Kız arkadaşım düğün günü adet olacakmış

merhaba arkadaşlar kız arkadaşım düğün günü adet olacakmış dediğine göre bunu nasıl uzatırız ya da olmaması i·çin neler yapılır onun i·çinde zor olur benim i·çin de bunun bir yolu yordamı var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• milletçe hem fesat hem de saf olmayı nasıl başarıyoruz acaba:)

bknz : fesat :__ o işte bit yeniği var bu kız bakire değil

bknz : saf :__ az daha bekle düğün gününse ne olmuş

oğlum bazı arkadaşların dediği gibi hap kullanması gerek..bir zararı da yok..

• bizi bu fesat düşüncenin kollarına atan, şu içinde bulunduğumuz dönem utansın diyelim geçelim:)

siz sakın üzülmeyin...

• peki o zaman,maksatım fesatlık degıldı:))))

damatın kafasını karısıtırıp kızın ızzeti nefsı ıle alakalı maksadını asan cumlelerden dolayı uzgunum

• bu hassas bir konu..bilhassa burada ilk günden beri gençlerde öyle cahil ve safça hallerle karşılaşıyorum ki bunu düşünememiş ya da dediğiniz sebebten tarihi es geçememiş olabilirler.Ama sözkonusu bir kızın kızlık iffetiyse hele de düğün arifesinde damat adayının kafasını böyle karıştırmamaktan yanayım o kadar:)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 11

• Yok bir çaresi, bekleyin birkaç gün daha. Zaten gününü ayarlayamazsınız, tarihi ona göre ayarlasan heyecandan, stresten ya erken başlar ya da gecikir :)

Geciktirici falan kullanmayın, zaten streslidir şimdi, iyice düzeni bozulur.

Gerçekten çok şart değil o gece, biraz bekleseniz çok daha rahat edersiniz. Hem birbirinize alışmak için fırsat olur, eşin daha rahatlar ilişki öncesi.

• doğum kontrol hapı içsin başlamadan kullandığı süre gelmez 3-4 gün kullansın 3-4 gün takılın sonra bırakır hapı geri gelir

• (fesat yanım diyor ki o kız bakire mi buu bir komplo olabilir mi ) geciktirici hap alın

• Nişanlına neden ''kız arkadaşım'' diyorsun?

• Bilmem Öyle Yazasım Gelmiş Ondan Yazmışım

• altta ismini verdikleri geciktirici ilacı sınav donemimde kullandim. tum duzenimi bozdu. bir hafta bekleyin yoksa 3 4 ay boyunca erken ya da gec gelen regllerle karşılaşabilirsiniz

• geciktiri ilaç alın sorun yok

• geçiktirici ilaçlar var sınav zamanına gelmesin diye kullanan arkadaşlarım vardı tatile gitmeden önce kullananlar falan var onlardan kullansın

• ya bekliceksiniz ya da dogum kontrol hapi icsin

• Ne zor olur? Dugun gecesi birlikte olmanız sart degıl ki, birkac gün beklersiniz sizde ne olucakki!

• Düğün Gecesi İçin Demiyorum Sadece Hastasın Yani Sonuçta Ben Genel Olarak Diyorum

• Aklıma kötü şeyler geliyor. O kızdan eminsen problem yok ama neyse. Söyle adet geciktiriciler var onlardan kullansın.

• Yoo ben kimseye iftira atmak istemem sadece aklında bulunsun dedim.

• bakirelik olayı gibi demek isten miş

• Kötü Şeyler Derken Ne Gibi Kötü Şeyler Anlayamadım

• Öncekileri Göster
  • Geciktirici ilaclar var diye duymuştum. Tatile gitmeden oncede kullanıyorlar

Erkekler Ne Diyor 10

• çok mu aceleniz var

• sende iki gün önce acilisi yap bir sey olmaz.

• burnuma pis kokular geldi:)

• Primolut-n Hapını adet gününden 2-3 gün önce günde 3 defa kullansın

Yan etkileri, gögüslerde şişma, kalp çarpıntısı, şiddetli devam ederse hapı bıraksın!

Hapı bıraktığının sabahı adet olur...

• eczaneden ertesi gün hapı alsın

• Kadınlar böyle ayrıntıları pek atlamaz ama, hayırlısı olsun :D

• Düğün günü ped kullansın. Gerdeği regl bitince yaşarsınız. Bu da mı büyük dert yani.

• düğünden 10 gün önce ertesi gün hapı içsin

• Bir hafta beklerseniz kıyamet mi kopar ? Daha geride 60 yıl var

• çok basit. eczaneye gidip adet geciktirici istediğinizi söyleyin. (primolut-n) fakat uyarayım, hormonal dengeyi bir süre bozar ve ilacı kullandıktan sonraki en az 1 aylık süreçte gebelik düşünmemenizi öneririm. size tavsiyem, bir kadın doğum uzmanına danışın ve onun kontrolünde ilacınızı alın. aksi takdirde sıkıntı yaşayabilir nişanlınız.

Yükleniyor...