Erkeklerin 31 çekme nedenleri nelerdir?

şu zamana kadar erkeklerin 31 çekme nedenlerini anlamadım çokta merak ediyorum nedir

Güncellemeler:
31 çekmek ne yani

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sana uzun bir cevap yazayım.Erkekler kadınlar gibi değildir devamlı vücudu sperm üretirler ve bu spermler vücuttan 3 şekilde atılır.1. Mastürbasyon ile 2.Rüyada 3.Biri ile ilişkiye girerek. Ve bir erkek mastürbasyon yapmak zorundadır diğer 2 seçenek yoksa umarım anlatabilmişimdir.

Erkekler Ne Diyor 35

• link bu vidyoyu izledikten sonra 31 çekmeyi bıraktım. sanırım bütün erkekler bırakacak

• kız yok ne yapalım. ihtiyacımızı nasıl giderelim.

• tamamen sex haz tatmin olmak tabiki ha b u arada sevgilisi olanların 31 çekmeye ihtiyacı olmuyor 31 genelde sevgilisi olmayanların yaptığı tatminlik

• Kilo verip fit bir vücut için yapıyorum ben.

• boşalmak için tabikide :S

• erkek olmadan anlayamazsın

• bunda anlamıcak ne var rahatlamak icin :)

• 31 sizden alamadığımızı kendi kendimize çıkartma yöntemimizdr :))

• 31 çekmek kelimesi masturbasyon’un argodaki adıdır.Masturbasyon kelimesi ise 31 çekmek kelimesinin sıklıkla kullanılmasından dolayı unutulmuş gibidir.31 çekme yani mastürbasyon için açıklama yapmak gerekirse: mastürbasyon kelimesi latince ”masturbare=(elle bozmak )” fiilinden türemiştir.Masturbasyon, erkeğin veya kadının cinsel organları üzerinde ileri geri, sağa sola, sağ çapraz sol çapraz ve daha çeşitli yönler doğrultusunda genellikle elle veya farklı olarak erotik aletlerle gerçekleştirilen harekettir.Masturbasyonda amaç kişinin kendi yöntemleriyle cinsel ihtiyacını gidermesidir.Masturbasyon ile kadınlar veya erkekler orgazm’a ulaşırlar.Bu durum genelde uzun süre cinsel ilişkiye girilmediği zamanlarda tekrarlanır….alıntı

• masturbasyonun biraz kaba tabiri 31 çekmek. erkeklerin boşalmak için yaptıkları iş.

• sadece 31 e kadar sayilari ögrenmek ))))

• egzersiz

• Kasıklar spermle dolar, onları ya sen isteyerek boşaltırsın yada kendisi gece rüyada boşaltır. Üremeyeceğin halde bekar kızlar neden adet görür onun gibi. Siz yumurtayı adetle bizlerde spermi boşalma ile atarız. Eğer boşalmazsan kasıkların şişer üreme şeklide arızalar tembellikler çıkartır. 31 çekmekte fiili birleşmenin organik olmayanı. Genelde elini vajina deliği şekline getiri penisi içen kor bir kayganlaştırıcıyla gide gele hayalinede bir bayan getirir boşaltırsın.

• kadınlar için de 52 sihirli sayı sanırım onun nedeni ne ise 31 inki de onun gibi saçma bişeydir.

• 31 kutsal sayı. bu yasına kadar anlamamıssın bu saatten sonra anlama ztn.

• Yapmamak için irademi zorladığım durum. Her seferinde yenik kalıyorum.

• 31 çekmek mastürbasyon yapmak demektir. Yani meali kendi kendini memnun etmek. Niçin yaparız? Adı üstünde kendi kendimizi tatmin için. Siz kızlar da yapıyorsunuz, hadi saklamayın bizden :)))

• İşleyen demir ışıldasın diye :)

• Erkekler "31" çekip attırmak zorunda, çünkü taşaklarda biriken döl bir yerden sonra ağrı yapıyor.

• Erkeklerin testisleri aynı devamlı su akıtan bir musluğun altına koyulan kova gibidir. Yani devamlı ve azar azar dolar. Bu suyu arada bir boşaltmazsanız gece uykuda taşar. Onun için mutlaka periyodik olarak kovadaki suyun boşaltılması lazım gelir. Çünkü üretim 7 gün 24 saat sürmektedir. En kibarca açıklaması budur bilmem anlatabildim mi?

• Görevimiz.
      Anlayabilecekleri dilden yazmak lazım.

• Tebrik ettim. Musluk tas felan aydınlatmışsın gençleri =D

• doyuma ulaşmak

• insanın kendisini ıslah etme yöntemidir

• pislikten başka bir şey değil..

• ben yapılması için söylüyorum kardeşim.Hem ayrıca günah

• Kardeşim sen üstüne başına boşalırsan pisliktir tabi.

• bundan uzak tutçak ta bayandır yine

• Mastürbasyon olmasaydı emin ol taciz/tecavüz olayları daha da artardı :) Bi şekilde ereksiyon olup, rahatlamak amacıyla yapılan eylem. Sayıyla ilgisi yok yani :)

• vardamı çekiyoruz..yokluktan çekiyoz...

• Dolu olan sperm kesesini boşaltıp ferahlamak, rahatlamak.

• 31 çekmek demek masturbasyondur.ve aslı El çekmektir.eski alfabemizde kullanılan harflerin ebced hesabı sonucunda rakamlarına dönüştürülmüş halidir, detayı burada link

• eğer çekmemizi istemiyorsan bişiyler yapmalısın :D))

• teşekkürler :D

• güzeldi +1

• hahahaha :D

• kendi kendini tatmin etme yöntemi... e herkesin düzenli bir cinsel hayatı yok sonuçta :)

• can sıkıntısı en büyük neden..

• insan boşda kalmasın :D

• Sen kesin "Canım sıkılıyo. Dur ben bi asılıyım geliyim" diyosundur =D

• nazar etme ne olur çalış seninde olur

• tesbih mi çekelim,33 çekeceğime 31 çekiyorum,2 çeki az yapıyorum :)

• Sen mastürbasyon yaparken neden mi arıyosun ?

• senin masturbasyon yapma nededin nedir acaba ?ben genelde karnım acıkınca masturbasyon yaparım allah allahh...

Kızlar Ne Diyor 2

• kusura bakma >sen neden masturbasyon yaparsin?

• nedenler:ekonomik krizsu ve elektrik kesintisirusyanın doğal gazımızı kesmesialtın fiyatlarındaki yükselişdalgalı döviz fiyatlarıamerikanın ıraktan çekilmesilibya liderinin linç edilmesi

• relax olma durumu

• ne saydın be öyle :D

• :))) bu süpermiş iştee ?

Yükleniyor...