Cinsellikte kalça mı göğüs mü?!

hangisi daha önemlidir sizce?dolgun kalkık kalçalı bir bayan mı daha çok haz verir yoksa dolgun kalkık göğüslü bir bayan mı?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 40

• kafamdan büyük olmazsa bir önemi yok hacı

• oldu başka

• Öncekileri Göster
    • beş sene sonra sarkmaya başlicak göğsün sana ne faydası var?

• ne 5 i kardeşim ya

• tamamı bütün

• diyelim tercih yapmak zorundasın?

• yemekte salça kadında kalça

• nefes alsın yeter diyenlere bu soruyu sorarsan saçmalarlar :D

• göğsü güzel olsun ele avuca gelsin dolgun olsun hepsinden daha önemli...

• tercih cok zor ya

• :((

• Kalca sanirim..

• kalçalar delirtir memeler sakinleştirir. şehvetli, hayvani bir sevişme için kalça tabiki , aşk , sevgi dolu bir sevişme için meme. ben zaten sevgi doluyum, önceliğim kalçalar olur. :)

• psikolojik altyapısından yola çıkmışsın güzel:P

• Kalca tayt icinde kucak dansi:)

• göğüslerrrrrrr...her şeyden önce gelir. kadın üstteyken onların sallanması yokmu aman aman...:)

• Kalça ve göğsü ayırma zor biraz ama kalçalı kadını seviyorum bir çok pozisyonda inanılmaz etkili...kalça diyorum..

• tabiki kalça,sence hangisi peki

• kalçalardan yanayım bende

• kalçanın görüntüsü bile ayrı haz veriyor bence,birinci derece tahrik unsuru

• aslınd aher ikisi de. ama göğüs için dirilik önemli. kalça için biçim.

• sanırım göğüs önemli..

• ikisi bir arada olmalı dolgun kalça göğüsler 90 100 arası olmalı

• Ayrilmax ikili onlar ikiside

• diyelim birini seçmek zorundasın:)

• göğüsler 85 b olmalı,yani bir avuç doldurmalı.fazla büyükler çabuk sarkıyor vede yumuşak oluyor.bel ince kalça yuvarlak ama dik ve büyük olmalı...

• göğüs büyük değilse o cinsellik olmaz benim için

• Kalça tabiki bir bayanın göğüsü ufak bile olsa kalçası her yönden kurtarıcıdır.

• Ben kadina bir butun olarak bakarim hic bir zamanda sex objesi olarak gormem goremem bakimli bir kadin varligiyla zaren bir sanat eseridir

• ben bütünün tamamına bakarım

• kalça daha önemli bence :)

• kalca benim icin...

• oylayalım o zaman:)

• Göğüser... ilişki sırasında sana arkadaş olurlar. Misyoner pozisyonda elleyip avuçkamak ilişkiyi körükler. Ayrıca erkek altta sırt üstü kadın üstte cowgirl pozisyonunda (reverse değil tabikide) da göğüslerin çok büyük rolü var. Ama doggystyle'da dediğinde kalçasız olmaz arkadaş. Karar veremedim sanırım ikisini de seçeceğim biriyle sabah biriyle öğleden sonra sevişirim.

• hmmm

• Öncekileri Göster
    • kalçadan yana şanslıyım galiba

• O zaman domalma konusunda bayaa başarılısın. Erkek sert sert gelip giderken lömür lömbür süper olur arada bir tokatlar. Cinsel pozisyon çeşitlerine bak, kalçanın rol aldığı çok pozisyon var ilişki sırasında da onları tercih edersin.

• ikiside çok güzel ama ; of o kalçalar başkadır. domatesin salçası kadının kalçası böyle bişeydi galiba

• yemegin salcalisi kadinin kalcalisi osoz

• hah evet neyse kaçalar güzelse yemeğede gerek yok ,onlar doyurur adamı

• tabi ki bu canım link

• bunlar hiç estetik durmuyo bile

• göğüs bir adım önde

• Hepsinin ayri tadı var, kalça tam anallık asasdasd

• kalça dedim

• ne kalça ne gögüs en güzeli kanat bence :)

• kadın memedir.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...