• Sor
  • Bence

Erkekler cinsel organındaki kılları nasıl alır?

erkekler cinsel organındaki kılları nasıl alır ? hepsi jilet mi kullanıyor ağda yapan filan yok herlde dmi varmı öyle

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ağdanın acısını biliyorum. Genital bölgeye ağda yapmak öldürmez süründürür.

Erkekler Ne Diyor 31

• Evet jıletle temizlerim.

• Bi kere sevgilim ağda yaparken, nasıl bir şey olduğunu bana da öğretti :))Permatik banyo iyidir .

• Ağda mı? yok artık.

• bütün erkekler jiletle mi alıyor

• Cevapları takip et anlarsın.

• tüy dökücü 7 dakikada sorunsuz çözüm :D

• genel olarak evet jilet kullanılıyor...

• evet jiletle

• yolmak lazım

• permatik banyo

• ben hiç almadım öyle duruyor

• jöleleyip havaya filanda kaldırıyomusun :D

• tabi gülderme kardeşim

• lazer i tavsiye ederim biraz acılı ama... operatör bayansa keyif bile veriyor ;)

• Dişlerinle tek tek alacaksın:)))

• SEVGİLİM JİLETLE KESİYOR SAOLSUN ;)

• he agda yapyz he bıde lazer le))))

• Eczaneden aldığım tüy dökücü kremle temizleniyorum , hem daha geç uzuyor hemde tahriş olmuyor (;

• genelde jilet

• jilet + arasıra tüy dökücü ile

• epilatörden daha nazik davranan bir alet: philips body groom var. ağda o kadar cazip gelen bişey değil.

• Mach3 & Etek altı traşı :))

• haftada bir jilet etek,koltuk traşı...

• banyobıcagı pek ıse yaramıyo kır permatıgın agzını kuru kuru temızle bıraz can yakıyor ama kopukle fılan kayganlasınca tahrık oluyorum :)

• Çok ilginç cevaplar da gelmiş."Dökülmelerini bekliyorum" diyen var mı diye baktım da. Yokmuş iyi. Jiletleyin gençler.

• sen dökülmesini mi bekliyorsun :D

• Öncekileri Göster
    • aman :P sevgilin varmı bari çok çektriyormusun :D

• Herkese çok çektiririm =) Elime düşmesinler yaani

• Ağda yapan görürsen bize de söyle gidip dövelim.

• Cevap vericem ama inanma sakına alay ediyorum cünkü :))Asit asitt

• yok bırak denesin gerçekten asit ... hidroklorik olanı dene

• Çakmakla yakıyorum, yada kolonya döküp ateşe veriyorum, çılgınlar gibi havluyla dövdüğüm oldu söndürmek için :((((((((((((((((((((((((88888888888888888sekiz

• sekizsekizsekizsekiz

• jılet

• arkadaşlar tüğ dökücüyle deneyen oldumu hiç işe yarıyormu acaba deneyen varsa sonucu yazsın olumluysa markasınıda yazın ve nerede bulabileceğimizi jilet tahriş yapıyor makine kullanıyorum ben

• sesun markadan ben gayet memnun kalmıştım ;)

• daha önce hep jilet kullanmıştım yinede faydası olurmu birde herhangi bir zararı yok demi birde nerede bulabilirim?

• bütün eczanelerde ve büyük marketlerde bulabilirsin. ben bir zararını görmedim henüz. tabii her ciltte farklı tepkiye yol açma ihtimli de var. zaten ilk önce küçük bir bölgede 24 saatlik bir deneme yapıyosun alerji vb. birşey olmazsa tamamını kullanıyosun. bende daha önce jilet kulanıyodum ama ilk kullandığım günden beri çok rahatım bu kremi. gayet gözle görülür azalmada var arkadaşım tavsiye ederim yani.

• he tabı agda yapıyoruz çamlıca kullanıyoruz hepımız

• çamsakızı olmasın o :D

• Öncekileri Göster
    • o kutunun uzerınde cam ağacı yokmu ya o ağaç bana çamlıcayı hatılatıyor :p

• çamlıca:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• Jiletle alıyorum ben, ağda falan o acıyı düşünmek bile istemiyorum.

• jilet yapılıyo tabiki doğal olarak

• jiletle kılların hepsini kesiyorum o zmana daha büyük duruyo hem partnerimde böyle seviyo oral yaparken daha da hoşuna gidiyomuş :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...