• Sor
  • Bence

Büyük kalçalı kızlar mı yoksa küçük kalçalı kızlar mı?

bugün bir arkadaşla bu konu üzerinde baya bir tartıştık. merak ettim size de sorayım istedim. arkadaş küçük kalçalı kızların daha iyi olduğunu söylüyor, bana da biraz daha dolgun ve şekilli kadınlar daha çekici geliyor. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• doğru yoldasın

• eyvallah :) ne o erkek poposu gibi değil mi :D

• Öncekileri Göster
    • merak ettim bak şimdi :D

• fazla merak iyi değil ama gizlim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Dolgun kalça iyidir

• erkeğin sese duyarlılıgı ıle ılgılı bır durumdur aslında :) ya da doggy de kucuk kalcalı kızlar daha guzel gorunur yanı erkegın bakıs acısı ve sese duyarlıgı cok onemlıdır .)

• "kukunun aldığı zikin sevdiği var" demişler. Herkesin beğenisi farklıdır. Abartılı durmadığı müddetçe estetik gözüken hepsi güzeldir. Kukuyu buldunuzda kılını arıyorsunuz he. :) Bekarsan yok abi illa kalçası şöyle olacak deme şansı bile olmuyor... Öyle desen bile kalçası istediğin gibi olur memeler olmaz ya da fikirleri giyim tarzı sana göre değildir. 4 4lük dökme bulmak zor olduğuna göre bulduğunuzun kıymetini bilip kıldı tüydü diye geçip giden zamanı boşa harcamayacaksınız. ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• bende en yakın arkadaşımla geniş kalçalıların daha makul kadınlar olduğunu söylerken arkadaşım bana küçük kalçalı kadınların daha güzel olduklarını söylüyor. :) her ikili gruptan 1 i geniş diğeri de küçük kalça seviyor demek ki.

• kızlarda herşeyin küçüğü mubah :)

• büyük kalçalı değilç küçük ama dolgun kalçalı

• guuucccüük olaan

• Buyuk ve dolgun disardan cok kiskirtiyo ama ciplak gorunce bence itici.. yuvarlak bicimli kalca iyidir

• Küçüğü büyüğü fark etmez nefes alsin yetmez asdasdasd

• Yazın küçük, kışın büyük. Sıcak tutar.

• küçükte olsa dar giyerek büyük göstermeye calısıyorlar zaten

Yükleniyor...