Eşime değişik fantaziler yapmak istiyorum.

başlıktada belirttiğim gibi bildiğiniz değişik fntzi türleri varmı...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence senin eşini keşfetmen lazım.kafana göre fantazi yapayım derken bir çuval inciri berbat etme.bir yolunu bul ve neler onu tahrik eder öğren.ondan sonra ver ayarı

Erkekler Ne Diyor 21

• aletine tasma tak gezdir meydanda 2-3 tur atın sonra eve gelin devam edin

• ulaş bana

• arabanızla gezmeye çıkarken dizüstü bi etek giy. eteğinin altına alt kısmı açık külotlu çoraplardan giy biryerlede otururken karşısına geç ve frikik vermeye çalış.sonrada arabanıza binin ve tenha biyerlerde mola verebilirsinz:)

• yatağaa yat sen ve bacaklarını aç eşinde gardolabın üzerine çıkıp atlasın. içine girene kadar deneyin 3 kez denedikten sonra giremezse vaz geçinn :)

• aranıza 3. bi bayan getir SUPRİZ olsun bak ondan sonra seninkine, ŞAH a kalkmazsa namertim

• aynen katılıyorum , ortamı hareketlendirir , fantezileri sınırsızlaştırır .

• buna eksi veren bide not düşseydi. yüreksiz sey

• iç çamaşırında tanga deneyin ama önce poponuzu görsün partnerınız coşacaktır emın olun..

• yatağa bağla onu sonra koltuk otur üzeinde zıpla

• tüp çikolata al ve partnerinin yalamasını istedin yere sur hem sen hem o memnun kalacak dondurmada olabılır.

• Bir strap-on al, paso vur erkeğe. Yalnız boşanmaya kadar götürebilir :D

• üzerinde lavabo pompası denesin. bakalım sonuç ne olacak?

• valla dün biri öyle bi girişimde bulundu bugün zannedersem aiile mahkemesinin yolunu tuttular ayrılcaklar aman diyim ben saaa :)

• yazık ki ne yazık..

• ay yazık yaa.

• ya aslında bişe yok.kadın şehvetli arzulu(her erkeğin istediği şey bu ama adam sevmiyormus) buraya yazdı dün on nasıl mutlu ederim tahrik ederim kendim gibi yaparım.neyse dilimiz döndüğü kadar söyledik.adam birde ne desin ben seni sevmiyorum bu ilişki yürümüyor hadi yol yakınken ayrılamamış.hala şoktayım.kesin armut benim dediğim gibi düşünüyorda neyse geçmiş olsun kızcağız gençte şimdi nelerle uğraşacak kim bilir hele ekonomik bağımsızlık yoksa vay haline.

• Öncekileri Göster
  • ... Sitede fantazi yapıyorum de,gerisini eşin halledecektir emin ol !

• Samanlıkta sevişin

• küveti doldur, şarap, portakal badem hazırla Duşa çağır. ama boşaltmadan uzun süreli aralıklarla sevişin. Müziği unutmayın.

• Mars'ta tek hücreli canlılar var mı? UFO'lar gerçek mi?

• :)

• Evet hücrelerde yeşil.

• duşta dışarıda arabada havuzda yap işte ya sende sorumu bu simdi:D

• Var. Bı tane vıbrator aldır esıne. Sana oral yaparken klıtorıst ını yalarken vıbratorde ıcınde olsun sen havalara ucarsın. Aldıgın zevklede esıne senın yapacagın oral manyak zevk verecektır dusunsene sen zevk alırken esıne yaptıgın oralı super oluyor dıyebılırım.

• zıp zıp ya :D

• anlamadım.

• Banyoda mutfakta çukulotalı varda var

Kızlar Ne Diyor 4

• otelde buluşun biz eşimle otelde buluşmuştuk o kendi arabasıyla gitti ben yarım saat sonra kendim gittim odasına bana para ödedi müşteri f... fantezisi yaptık sonra hiç konuşmadık oteldende ayrı ayrı çıktık o eve benden 1 saat sonra geldi evdeki gecemiz dahada muhteşemdi.

• Bu fanteziyi ben sevgilimle yapmistim arkadisinida getirmisti cift grup yani cok guzeldi sonrasinda da hic ogunden bahsetmedik

• ben kocamın o... suyum.

• sen artık işin o... su olmuşsun :)

• icinden ne geliorsa et bence :))

• olmaz mı fantazi çok ama sizde dayanabilecek kalp var mı ondan emin değilim :s en küçük fantaziyi verim bari.kendine kışkırtıcı bir kostüm al mesela sevgilin hangi mesleğe ilgi duyuyorsa o olabilir, hemşire , hostes, liseli , hizmetçi filan gibi ondan sonra sevgilini yatağa kelepçele başka bir odaya geç ve kıyafetlerini giy tekrar yanına gel önce biraz stripriz yap sonra kucağına otur kucak dansı yap sonra oral seksle devam et ama dikkat et bir elin kasıklarında olsun boşalacağını anladığında hemen dur bir saat kadar bu şekilde devam et sonra sevgilini çöz gerisini sende hatırlamayacaksın

• güç içinde

• Bumudur bence budur daha ötesi yok Kesinlikle harika..

Yükleniyor...