Sürtünme yoluyla ilişki nasıl oluyor?

Sevgiimle ilişkiye girmiyoruz ama bu güzel bi yol gibi görünüyor ilişkiye girmememizn nedeni birbrimizi cok sevmemize rağmen insanlık hali olurda birgün ayrılırsak kötü duruma düşmesin diye bende onu düşünüyorum ama sürtünme olmalı yani yapanlar yada bilenler warsa anlatabilirmi?

Güncellemeler:
arkadaşlar soru sorduk soruyu gördünüz dimi yorum yapmayın soruya cevap verin biri ilişkimi olur dio biri tam yapın dio size ne yani?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• alev alırsınız mazallah cık cık sürtünmek olmaz!

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç denemedim.

• daha önce bir cinsel deneyimin yoksa bunu kontrol edemessin.öpüşüp koklaşın ilerisi sakıncalı.

• şekerim giysiler üzerindeyken ittirme yolu ya da cinsel organlarınız cıbılken sadece degdirerek olcak öööyle hemen bi bakıp cıkmak yok bakire bunyenin korunması adına öyle yapcan ama gerekli mi bence degil ve cok iğrenc kız arkadasın icin boyle seyler dusunmene de cok saygı duydum ayrıca siz surtunme falan da bırakın ya kafede bulusun el ele tutusun gezin tozun daha masum daha guzel asklar icin el ele !

• Sürtünmeden ilişki mi olurmuş. Peehh.

• bu da ilginç durumlardan birisi herşeyi yaşayın sonra bakir bakire olun ! nasıl yaparsanız yapın

• değerli yavrucuğum buraya çıkmışsın meydane artık kim ne isterse yazar, isteyen yorum yapar, isteyen tavsiye, beğenmiyorsan soru sorma, hemi kızlar soracak siz cevaplayacanız, kafan basıyo demi

• saçmalama, ya yapıyorsan tam yap ya da hiç yapma

• düşüncen süper ya ama insanların yorumlarına saygı duymalısın ayrıca sürtünmeye gelincede yaptım sımdı yavrucugum o senın sürtünme sekline kalmıstır burdakı insanlar sana yazarak nasıl anlattsın ac vıdeo ızle sonra aynısını uygula yanı bı erkek bılmezmı surtunme nasıl oluo yorumlarımza laf yapma kızarım sana :)

Erkekler Ne Diyor 4

• yatakta otur ayaklarını uzat kızı kucagına al sürtün :)

• arkadaşım iç çamasırını çıkartmadan sürt işte boşalırsan sakıncalı boşalmadan çek ama :Dçok mu igrenç oldu ya :D:D

• Hem ayrılığı var diyorsunuz hem nelerin peşinde koşuyorsunuz. Ne diyeyim size. Allah akıl fikir versin.

• bayan için çok zevkli oluyormuş daha önce okuduğum yorumlarda..

Yükleniyor...