Telefon Numarasını veren olgun kadın ne yapmalıyım kızlar baksın?

millet çok detaya girmeden özet geçeyim bizim aile dostumu diyim bir kadın var yaşı baya var bu kadın beni seviyo oldum olası geçenlerde birşeyi kutlarken o da vardı sarıldı falan bir garipti ancak daha sonra telefon numarasını verdi hiç aramıyosun falan dedi bu ne demek şimdi :?

Güncellemeler:
dediklerinizde haklısınız ancak bu kadını ben ayda yılda 1.görüyorum samimiyetim yok sadece sordum altında bir şey aradığımdan değil yanlış anlamayı istemem bende.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkek milleti diyesim geldi. hiç bir aile dostumun oğluna telimi vermem artık neler düşündürüyor

• alakası yok o kadını ayda yılda bir görürüm ben sadece güncellemede acıklamayı yaptım

• sağol :) evet durum onu gösteriyor demek ki çok dikkatli olmak gerek

• +1 gözünden kaş düşse yollu bu bana derler :D

Kızlar Ne Diyor 4

• ara beni yala beni hattı :D

• he :)

• Ara onu boya onu .

• :))

• ara bekleme

• yok aramıcam

• Kaşınıyor demek. Sende biliyorsun. Ama tarzın değil. Şeytanda dürtmüyor değil. Doğrudan şaşma, kurtlara yanaşma. !

• hayır bende onu diyorum zaten bir şey yapacak olsaydım yapardım şimdi ye sadece konuyu açtım soru sordum ancak burada tepki verenler şaşirtiyo insani.

• Çekici gelmişsindir. Birşey yapmana ne gerek var. ! Söyleyenler halt etmiş.

• inan o kaşınma meselesinide duydum da arkadaşlar bana kızdı sadece durduk yere bir kadın neden numarasını verir şaşırdım.beklemiyodum

Erkekler Ne Diyor 5

• Onu aramalısın ve mutlu etmelisin onu. Sana öğretmenlik yapar. Bedava ders alırsın işte daha ne istiyorsun ki?.:)

• bakarız dostum :)

• sen kaç yaşındasın o kaç yaşında?

• ara onu yazık

• yok ne diyim usta arayıp ayda yılda bir görürüm kadını.

• sana coğrafya dersi verecek tepeler ve vadiler hakkında

• hiç bir şey

• yapsan ne olcak ?

• sorma sanki ben bir şey yaptım :)

• Öncekileri Göster
  • Garip olan neydi senden çok büyük olduğunu söylüyorsun seni kardeşi gibi göremez mi ? İlla altında bir şey mi aramalıyız ?

• ya kardeşım bana neden kızıyosun ki benim suçum ne sordum burada soruyu aklımda kötü bir niyet olsa zaten çoktan yapardım ne yapcaksam

• Her şey insanlar için ama altında bir şey arayarak yaklaşma insanlara.

• altında bir şey aramıyorum şaşırdım sadece ayda yılda gördüğüm kadın durduk yere numarasını veriyo

Yükleniyor...