Oral seks yapmak istiyorum ancak penisi çok kalın nasıl yapacağım?

yani aslında çok hoşuma gitmiyor ama yapcaz garı de çok kalın ve çok büyük denedim ağzıma siğmiyor, nasıl yapabilirim başka yöntem teknik istiyorum :))))

Güncellemeler:
ya ama devasa hayal etmeyın boyutlar standart üstü ama devasa degıl tabıkı ben mınyonum sadece ondan :))ötekini yaparken bıraz acıyo sonra gecıyo istemek önemlı dımı?ama oralda zorlanıyorum ondan teknık ıstıyorum nasıl yapabılırım yanı yardım ıstıyorum ahıret sorularına maruz kaldım da :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kaç dişin var 17 tane mi ? o ağıza anca 17 diş sığar herhalde :)

• evet 10 tane var

Erkekler Ne Diyor 18

• Sende dilini devreye sokacaksinPenisin basini ve altini yala, bas kismini sok agzinaYapabilirsen de agzina bosaltGerisi olmasa da olur zaten en haz aldiran yerler bas ve basin alt kismiKolay gelsin

• Bunda Başka Yöntem , Teknik Yok Sanırım.Alıcan Ağzına Alabildiğin Kadarını Yukarı Aşağı Gidip Geliceksin.Erkek Arkadaşın Gırtlağına Kadar Dayamayacak Herhalde Penisini .Yine Yapamam Dersen.O Zaman Yiyemeyeceğin Penisin Altına Girme Derim ..

• boşver kalmayacağın şeylerin altına girme ağzını yırtarsın fazla açmaktan mazallah

• gövdesini önce dilinle ıslat sıvala bunu taparken de sadece başını ağzına al em bu delirtir onu beni delittiği kesin :)

• gari egelii.. :) sen işini bilirsin ;)

• toprağım ya :DD

• :)topragım benım ya

• kafasını em sende testıslerı falan yani deep throth dıolardı sanırım ondan yapmana gerek yok hepsını alıcaksın dıe bı kaıde yok heralde :)

• Sadece sığdığı kadarını ağzınıza alırsınız, oral sekste sanıldığı gibi tamamını ağza sığdırmak erkek için çok da önemli değildir aslında. Önemli olan vakumlayarak oral seks yapılmasıdır. Dudakların uzanabildiği kadar ileri gidip sonra penisi dudaklarla sıkıştırıp vakumlayarak yapılması çok daha fazla zevk verir erkeğe. Kolay gelsin.

• zenci mi bu abi

• :))

• abi konu uzun..son nokta koymak lazım

• kendi ayarında bulmalı haklımıyım beyler ? :D

• Öncekileri Göster
  • organize işler filiminde bi golf topu sahnesi vardı. Onuizlersen bişeyler öğrenirsin.

• herkes canlı valla

• :))))

• senin durum 42 beden hatunun 36 bedene girmeye çalışması gibi bişey. olmaz

• ya geyik yapma bizde inandık

• toparlak bişi mi ? ona göre

• kolay yöntemleri çok ama nasıl yazıcam buraya yazınca siliyolar

• mesaj at

• silinesiye kadar okumus olabılırım belkı

• ağzına alamadığını öbür tarafa nasıl alacaksın ?

• yok artık ne penismiş lan bu ben övünürüm uzun diye ama bu kadar kalın nasıl olabilir :D

• tamam da o snn canını yakar o zaman :D

• aman aman dev gıbı degıl zaten sadece standart ustu devasa hayal etme :)))

• teknik çok arkadaşım

• burda site engelliyor ulaş bi şeklde

• teknık ver o zaman e hadı

• yandan alacan. illaki ucundan itibaren ağzına dolduracan değil ki.

• biyerden sonra fizyolojik özellikler devreye gidiyor, sakatlık çıkmasın sonra:) Bir dr arkadaşım var KBB doktoru bazı testlerde hatunların ogurmemesinden iyi oral seks yapiyor olabilir diyordu. Dusundurucu...

• bu konuda cabaları cok taktir ediyorum. Kutlarım kizlar sizi

• hahaha yok artık :D

• :))

Kızlar Ne Diyor 7

• alışırsın alışır

• yanlış yere oral yapıyorsun demek ki penisine yapacaksın

• Getir ben yapayım..

• bak ben bu gizli kullanıcıyı merak ettim.

• nasil?

• ellerinle yukarı aşağı sıvazla ve başını ağzına al em.hepsini almaya çalışma

• Deneyimlisin galiba? :)

• Buyrunuz link öğreniniz öğretiniz.

• süpermiş tebrik ederim

• Rica ederim. Takıldıkça sor bana.

• tamam canım tesekkur ederım

• Öncekileri Göster
  • kafasini yalarsin yeter bence

• partnere sormak lazım bunu :)

• bak en kısa oz cevap gelmıs bıle

• Ağzın küçük senin ağzını yırtıver :)

• hahahhhah

Yükleniyor...