Tüysüz vajina mı yoksa az tüylü mü

genital bölgeme lazer yaptırdım hiç tüy kalmadı. ancak partnerim bu durumdan hoşlanmadı. benim bildiğim erkekler özellikle oral da tüysüz olmasını tercih ediiyor ama kabak gibi ortaya çıkması sevilmiyormuş. bir de sanırım benimkinin dudakları falan kapalı değil pek. o yüzden mi tüysüz itici geldi siz ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
tüylü tercih edenler de var demek ki... ben lazeri temiz olsun diye yaptırdım arkadaşlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tabiki tüysüz ve kabak gibi olacak zaten sağlıksız bir işlem yapıp orayı yalıyoruz birde kıl,tüydeki mikropları yalamak istemem

• +1 teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 33

• Bulduda tüylüsünü mü istiyor hasbam.

• Tüysüz rahat olur kadınlar için.İyi ki yaptırmışsın lazer.

• Temizlik her daim makbuldür,tüysüz olsun,şekli önemli değil,

• teşekkürler

• Düşünmekle görmek arasında fark vardır, yaşamak başka bir fark, ben teşekkür ederim,

• tüylü severim tabiki daha etkileyici oluyor :)

• 0 tüy, bugün bunu bir kez daha söyledim, kadının saçından, kaşından ve kirpiğinden başka bir yerinde tüy olmamalı.

• az olmalı bence ama az dedim amazon ormanları değil :) daha dişilik katıyor diğer türlü tüyü yolunmuş tavuk gibi geliyor bana ( herkesin zevki başka)

• az tüylü dediğin nedir işte. mesele üst tarafta az mı yoksa seyrek mi olmalı

• Öncekileri Göster
    • ben anladım sanırım bazen p*rnolarda falan gördüklerimiz gibi. evet o da öyle düşünüyor sevmiyor böyle

• sac ektirir gibi sende ektir artık:P

• Ben tüysüz ve açılmamış severim. Bal dök yala kıvamında olacakki yalamaktan zevk alayım

• tüysüz olsun 10 lira fazla olsun :D

• Hanzo hanzo

• tüysüz ve temiz hep isterim .olması gereken bu bana göre .pürüzsüz ve hoş .kıl terden koku yapar .istemem o kokuyu almak .

• tüysüz güzel az tüylüde olur

• biz ona halk arasında kıllı diyoruz bacım :D

• tüysüz tabi ki de

• senin partner de harbi hıyarmış ama kusura bakma nerden buldun onu ya :S

• tüğsüz vajınamı olur fazla olmasada biraz tüğlü daha iyi bence..hem ne demişler a m buldun kıllısınımı arıyosun:))))

• insan kendini bir baskasına sevdirmeye calıstıkca daha cok itici geliyor. sanıyorum...oldugunu yasa...

• Tüysüz kılsız yalarken batmıcak <3

• Tercih meselesi ancak senin ne istediğin erkek arkadaşından daha önemli.

• ordan bir vajina az tüylü olsun... Şaka biyana tüy önemli değil,o anda tüymü düşüncez?

• yalarken ağzına tüy gelince düşünürsün bence ya bu arada bu eksiyi veren ben değilim

• o an şehvetle yaladığım şeyin gercekten tüylü olması umrumda değil.Tabiki tüysüz olsa daha güzel yalanır ama tüyde ordan kalkıp gitmeme sebep olmaz

• resim koyda bakalım haha :D

• tüysüz şeftali

• tüysüz kaymak gibidudakta sıkıntımı var

• vajina olara dış dudaklar kapatmıyor iç dudaklar da büyük gibi. çok estetik durmuyor

• Öncekileri Göster
    • doğduğumdan beri böyle ama yaradılış:(

• peki o zaman takılmayan bir eşin olur umarım

• kabak gibi demeyelim çok kaba bir tabir. kaymak gibi olmasını tercih ederim...

• tabi ki tüysüz tercih ederim şahsen tabi benim kide traşlı :)

• Tabiki az tüylü vajina tercihimdir. Bazıları tüyle temizliği birbirine karıştırıyor maalesef

• az tüylü derken seyrek mi yoksa belli bir yerde çok az mı olsun?

• Öncekileri Göster
    • :) ok. sağol

• Rica ederim arkadaşım.İyi akşamlar

• tertemiz miss... sen takma kafana.. en güzeli. mükemmel görüntüsü oluyor çoğu zaman.

• tertemiz iyidir

• çokaz üst kısmında tüy olmalı bence

• Ben bu konuda deneyimim yok :p Partnerin için yaptırdıysan demek ki daha onu çok iyi tanımıyorsun. Bu kişiden kişiye değişir. Önemli olan partnerini tanımak ya da siz öyle istediyseniz öyle yaptırdınız diye pişman olmamak artık.

• Temiz olsun diye yaptırdıysanız boşverin o zaman kimin ne düşündüğünden. İyi de etmişsiniz zaten.

• tüysüz vajina sevmem tüylü olsa daha çok hoşuma giderdi yinede vajina olsun yeter ben tüylüde olsa tüysüzde olsa beğenirdim

• tüyler batıyordu ama oral yaparken bundan rahatsız olmaz mısın?

• Öncekileri Göster
    • :) teşekkürler yanıt için

• :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendin için yaptır partnerin için değil ayrıca temiz vajina her zaman iyidir

• ben kendim için yaptırdım. lazere başladığımda o yoktu bile hayatımda

• Bende lazer yaptırdım ama ara ara tüyleniyorum sarışın olduğundan dediler siz esmer misiniz acaba?

• ben kumralım... az tüylüydüm zaten lazerden önce de. şimdi hiç kalmadı ve henüz yeni çıkanlar olmadı ama zamnla çıkabilir tek tük de olsa dedi yapan

• Öncekileri Göster
    • Saçmalık bence temizlik önemli tüylü şeyi ağızlarına nasıl alıyorlarsa :/

• çok haklısın teşekkür ederim

Yükleniyor...