Erkekler cinsel organındaki kılları nasıl alır?

erkekler cinsel organındaki kılları nasıl alır ? hepsi jilet mi kullanıyor ağda yapan filan yok herlde dmi varmı öyle

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ağdanın acısını biliyorum. Genital bölgeye ağda yapmak öldürmez süründürür.

Erkekler Ne Diyor 31

• lazer i tavsiye ederim biraz acılı ama... operatör bayansa keyif bile veriyor ;)

• genelde jilet

• he agda yapyz he bıde lazer le))))

• jilet + arasıra tüy dökücü ile

• jilet yapılıyo tabiki doğal olarak

• tüy dökücü 7 dakikada sorunsuz çözüm :D

• jiletle kılların hepsini kesiyorum o zmana daha büyük duruyo hem partnerimde böyle seviyo oral yaparken daha da hoşuna gidiyomuş :)

• yolmak lazım

• genel olarak evet jilet kullanılıyor...

• epilatörden daha nazik davranan bir alet: philips body groom var. ağda o kadar cazip gelen bişey değil.

• Mach3 & Etek altı traşı :))

• haftada bir jilet etek,koltuk traşı...

• arkadaşlar tüğ dökücüyle deneyen oldumu hiç işe yarıyormu acaba deneyen varsa sonucu yazsın olumluysa markasınıda yazın ve nerede bulabileceğimizi jilet tahriş yapıyor makine kullanıyorum ben

• bütün eczanelerde ve büyük marketlerde bulabilirsin. ben bir zararını görmedim henüz. tabii her ciltte farklı tepkiye yol açma ihtimli de var. zaten ilk önce küçük bir bölgede 24 saatlik bir deneme yapıyosun alerji vb. birşey olmazsa tamamını kullanıyosun. bende daha önce jilet kulanıyodum ama ilk kullandığım günden beri çok rahatım bu kremi. gayet gözle görülür azalmada var arkadaşım tavsiye ederim yani.

• daha önce hep jilet kullanmıştım yinede faydası olurmu birde herhangi bir zararı yok demi birde nerede bulabilirim?

• sesun markadan ben gayet memnun kalmıştım ;)

• Dişlerinle tek tek alacaksın:)))

• banyobıcagı pek ıse yaramıyo kır permatıgın agzını kuru kuru temızle bıraz can yakıyor ama kopukle fılan kayganlasınca tahrık oluyorum :)

• Çok ilginç cevaplar da gelmiş."Dökülmelerini bekliyorum" diyen var mı diye baktım da. Yokmuş iyi. Jiletleyin gençler.

• Herkese çok çektiririm =) Elime düşmesinler yaani

• aman :P sevgilin varmı bari çok çektriyormusun :D

• Hahahayt. Sen beni görmemişsin daha =) İnadın allahını görürsün =D

• Öncekileri Göster
  • permatik banyo

• Bi kere sevgilim ağda yaparken, nasıl bir şey olduğunu bana da öğretti :))Permatik banyo iyidir .

• Ağda yapan görürsen bize de söyle gidip dövelim.

• Cevap vericem ama inanma sakına alay ediyorum cünkü :))Asit asitt

• yok bırak denesin gerçekten asit ... hidroklorik olanı dene

• Çakmakla yakıyorum, yada kolonya döküp ateşe veriyorum, çılgınlar gibi havluyla dövdüğüm oldu söndürmek için :((((((((((((((((((((((((88888888888888888sekiz

• sekizsekizsekizsekiz

• tek bıçaklı permatiğin ağzındaki emniyeti kırıp öyle traş ediyorum

• SEVGİLİM JİLETLE KESİYOR SAOLSUN ;)

• Eczaneden aldığım tüy dökücü kremle temizleniyorum , hem daha geç uzuyor hemde tahriş olmuyor (;

• ben hiç almadım öyle duruyor

• tabi gülderme kardeşim

• jöleleyip havaya filanda kaldırıyomusun :D

• evet jiletle

• he tabı agda yapıyoruz çamlıca kullanıyoruz hepımız

• Evet jıletle temizlerim.

• jılet

• Jiletle alıyorum ben, ağda falan o acıyı düşünmek bile istemiyorum.

• Ağda mı? yok artık.

• Cevapları takip et anlarsın.

• bütün erkekler jiletle mi alıyor

Kızlar Ne Diyor 5

• genelde jilettir ama lazer yaptıranlarda var

• yardıma mı gideceksin, bazen jilet yetmiyo yanında balta da götür

• Bu günün akımıda bu mu erkeklerın kılları peh peh

• ağdaya gidiyorlar

• piyasa yoklaması yapıp ona göre erkeklere özel ağdacı salonu açacaksın herhalde :D:D

Yükleniyor...