• Sor
  • Bence

Telefon Numarasını veren olgun kadın ne yapmalıyım kızlar baksın?

millet çok detaya girmeden özet geçeyim bizim aile dostumu diyim bir kadın var yaşı baya var bu kadın beni seviyo oldum olası geçenlerde birşeyi... Daha Fazla

Güncellemeler:
dediklerinizde haklısınız ancak bu kadını ben ayda yılda 1.görüyorum samimiyetim yok sadece sordum altında bir şey aradığımdan değil yanlış anlamayı istemem bende.

En İyi Görüş

• erkek milleti diyesim geldi. hiç bir aile dostumun oğluna telimi vermem artık neler düşündürüyor

• +1 gözünden kaş düşse yollu bu bana derler :D

• sağol :) evet durum onu gösteriyor demek ki çok dikkatli olmak gerek

• alakası yok o kadını ayda yılda bir görürüm ben sadece güncellemede acıklamayı yaptım

Kızlar Ne Diyor 5

• Ara onu boya onu .

• :))

• Kaşınıyor demek. Sende biliyorsun. Ama tarzın değil. Şeytanda dürtmüyor değil. Doğrudan şaşma, kurtlara yanaşma. !

• inan o kaşınma meselesinide duydum da arkadaşlar bana kızdı sadece durduk yere bir kadın neden numarasını verir şaşırdım.beklemiyodum

• Çekici gelmişsindir. Birşey yapmana ne gerek var. ! Söyleyenler halt etmiş.

• hayır bende onu diyorum zaten bir şey yapacak olsaydım yapardım şimdi ye sadece konuyu açtım soru sordum ancak burada tepki verenler şaşirtiyo insani.

• ara beni yala beni hattı :D

• he :)

• ara bekleme

• yok aramıcam

Erkekler Ne Diyor 5

• sana coğrafya dersi verecek tepeler ve vadiler hakkında

• mevzusunun en komik yorumu :)

• Öncekileri Göster
    • yapsan ne olcak ?

• hiç bir şey

• Garip olan neydi senden çok büyük olduğunu söylüyorsun seni kardeşi gibi göremez mi ? İlla altında bir şey mi aramalıyız ?

• altında bir şey aramıyorum şaşırdım sadece ayda yılda gördüğüm kadın durduk yere numarasını veriyo

• Her şey insanlar için ama altında bir şey arayarak yaklaşma insanlara.

• ya kardeşım bana neden kızıyosun ki benim suçum ne sordum burada soruyu aklımda kötü bir niyet olsa zaten çoktan yapardım ne yapcaksam

• Onu aramalısın ve mutlu etmelisin onu. Sana öğretmenlik yapar. Bedava ders alırsın işte daha ne istiyorsun ki?.:)

• bakarız dostum :)

• sen kaç yaşındasın o kaç yaşında?

• ara onu yazık

• yok ne diyim usta arayıp ayda yılda bir görürüm kadını.

Yükleniyor...