Seksten masturbasyon yaparkenki kadar zevk almak için ne yapmalıyım?

Seks yaparken hiç zevk almıyorum ama kendi kendime yaptıgımda çok zevk alıyorum çok iyi bir boşalma yaşıyorum. Ama seks beni kendinden... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• "Gönülsüz sikişin çöocuğu kör olur" derler. Gönülsüz yapılan hiç 1şey zevk vermez insana bu seks bile olsa.

Önce kendin isteyecekesin ruhen hazır olacaksın. Mastürbasyondan bahsetmişsin. Eğer ileri derecede mastürbasyon yapıyorsan yani çok fazla vücudunun normal sekse mastürbasyondan daha iyi tepki vermesini bekleme.

Erkeklerde bile çok sık mastürbasyon yapanların çoğunda erken boşalma sorunu vardır. Masturbasyonu azalt. Sevişmeyi de partnerin istiyor diye değil kendin istiyorken yapın. Sadece partnerin isteyince gönüllü ya da gönülsüz yapıyorsun partnerine bedeninde mastürbasyon yaptırıyorsun.

Kendini kasma son derece rahat ve sakin ol. Önsevişmeye vakit ayırın ve senin bu sorunun 1az olsun düzene girene kadar her zaman ilişkiye girmeyin sevişin, bol bol öpüşün. Öncelikle senin hoşuna gidecek değişik fanteziler deneyin. En önemlisi de ne biliyor musun partnerine karşı açık ol. Zevk almıyorsan taklit yapma. Ben zevk almıyorum şöyle istiyorum böyle istiyorum diye açık ve net beklentilerini dile getir.

• sağol ya soruma en iyi cevabı sen verdin.

• teşekkürler