Türk kızları neden böle çekici değil?

Türk kızları neden böle çekici değil? link

Güncellemeler:
tamam kızlar bunlar nasıl ozman link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öyle g.te böyle y.rak diyoruz biz buna. kızlar kezban olmasaydı erkekler abazan olmazdı. ha genelleme yapmak yanlış olur, arada çok taş türk hatunları olduğu gibi gayet yakışıklı erkekler de var. ama genel görüntüyü hepimiz biliyoruz acı gerçeklerin üzerini kapayamayız malesef

Kızlar Ne Diyor 19

• bi bitmediniz mk..sanırsın kendisi brad pitt. o kızlar sana sümüğünü atmaz gerizekalı, biraz aynaya bakın yaw...

• Kezbanus senin anandır oç

• Rusum oysa..

• ben çekiciyim

• Kedi ciğer ilişkisi senin ki ne yazık ki

• kezbanusluk yapma sende onlar gibi değilsin

• bunlar mı çekici sen beni görmedin:D

• fekous kezbonussun çünkü :)

• eklenmek istemyorum

• göster ozman :) bayan gizli :)

• bu tarz düşünen erkkeler bı bıtmedız gıttı ! sızı doğuranda bır kadınıı ve sureklı turk bayanlarını aşağılama bır ırkçılık çok meraklıysanız gıdın gavur ülkelerınee burada laf salatası yapmayınnn !

• Sen bu olmadıktan sonra link o kızlar güzel olmuş neye yarar.

• Girls Asking var da sen mi gitmedin? :)

• Kendini beğenmişlik yapıp erkekleri aşağılamam ama açık giyinsem,hafif bir makyaj yapıp saçlarımı savursam,topuklu ayakkabı giysem,insanlara cilveli bir şekilde gülümsesem çok da başarılı bir şekilde tahrik edebilirim,çekici de olurum ama yapmam. Kafamı eğerek gider bunların hepsini eşime saklarım daha iyi.

• sana bu konuda katılıyroum ama arada bunlardan da olması lazım :)

• Alkisss

• Hee hayırdır sen brad pitt misin . Nesin ki ne bekliyosun !

Türk kızları 1 numara.

• siktir git kızım akşam akşam benden bulma bealnı muhattıbım deılsın evrım geçir öyle gel :)

• Ahahaa fake ;)) neye güvenerek bunu söylüyon . Konuşturma beni bas git . Bok kafa .

• la kızm sen once kendıne guncellme yap bı basına benzyon mu :) fake kezbanus :)

• Öncekileri Göster
  • Turk erkekleri neden boyle cekici degil peki? link

• lna git be kızm menşei türk değil bunun

• cevaplayana +1

• Daha erkek bişey gösteremedinmi sende ..pufff

• Öncekileri Göster
  • bu kızların nesi iyi?

• seninle ve senin gibilerle uğraşmaktan bıktım artık ben uğraşmıyorum senin bana hakaret etmeye hakkın yok sana hakaret davası açacağımı bil sadece orda anlatırsın.

• sıcakta dışarı çık anlarsın kaşar :)

• ben niye kaşar oluyorum burda ama tabi işine gelmediği zaman bir kadın kaşardır kendini savunan ezik yöntemi.

• Öncekileri Göster
  • Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş işte.

• Türk erkekleri de o kadar çekici değil topal atın kör alıcısı hesabı idare ediyoruz işte ortak gen.

• erkeğim kızm ben :)

• oha adama bak johny deep'i beğenmiyor nasıl bir ego la bu.

• la git adam çubuk takdırmı ş :)

• Öncekileri Göster
  • oysh.

• he bakıyom.

• sız kızlar bızden dah çok bakıyorsunuz kızlara kucuk bır hatırlarmaca tabı :)

• çok kıskandım.

erkek olsam ..

neyse.

• Öncekileri Göster
  • Bi Kıvanç Tatlıtuğ musun? Yoksa Kenan İmirzalioğlu mu?

• kızım ne emmeye geliyosun ne gommye sus sus beni günaha sokma gece gece söze gelince sedat pekar icrata gelince pamuk şekersin işte :)

• güzelimdiye kasılan ben miyim ya :DDD

• kızım sen bu gun 25000 mı tamamlayamdım hadı sen bana ozle at bakıyım eğer remımı gormeye değr sen :) söz hadi

• Öncekileri Göster
  • sen nesinki türk kızlarını beğenmiyorsun?

• işim olmaz marmarısteyım :) yapan var :) sen elzıbate devam et :) kezbanus :)

• evet ablası evet bu kızlara bakıp bakıp osbir çekmeye devam

• ben onlardan değilim ya sen ? kezbanusmusun :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 19

• Bizim kızlar hala kendilerini dünya güzeli sanıyorlar onun içinde sana laf çarpan çok olur ama erkek dediğin zamanda yabancı erkekleri favori gösterirler, hangi mantık ve zeka anlam veremiyorum :)))

• bazı nedenlerden dolayı bir kaç ülkeyee gitmee şansım oldu inan bana türk kadına kadar sadakatli erkegıne baglı sevecen örf ve adetlerine duskun saygıyı ön plandan tuttan baskaa mıllet kadını yok ben bakıyorum ar namus tras kocası dısında baskaa bırı cok normal onlar ıcın ama bızım kadınımızz öylemı ıstısnalar haricc kurban olsunlar vallaa

• dostum biraz saçmalamışsın gibime geldi.biz Müslüman bir milletiz o bahsettiklerin gibi bırak olmayı olmayalım zaten.kendine çok güveniyosan resmini gönderde bakalım neye benziyosun ?

• tayip amcana selam sole fişlesin ben i :)

• ALLAH ından bul

• şekil a da sen varsın la daha açığı var mı mal

• Öncekileri Göster
  • bi bitin ya. türk kızları çekici değilse bunu yabancı kız arkadaşlarınla tartışsana çekici olmadıklarını düşündüklerine neden çekici değilsin diye neden soruyosun, demekki zıt kutup değilsin çekmek yerine itiliyorsun, sorun sende önce kafa tasının içindekini bir formatla

• :) he kardaş he

• la olum homomusun nesın bir git lan bı bıtmedınız a.o

• Lan tam kalbimin orta yerinden vurdun serebro.<3 Mimimi dinle ve bit. :D

• türk kızları daha çekici yabancı kızlar türk kızlarının tırnağı olamaz

• kaçtane yabancı kadın tanıdın da türk kızlarının çekici olmadığını düşünüyorsun.. bence en güzel kızlar bizim türk kızları...

• ne olursa olsun bizim türk kızlarımız şalvarda giyse çuvalda giyse bizim türk kızlarımız gibi yoktur ben bunu bilir bunu söylerim kim nederse desin kızların hasıdır hiç bir milletin bayanlarına değişmem

• Türk kızlarımız bence gayet çekici sadece böyle kliplerde görmediğin için sana öyle geliyordur

• bunlar çekici değiller .sadece seksiler .

link

• Bunlar kız değil şeytanın yavruları

• Turk kizlari bir numara, en azindan ecnebilerden temizler

• yurdum hatunu candır ya la kimseye laf ettirmem

• iyi de bunlar zaten manken, model falan. bizim yerli kliplerde de kızlar böyle. bununla kıyaslama olmaz ki.

• Türk kızlarının hepsi bunlar gibi olsaydı sen elizabetten ölürdün :D

• Aynı şeyi senin için düşünüyor şurada ki herkes neyin kafasını yaşıyorsun sen :D Hem ergen hem salak.

• la bir bitmediniz a.o kaybol

• ...

• Öncekileri Göster
  • sana denk gelmemiş birader taş bebek gibi bez bebk gibi kız çok var bence eskisi gibi degil şimdiki bayanlar çok bakımlı ve genel kültürü çok fazla bence

• bizim kızlarımızda çok tatlı

• kızları küçümseme . hep iyi gözle bakmalısın .

• sen ingiltere de sokağa çıkınca hep böyle kızlar var mı sanıyorsun ?

• ingiliz kızları dostum domuz gibi hep içim sıçıylar bana anlatma :)

Yükleniyor...