Öpüşürken alt dudağı ıstırmak ne anlama gelir?

Öpüşürken alt dudağı ıstırmak ne anlama gelir? daha mı çok zevk verir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Seksin aşamalarından biridir..Manası acıt canımı..Yada karşılıklı hard seks istiyorum manalarına gelir.Dudak ısırmak..Gögüs uçlarını ısırmak ve hard seks yapmak bu aşamanın son evresidir.Bayanlar pe yapılmasını istemeselerde erkekler yapmaktan zevk alırlar bundan.

• türkçesi haşin seks..

• Tamam da hard seks ne ya :D: CD: :D

Erkekler Ne Diyor 14

• daha çok zevk verir evet

• alt dudak=kaldıraç

• ısırması daha kolay ağıza daha kolay gelio ne bileyim öyle işte lan bana göre :)

• şehvetin göstergesi olabılır becerıksızlığınde olabılır yada dudağından başladım her yerini ısıracam hazır ol:)))

• Alt veya üst sevişirken ısırılıyorsa şehvetin son duragına yakınsınız demektir ama dikkat etmeli,ısırıklar fazla olursa can yakar, kibar ve dozunda olursa güzel olur,genelde bayanlar alt dudak sever erkekler kişiye göre değişir üst dudak severler,

• yok dilini sok içine daha çok zevk alırsın:D

• moderasyon: ISTIRMAK

• Küçük ısırıklar iyidir parça almamaya dikkat et

• alt dudak emilmek için yaratılmıştır. "ver bir alt dudak" atasözümüzün bir hikmeti vardır:)

• abi fazla ısırmaya gelmez sonra işin yalama kısmı var şeyini ısırırsa bitersin :))))

• ver bi alt dudak diye atasözü mü var :D:D ay Allah iyiliğini versin ya öldüm gülmekten

• tabiki...aynı şey oral sexte de geçerli...oral sex sırasında alt dudağı izleyen erkek daha fazla zevk alır.

• Öncekileri Göster
  • Hayata her şeye anlam katmaya uğraşma, bazı şeyleri de Anlamsızca sadece Keyif ve Zewk için yaşamayı dene...

• Genelde zewk verdiğinden, daha çok hoşa gittiğinden sanırım.. :-))

• anlam katmaya çalışmıyorum merak sadece.

• daha dudağım kimsenin dudağını öpmedi onun için bilemiyorum :))

• :):):)

• Şehvet kattığı söylenebilir. Ayrıca, üst dudaktan daha dolgun olduğu için daha çok sinir barındırır. Dolayısıyla daha çok zevk verir.

• teşekkrler:)

• Hangi alt dudağı:)

• :):) öpüşürken dedim

• Kuduz olabilir anlamına gelir

• saçmalama istersen .d.d

Kızlar Ne Diyor 8

• çok ateşlendim hemen yatağa geçelim diyor.ıstırırsan.

• Ya da üç vakte kadar devlet kapısından müjdeli bir haberiniz var anlamına da gelebilir

• genelde tam boşalcağı zaman yapıyor sevgilim onu

• ben hayvanım demektir

• dudak fetiszmi

• abartılmadan ısırılırsa evet

• kesinlikle ve kesinlikle erkekler üzerinde çok etkili bu alt dudak olayı ...hiç unutmuyorum bi keresnde sevglm bizde yne seviştik ettik boşaldık vs vs benm her orgazmımdan sonra meşhur bi teşekkür faslım vardır öperim öperim sarılırım beni çok mutlu ettiğini falan sölerim hernese sarıldım öptüm falan ben öpünce oda dudağını uzattı bende madem öyle devam ediyim dedim ...hiç yapmadığım bişeydi alt dudağını ısırdım ve böle dilimle soldan sağa doğru gezdim dudağında ve sonra sigara almak için kestim öpüşme faslını yerimden kalktım ..kolumdan tuttu "nereye "dedi bende " sigara alıcam "dedim "he böyle kaldır sonrada git olurmu hiç " dedi kafamı bi çevirdim yeni boşalan sevglimin şeyii bidaha şoooolmuş :D sonra tekrar ikinciyi yapmıştık ...o gün anladımki gerçekten bunu yapmam onu çok fazla etkiliyor :D

• iyimiş kaldıraç:))

• :D değil harika falan bilmeden knouşuyo hıhh :D:D:D

• @pozitifatam; sen harikasin

• Öncekileri Göster
  • çok zevk veriyor ya...

• deneyimsizimm:)

• :D:D:D

• okadar zor değil be :)

Yükleniyor...