• Sor
  • Bence

Bir erkeği nasıl baştan çıkarırım?

bir erkeği nasıl baştan çıkarırım? ne tür davranışlar nasıl giyim? o kişi çok bilgili birşeye kanmyo?

En İyi Görüş

• bak indirmde hemde link al derim ben bile azdım yani

Erkekler Ne Diyor 13

• İstemiyorsa istemiyordur.sana karşı kapılarını kapatmıştır sen çıplakta gezsen nafile.tek çaresi var o da zamanla kendini ona kabul ettirmen lazım

• kucagına oyur

• ozaman sadece doğal ol. çünkü bilen kişiye karşı en güzel yöntem budur. diğer yöntemlerden sıkılmıştır o =)

• domalmayı denedin mi ? bu işe yaramazsa adam gay dir gitme üstüne

• Bursete kanmiyorsa sifir bilgilidir

• Bakislar disinda hersey masal bakmayi bilen bir kadinin yapamayacagi hic bisy yoktur

• 20 sn bakman yeter

• çok bilgili bir şeye kanmıyor ne ya herif i*ne değilse sende bir ucube değilsen her türlü baştan çıkarırsın

• soyun çıplak kal baştan çıkar

• bunun bilgi ile alakası yok erkek degilmi ve sen onu hiç tanımıyormusun?çok acık giyinmeden dekolte giyin

• külotlu çorap mini etek denedin mi?

• Önünde domal totona vur :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Kokunla dokunuşunla

• Şu linkteki yazıyı oku. Mutlaka sana uyan ve sana çok ters gelen şeyler vardır. Sen içinden sana uyan 1-2 fikir alsan kardır değil mi tatlım? link

• sonra da gel yaz hamile miyim acaba diye. kızsın ya ağrlığında ol biraz. o uğraşmıyosa sen ne uğraşıyosun? o bilgili deyip övünüyo musun? bildiğin parasız erkek yani. o kadar da düşürme kendini

• yemişim bilgisini. sen kadınsın ayol tüm donanıma sahipsin. şekerim şimdi en etkili olanı vur kaç tekniğidir. bakımlı olmak şartıyla -ki bakımdan kastım boya badana yapmak değil kendine yakışanı giyip temiz olmak bu arada- sadece bakışlarını kullanarak dahi bir erkeği baştan çıkarmak çocuk oyuncağı. bunun için öncelikle kendine güven şart. oram buram çirkin mirkin diye düşünmeden kendini dünyanın en çekici kadını olarak görüp ona göre davranmak gerekiyor. erkekler kovalamayı sever bunu sakın unutma. açık bir kitap gibi olmayacaksın. her zaman bir parça gizeme bulayacaksın yaptığın ve söylediğin herşeyi. bakışların en etkili silahın senin unutma. adama seni seviyorum ya da seni istiyorumu dilinle değil bakışlarınla söylecek adam mesajı aldığı anda dikkatini alakasız bir şeye yönelteceksin. böylece adam senin sevginden tam olarak emin olmayacak kafası karışacak ve zihni sürekli seninle meşgul olacak. en falz abir haftada adamın işi tamamdır ;)

Yükleniyor...