gördüklerimiz gibi. evet o da öyle düşünüyor sevmiyor böyle

• kısa az ya da üst tarafı şekil gibi kabak gibi olmasın bak şimdi seyrek çıkabilirler demiş o zaman iğrenç olur bence saçı dökülüp üç beş tel saçı kalmış bir kafa gibi :) yani seyrek değil az dediğimiz ;) vala bişi diyim sevgilinde benm gibi düşünüyorsa bunu ikide bir diyecek niye böyle bir b.k yedin diye:)

• Öncekileri Göster
  • Tabiki az tüylü vajina tercihimdir. Bazıları tüyle temizliği birbirine karıştırıyor maalesef

• Rica ederim arkadaşım.İyi akşamlar

• :) ok. sağol

• :) Yok tabiki, sizinki gibi olanlarda harikadır bence.Zaten benim bahsettiğim kıllar,üst tarafta olanlardı,vajinanın kendisinde ve dudaklarında olmasını bende tercih etmem zaten

• Öncekileri Göster
  • tertemiz miss... sen takma kafana.. en güzeli. mükemmel görüntüsü oluyor çoğu zaman.

• tertemiz iyidir

• tüysüz vajina sevmem tüylü olsa daha çok hoşuma giderdi yinede vajina olsun yeter ben tüylüde olsa tüysüzde olsa beğenirdim

• :)

• :) teşekkürler yanıt için

• rahatsız olmam tüyler batınca daha çok hoşuma gidiyor batma olmuyorda burnuma tüyler geliyor güzel oluyor herkes farklıdır tabii genelde erkekler vajina olsun gerisini önemsemezler

• Öncekileri Göster
  • biz ona halk arasında kıllı diyoruz bacım :D

• tüylü daha iyi tüylü tercih ederim

• tüysüz kaymak gibi

dudakta sıkıntımı var

• peki o zaman takılmayan bir eşin olur umarım

• doğduğumdan beri böyle ama yaradılış:(

• çok masturbasyondan deforme olmuştur

• Öncekileri Göster
  • Ben bu konuda deneyimim yok :p Partnerin için yaptırdıysan demek ki daha onu çok iyi tanımıyorsun. Bu kişiden kişiye değişir. Önemli olan partnerini tanımak ya da siz öyle istediyseniz öyle yaptırdınız diye pişman olmamak artık.

• Temiz olsun diye yaptırdıysanız boşverin o zaman kimin ne düşündüğünden. İyi de etmişsiniz zaten.

• tüysüz tabi ki de

• senin partner de harbi hıyarmış ama kusura bakma nerden buldun onu ya :S

• tüğsüz vajınamı olur fazla olmasada biraz tüğlü daha iyi bence..hem ne demişler a m buldun kıllısınımı arıyosun:))))

• insan kendini bir baskasına sevdirmeye calıstıkca daha cok itici geliyor. sanıyorum...

oldugunu yasa...

• Tüysüz kılsız yalarken batmıcak <3

• Hanzo hanzo

• Tercih meselesi ancak senin ne istediğin erkek arkadaşından daha önemli.

• ordan bir vajina az tüylü olsun... Şaka biyana tüy önemli değil,o anda tüymü düşüncez?

• o an şehvetle yaladığım şeyin gercekten tüylü olması umrumda değil.Tabiki tüysüz olsa daha güzel yalanır ama tüyde ordan kalkıp gitmeme sebep olmaz

• yalarken ağzına tüy gelince düşünürsün bence ya bu arada bu eksiyi veren ben değilim

• kabak gibi demeyelim çok kaba bir tabir. kaymak gibi olmasını tercih ederim...

• resim koyda bakalım haha :D

• hafif tüylü olacak

ben şahsen o tür vajinaları severim

• 0 tüy, bugün bunu bir kez daha söyledim, kadının saçından, kaşından ve kirpiğinden başka bir yerinde tüy olmamalı.

• Tüysüz rahat olur kadınlar için.İyi ki yaptırmışsın lazer.

• tüysüz olsun 10 lira fazla olsun :D

• tüysüz şeftali

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendin için yaptır partnerin için değil ayrıca temiz vajina her zaman iyidir

• ben kendim için yaptırdım. lazere başladığımda o yoktu bile hayatımda

• Bende lazer yaptırdım ama ara ara tüyleniyorum sarışın olduğundan dediler siz esmer misiniz acaba?

• çok haklısın teşekkür ederim

• Saçmalık bence temizlik önemli tüylü şeyi ağızlarına nasıl alıyorlarsa :/

• tekrar olsa da artık eskisi gibi tüylenmeyiz. bu benim için iyi bir şey her anlamda kolaylık. ama bazı erkekler sevmiyor işte

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...