Seksten masturbasyon yaparkenki kadar zevk almak için ne yapmalıyım?

Seks yaparken hiç zevk almıyorum ama kendi kendime yaptıgımda çok zevk alıyorum çok iyi bir boşalma yaşıyorum. Ama seks beni kendinden uzaklaştırıyor. Orgazm takliti yapmak zorunda kalıyorum hep.

Sevgilim biraz kendimi kasmam gerektiğini söylüyo ama kassam da bişe anlamıyorum sadece içime girip cıktıgını hissediyorum. Acaba sık yapıyoruz ondan mı diyorum. günde 3-4 sefer oldugu oluyo. Bazen yapmak istemiyorum ama söyleyemiyorum :( sinir oluyorum böyle olunca.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• "Gönülsüz sikişin çöocuğu kör olur" derler. Gönülsüz yapılan hiç 1şey zevk vermez insana bu seks bile olsa.

Önce kendin isteyecekesin ruhen hazır olacaksın. Mastürbasyondan bahsetmişsin. Eğer ileri derecede mastürbasyon yapıyorsan yani çok fazla vücudunun normal sekse mastürbasyondan daha iyi tepki vermesini bekleme.

Erkeklerde bile çok sık mastürbasyon yapanların çoğunda erken boşalma sorunu vardır. Masturbasyonu azalt. Sevişmeyi de partnerin istiyor diye değil kendin istiyorken yapın. Sadece partnerin isteyince gönüllü ya da gönülsüz yapıyorsun partnerine bedeninde mastürbasyon yaptırıyorsun.

Kendini kasma son derece rahat ve sakin ol. Önsevişmeye vakit ayırın ve senin bu sorunun 1az olsun düzene girene kadar her zaman ilişkiye girmeyin sevişin, bol bol öpüşün. Öncelikle senin hoşuna gidecek değişik fanteziler deneyin. En önemlisi de ne biliyor musun partnerine karşı açık ol. Zevk almıyorsan taklit yapma. Ben zevk almıyorum şöyle istiyorum böyle istiyorum diye açık ve net beklentilerini dile getir.

• teşekkürler

• sağol ya soruma en iyi cevabı sen verdin.

Erkekler Ne Diyor 25

• muhtemelen kafa rahat olmadan sevişiyorsun.

sekste kafada kaygı endişe korku güven sorunu v.s. olmayacak. o an bir o* gibi davranmak istiyorsan öyle olabileceksin ve partnerind e bunu yanlış anlamayacak biri olacak. bu çözüm.

• klitorisinle barışık yaşaya yaşaya alışmışsın klitorise abanmaya devam :))) mutsuzluğa

• belki de benimle tanışmalısın :D

• çok fazla yapıosunuz cıvığı cıkmış bence

• kendini kasmak neymiş? bu iş tamamen beyinde başlıyor ve beyinde bitiyor, sevgilin de çok biliyormuş gibi laf söylemiş.

• senin içine bişey kaçmış :)

• neden kendini bir şişme kadın gibi kullandırıyorsun?

• partnerini değiştir , tecrübeli biri ile ol :)

• Tam tersi kendini kasmaman gerekiyor partnerinin pek anlamadigi belli oluyor..peki ne zamandir birlikte oluyorsunuz?

• Sen beni yanlis anlamissin canım..tabiki gecmise takilma cunku bende asla takilmam ne yasarsa yasasin demek istedigin sey gecmiste yasamasi bildigi anlamina gelmez.bu durum seni sogutuyormu derken o ani yasarken zevk almamandan bahsediyordum

• benden öncesine takılırsam mutlu olamam ki. benden önce yaşamış bişeyler ama benle tanısacagını bilmiyodu ki. bunun için onu mu suclamalıyım. ya da bundan rahatsız olsam bunu en fazla ne kadar dile geitrebilirim ki. bu ilişkiye zarar vermez mi

• Bu bildigi anlamina gelmez emin ol bilse sana bunu demez cunku kasmanla bunun olmayacagini cokiyi bilir ;) ayrica o oyle anlatiyor kendini oyle gostermek iisteyebilir.bu durum seni uzaklastirmiyormu

• Öncekileri Göster
  • desenlı corap yeterlı cevabı vermıs zaten :) mast.ı azalt bedenıni tanı :)

• Aşırı mastürbasyonun psikolojik sonuçları...

• Bende Masttan zevk alamıyorum sex tercihim oluyor, biraz partnerinle alakalı ilk önce seni kıvama getirmesi lazım ve zirveye çıkartması, sonra ilişkiyi sen zaten isteyeceksin ;) birde fazla mast yapmak sex isteğini azaltır ;)

• kasılır mı öyle. ben rahatlatmaya çalışıyorum partnerimi. kasmakla tam hazzı yakalayabileceğini sanmıyorum. ama gel git yapmaktan daha çok sürtünmeyi sevişmeyi önemserseniz birazcık daha birleşme sırasında haz almaya başlarsın;) ayrıca günde 3-4 sefer ben yapsam artık boşalmam bırakırım yorulunca :D

• triplere girmesi mantıksız sende ona beni bu yüzden mi istiyosun dersin geçersin;) öyle olmasa bile amaç özletmek. dediğin gibi hergün yapıyosanız 1 gün ara ver sonra 2 gün ver sonra 3. ama özledikten sonra öylesine etkileyici oluyor ki zevk almaman imkansız

• ya anlıyorum bende denedim biraz özlemeyi ama istemiyor. bikaç sefer reddettim beni istemiyo musun diye triplere girdi.

• anlıyorum ama sıkılır yani insan her şey seks değil çok güzel doyulmaz bir şey olsa da ;) özlemeyi öğrenmelisiniz yoksa zevk alamazsın söylediğin gibi

• Öncekileri Göster
  • masturbasyon yapmayı azaltmalısın. ön sevişme senin için çok önemli. eğer vücudunu hazırlamadan başlarsanız sen bu işten birşey anlamazsın. bir de erkeğin kendini geliştirmesi lazım. çünkü esas iş onda bitiyor. son olarak rol yapma. rol yaparsan erkek arkadaşın bir sorun olduğunu anlamaz ve seni daha mutlu etmek için çaba harcamaz. bu ikiniz için de kötü. çünkü erkek arkadaşın kendini geliştirememiş olur. sen de birşey hissetmemiş olursun.

• olm ağır hastasınız la :d sabahın köründe site ahalisi çöreklenmiş yiyişme başlıklarına fdsfd

• siz hep aynı soruları soruyorsunuz başka soru gelmiyormu aklınıza

• ben daha ilk kez bu kategoride soru soruyorum tamam mı

• sen mansturbasyona alışmışsın ondan zevk almıyorsun

• aranızdaki elektrik bitmiş heralde kendinizi şarş etmeniz lazım yani biraz özlem duyun birbirinize

• Her kadının farklı bir yapısı var. Kimisi vajinal ilişkiden zevk alırken kimisi okşanıp öpülmekten kimisi de kendisine oral sex yapılmasından haz alır. Sen anladığım kadarıyla okşanıp öpülmekten ve oral sex yapılmasından daha fazla tahrik oluyor ve haz alıyorsun. Eğer partnerin cinsel ilişkiye girmeden önce sana uzun uzun masaj yapıp okşarsa, özellikle vajinanı ve klitorisini bıkmadan yalayıp emerse çok daha fazla mutlu olacaksın ve orgazma kolay ulaşacaksın. Bunu deneyin bence.

• :)

• sağolun sizinde

• Rica ederim. Herşey gönlünüzce olsun :)

• Öncekileri Göster
  • Senin derdinin çözümü mastürbasyona baya ara vermekte bir ayı geçkin ve sevgilin ile konuş durumu anlat ve hafta da bir yapmaya çalışın sen duruma alışana kadar mast. bırakmazsan 1 2 aylığına yoksa ilişkiden hiç zevk almazsın...

• lan biz bir kere bile yapamıyoz bulduk diye niye abanıyorsunuz, o kadar masturbasyon yapsan bile ne tadı ne zevki kalır vay arkadaş ya :(

• abartılı söylemedim ama olanı söyledim.

• günde 3-4 den bahsediyorum

• ne abartmasından bahsediyorsun sen ya.

• masturbasyonu bırak en onemlı ne deni o cunku beyın ve vucut ona adepte oluyor ondan zevk alamıyorsun araştır bak netten doktorlar bile aynısını dıyor

• peki tamam.

• yapmıcaksın bırakcaksın yavaş yavaş seksten hoşlanmaya başlarsın emin ol

• iyi de yapmadıgım zamanda bişe anlamıyorum ki.

• Hiç awvmwsiğim kız tipi..

• sıklıktan kaynaklı olabilir. biraz ara verip öyle denenebilir.

• fazla yapıyorsun bir, kendini kasmamalısın kesinlikle, en önemlisi partnerin seni doyuma ulaştırmayı bilmiyor

Kızlar Ne Diyor 3

• işe öküz olmayan bir adamla sevişerek başla.

• romantik biri diosn yanii değilmi

• mastürbasyonu unut. bırak demiyorum unut. ve kegel egzersizlerine başla. böylece vajinal kaslarını kullanmayı öğreneceksin.

orgazm taklidi de yapma zaten bunun taklit olduğunu çoğu erkek anlar. çünkü orgazmdan sonra vajinal kasların defalarca kasılır bu da hem gözle görülür hem de penis hisseder.

• inşallah

• rica ederim uygula mutlaka işe yarayacak

• anladım teşekkür ederim

• istemiosan olmaz o acı bile duyarsın ama ilginçmiş seninkisi, sadece içine girip çıksa bile zevk alman lazım, arzulu olma meselesi tbi, bir de hızlı yapmasın o zmn bişe anlamazsın, klitorisine yüklensin kasıklarına filn, sık yapmak da azaltır tbi...

• e tbi bir süre sora alışılıo, ilkler hep öyledir, kullanmak değil o yüzden ama anlat ona konuş yani onla... nasıl daha mutlu olabilceğini söle, dikkate alıcaktır eminim, bir erkek mutlu etmek ister partnerini, öyle kanıtlar çünkü kendini..

• direk yapalım istiyo o. ön svişme o kadar az yapıyoruz ki. bazen kendimi çok kötü hissediyorum sanki sadece seks yapmak için beni kullanıyomuş gibi. o önceden ilk yapmaya basladıgımızda o kadar heyecanlanırdı ki. :(

Yükleniyor...